Skocz do zawartości

Owner

Aktywny Użytkownik
 • Liczba zawartości

  135
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Neutralny

O Owner

 • Tytuł
  Super User
 • Urodziny 10.10.1997

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Owner

  Kto¶ wie kim on jest? :D

  Hmm poszukam ale dalej nie wiele mi to pomaga :< Ale ch³opak jak czo³g jest
 2. Siemanko, znalaz³em tak± fotkê i obi³o mi siê o uszy, ¿e æwiczy SW. Jest to kto¶ kto nagrywa, lub jest osob± znan±? Bo spodoba³o mi siê jego nabicie miêsa.
 3. Owner

  Co wybrać po technikum? :D

  Ja ci powiem tak, idê do stra¿y, mam plecy. Je¶li ty masz plecy w "policji" to te¿ tam id¼. Ja mam równie¿ pomys³ na biznes i to taki który nie kolidowa³by ze stra¿±. Id¼ tam gdzie siê dobrze czujesz i gdzie dobrze p³ac±
 4. Owner

  Co wybrać po technikum? :D

  "Musisz sobie odpowiedzieæ, na jedno zajebi¶cie wa¿ne pytanie. Co chcia³by¶ w ¿yciu robiæ? A potem rób to." )
 5. Owner

  Wszystko na Temat Kabli...

  ¯y³y zale¿± g³ównie od poziomu bf. Im ni¿szy tym bardzie je widaæ.
 6. Nachwyt szeroko + wąsko (nie liczyłem ile tego ile tego) 5/8/5/8/5 Podchwyt 8/8/8/8 Wiosłowanie ciężarem 10/12/12 Uginanie przedramion z ciężarem :D 3/4/3/4/4/ Treningi po przerwie będą tak: Dane ćwiczenie wykonuję do 30 powtórzeñ. W serii staram się zrobić jak najwięcej, pilnując tego, żeby łącznie powtórzenia ze wszystkich serii dały razem +/- 30. Jeśli nie mam siły, tak jak to było w Uginaniu przedramion z ciężarem, to odpuszczam, bo kontuzji nie chcę spowrotem.
 7. Mi pomógł odpoczynek wymuszony przez zapalenie ucha + teraz zawsze sie rozgrzewam. Lecz i tak bede musiał iśc do lekarza bo mam jakieś problemy z równowagą chyba.
 8. Dobra. Antybiotyk skończony. Ucho już praktycznie nie boli. Nadgarstek odpoczą. Rada na przyszłość, nigdy ale to nigdy nie rzucajcie się mułem nad wodę Można zamknąc.
 9. A ty miałeś rehabilitację od lekarza, u specjalisty czy sam coś organizowałeś sobie?
 10. Zobaczę bo może po tym odpoczynku przez ucho, nadgarstek też się poprawi.
 11. Okej, nadgarstki spróbuje porozgrzewać bardziej i maci dam jakieś Z uchem to laryngolog powiedział mi, że bębenki mają połączenie z szyją czy układem oddechowym(nie pamietam) i dlatego gdy np. bekam,zatykam nos i usta i dmucham to mnie boli, wiec czynność gdzie musiałbym ciężko pracować powodował aby być możliwe pogłębienie się urazu. Dodatkowo powiedził , że w czasie przyjmowania antybiotyku, mój organizmbędzie słabszy i mniej odporny.
 12. W tych okularach to jak Terminator dzik. :DD
 13. Czy ktos z was mial problem po dipach i pompkach z nadgarstkami/dloniami /rekami? Mam tak, ze gdy probuje zrobic pompke/dipa to od nacisku boli mnie lewa dlon zaraz przy kciuku. Kolejna sprawa jest ropne zapalenie ucha srodkowego. Czy ktosnwas to mial? lekarz przepisal mi antybiotyk i kazal ograniczyc aktywnosc fizyczna do zera, nawet do miesiaca. Czy sprawa reki to tylko przeciagnienie i samo przejdzie po odpoczynku? I czy trzeba na caly miesiac odstawic treningi?
 14. Owner

  Moja Dieta do oceny :)

  Planu- Chodzi³o mi o to ¿êby¶ sobie wymy¶li³ kilka ró¿nych dañ o podobnej/takiej samej zawarto¶ci makrosk³adników. ScyTher- W sumie mo¿esz mieæ i racjê. Ja i tak nie jadam soi i nie zamierzem, po prostu mam swoje przekonania.(Oczywi¶cie nie zwracam uwagi na teksty "mo¿e zawieraæ sladowe ilo¶ci soi")
×
×
 • Dodaj nową pozycję...