Skocz do zawartości

Sil

Użytkownik

Reputacja

0 Neutralny

1 obserwujący

O Sil

 • Tytuł
  Początkujący

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Sil

  Street Workout Ełk

  Jestem tym w zielonych spodenkach. Front Lever master xD
 2. Sil

  Street Workout Ełk

  Od początku wakacji.
 3. Sil

  Street Workout Ełk

  Witam. Chciałbym wam przedstawić film grupy SW w Ełku, której jestem członkiem. Premiera była wczoraj. Zapraszam do oceniania.
 4. 1. Gdy będziesz wisiał na skale to zrobisz MuscleUp 2. Wyglądasz jak bóg 3. Czujesz się lepszy od innych 4. Masz większe szanse na obronę przed agresorem 5. Wszystkie samice na ciebie spoglądają 6. Czujesz dobrze 7. Masz pasje, w której się doskonalisz 8. Masz cel 9. Możesz się z łatwością wspinać 10. Jesteś sprawniejszy 11. Czujesz się pewniejszy
 5. Sil

  Nasze kontuzje i wypadki

  Wchodziłem kiedyś na drzewo i spadłem z niego, skręciłem kostke i siedziałem w domu w szynie cały drugi miesiąc wakacji trenując po 4 godziny dziennie.
 6. Sil

  Dzieñ Podci±gniêæ

  300 podciągnięć nachwytem Miało być 1000 ale sie wkurwiłem, gdy pogubiłem się w obliczeniach(nie wiedziałem czy policzyłem wszystkie serie na kartce) i zwątpiłem.
 7. Sil

  Dzieñ Podci±gniêæ

  Oczywiście zgłaszam się
 8. Sil

  Hola

  Masz tak na nazwisko (tak, lub bez dwóch ostatnich literek), zgadłem? Bo ja też xd
 9. Sil

  Hola

  Siema, widze że zarejestrowałeś się pod moją ksywką xd
 10. Do mistrzostw niedaleko, a tylko 2 osoby się zgłosiły xd Ja chyba pojadę samochodem z bratem, mogli byśmy spotkać się na miejscu. Może jest ktoś jeszcze chętny, kto nie widział tego tematu. Podbijam
 11. Sil

  Back Lever Hunt (MEDIUM)

  Obecnie umiesz utrzymać back lever przynajmniej 1 sekunde?
 12. Sil

  City Climbing

  Pod osłoną nocy jesteś niewidoczny xd Są też słupy wysokiego napięcia na zwykłym pustym polu(coś musi doprowadzać prąd do miasta). W Polsce, głównie słupy są poskręcane z metalowych kawałków w kształcie "L", co trochę utrudnia wspinaczke.
 13. Sil

  City Climbing

  Słupy wysokiego napięcia są dość dobrym miejscem do takiej wspinaczki, plus jest taki że jest ich dużo w terenach miejskich.
 14. Sil

  City Climbing

  Jeszcze dodam że to nie są ludzie, którzy za dużo wypili i zachciało im się nagle wspiąć 300 metrów wzwyż. Oni, tak jak my, ćwiczą i przygotowują swoje ciała do wspinaczki, widać też w niektórych momentach talk i rękawiczki, to informacja że traktują ten sport poważnie. Poza tym u nich nie ma mowy o żadnym spadnięciu Dbają o to, aby ich chwyt był równie prawidłowy jak zaciśnięta lina, rozgrzewając jeszcze na ziemi każdy mięsie?.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...