Street Workout Plan Treningowy – Za Free!

0
940
Workout Athletes
Workout Athletes

Street Workout Plan Treningowy – Za Free!

Co powiesz na darmowy plan treningowy pod Street Workout i Kalistenikę? 

 • Nie widzisz już postępów w swoich treningach?
 • Twoje treningi są nudne i monotonne?
 • Chcesz zacząć ćwiczyć Street Workout?
 • Twoje mięśnie przestały rosnąć?

Jeżeli na któreś z powyższych pytań odpowiedziałeś/aś pozytywnie, to mamy dla Ciebie rozwiązanie i to zupełnie za darmo!

Jak otrzymać darmowy plan treningowy? 

Instrukcja krok po kroku.

 1. Wejdź na Polskie Forum o Street Workout pod adresem WorkoutAthletes.com i kliknij załóż konto – oczywiście o ile go jeszcze nie masz. Tego procesu nie trzeba tłumaczyć, jest to proste jak wykonanie jednej pompki.
 2. Gdy założyłeś/aś konto i potwierdziłeś/aś swój adres e-mail, to możemy zaczynać.
 3. Klikamy w Darmowy Plan Treningowy, naszym oczom ukazuje się ten szablon:Darmowy Plan Treningowy
 4. Czytając treść tematu widzimy, że plan treningowy jest układany za reklamę forum w 3 miejscach. Jest to korzystna oferta, gdyż ten plan treningowy można kupić w sklepie za 50zł. A na czas promocji mamy za darmo, tylko musimy zareklamować serwis.
 5. Jeżeli mamy konta na jakiś forach no to problem z głowy, wystarczy się zalogować i dodać treść reklamy w nowym temacie, lub odpowiadając komuś. Jeżeli nie mamy takich kont, to musimy założyć i dopiero wykonać zadanie promocji forum.
 6. Najlepiej reklamować treść w forach sportowych na których regulamin nie  zabrania zamieszania postów reklamowych, jest mniejsza aktywność, lub zostały opuszczone, wtedy mamy pewność, że nasza reklama nie zostanie usunięta a nasze podanie o plan treningowy – pozytywnie rozpatrzone.
 7. Gdy zareklamowaliśmy już forum w trzech miejscach, to możemy zakładać podanie o plan treningowy.
 8. Wpisujemy nazwę tematu np tak: Plan dla: Twoja nazwa konta. Tagi pomijamy,  treść podania kopiujemy z tematu o darmowym planie treningowym.

  Darmowy Plan Treningowy - Szablon
  Darmowy Plan Treningowy – Szablon
 9. Uzupełniamy szablon naszymi parametrami i wybieramy plan treningowy, który nas interesuje. Na samym dole dodajemy linki do naszych reklam, lub screeny. Następnie klikamy „Wyślij”.
 10. Administratorzy forum poinformują Cię, czy podanie zostało zaakceptowane, czy np jest problem z reklamą., wtedy możesz poprawić reklamę.
 11. Gdy wszystko się zgadza, to otrzymasz plan treningowy w ciągu 12h, często się zdarza, że jeszcze tego samego dnia.
 • Dodatkowo polecam Ci założenie Dziennika Treningowego, w którym możesz opisywać swoje treningi, a trenerzy z forum będą je nadzorować i pomagać Ci.
 • Wszelkie pytania dotyczące Street Workoutu możesz zadać tuZadaj Pytanie
 • Zrób swoje zdjęcie przed planem treningowym i po planie treningowym, a kolejny plan treningowy otrzymasz również za darmo.
 • Wszyscy wiemy, że dieta to 70% naszego sukcesu. Proponuję dodatkowo stosować dietę, którą możesz nabyć u nas, dostosowaną indywidualnie pod Ciebie, oczywiście uwzględniając powyższy plan treningowy. Sprawdź: Indywidualny Program Żywieniowy.

Życzę powodzenia i trzymam kciuki za szybkie postępy! 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here