Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Address

 1. Our address:
  Marsz. Piłsudskiego 83, Będzin, 42-500, Śląskie, Polska
 2. GPS:
  50.31590969345729, 19.11738284477463

Uczymy różnych rodzajów tańca według najnowszych światowych trendów. W ofercie posiadamy taniec nowoczesny, latynoamerykański i klasyczny. Przygotujemy propozycję dla dosłownie każdego i w każdym wieku. Zajmujemy się również gimnastyką korekcyjną, fitnessem, streachingiem i zajęciami ruchowymi. Zajęcia odbywają się w naszej sali, która znajduje się na pierwszym piętrze galerii "Primus" ul.Piłsudskiego 83 . Zapraszamy dzieci, dorosłych oraz seniorów. Prowadzimy zajęcia grupowe oraz indywidualne.

 

Posiadamy kadrę wykwalifikowanych instruktorów, którzy pomogą Ci podjąć pierwsze kroki związane z tańcem, jak i zadbają o odpowiedni rozwój Twoich dotychczasowych umiejętności, co sprawi, że od razu poczujesz się u nas jak w domu.

 

Specjalnie dla Ciebie, przygotowaliśmy szeroką ofertę wyjazdów integracyjnych, obozów oraz eventów w fantastycznych lokalizacjach. Wspaniały sportowo-taneczny klimat, udzieli Ci się na długie miesiące. Zachęcamy również do udziału w pokazach sportowo-tanecznych, w wykonaniu naszych zaawansowanych grup.

 

Zawsze w pierwszej kolejności dbamy o bezpieczeństwo naszych podopiecznych. W trosce o zdrowie Twoje, lub Twojej pociechy, jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność, i zawsze pozostajemy w kontakcie z odpowiednimi służbami.

 

Kontakt: tel. 501 100 735, 032 292 14 44

 

Company photos

 • Dance4you fitness club
 • Dance4you fitness club
 • Dance4you fitness club

Similar profiles

 • Spin-Up Pole Dance & Fitness
 • LEILA SPORT CLUBOpinie użytkowników

Gość
×
×
 • Dodaj nową pozycję...