Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 21.11.2019 uwzględniając wszystkie działy

 1. 1 punkt
  O no to znaczy że masz siłę i predyspozycję do tego elementu więc szybko wejdzie ?
 2. 1 punkt
  O jezu to najgorzej, współczuję. Mam nadzieję, że u mnie drążek nie odpadnie od ściany bo to już by była kicha haha jeszcze tego by mi brakowało. Po tych tuckach boli mnie dzisiaj głowa długa tricepsa, tak jakbym zakwasy miał hah. A no i teraz ogarnąłem, że źle zapisałem nazwę ćwiczenia. Trzymałem wczoraj advanced tuck levera, a nie zwykłego tucka ?
 3. 1 punkt
  Ja właśnie tak piłowałem FrontLevera, i nawet ze wzrostem 186 i wagą 90kg też się da zrobić ? Mi się udało spaść z drążka z futryny właśnie przy frontleverze, nie polecam. ? Krwiak na talerzu biodrowym i odsysanie ropy w szpitalu ? Jak Ci się znów tak przedramię zepnie to połóż sobie całe przedramie na podłodze w pozycji "na pieska" i kolanem sobie porozbijaj cały mięsień przedramienia - powinno pomóc ?
 4. 1 punkt
  Trzymanie Tuck levera 5s/5s/5s/5s/5s Opuszczanie fronta jeden nodze Pogdciąganie nachwytem 8/8/7/7 Pompki na poręczach 10/10/10 Podciąganie podchwyt 7/8/8 +1 Pompki diamentowe 10/10/10/10 Wyciskanie hantli bokiem 7kg 8/8/10 Wyciskanie hantli nad głowę 7kg 10/12/12 Troszkę się pobawiłem z tym frontem, jak trzymanie Tucka jakoś szło i było czuć brzuch, tak próby opuszczania na jednej nodze w dobrej formie były już większym wyzwaniem. No na pewno nie będzie to należało do łatwych ale można spróbować ? W podciąganiach nachwytem trochę gorzej, po tych 2 ćw na fronta miałem okropnie spięte przedramię. Ukazało się to w tym, że jak już się podciągnąłem do drążka i chciałem iść wyżej to nie mogłem, przedramienia odmawiały posłuszeństwa, kiedy bicepsy wydawały się jeszcze pełne do pracy(Tymczasem w podchwytach mogłem sobie pozwolić na 1 powt więcej, kiedy bardziej skupiałem się na pracy bicepsa i pleców ? ). Ale nie narzekam i tak szybko się zrehabilitowałem po mojej przerwie, więc nie ma co wymagać od siebie cudów. A no i miałem sobie dodać obciążenie do diamentów, ale zapomniałem xD ogarnąłem to w momencie gdy to piszę ? Następnym razem się dołoży cuś ?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...