Skocz do zawartości

Owner

Aktywny Użytkownik

Reputacja

0 Neutralny

O Owner

 • Tytuł
  Super User
 • Urodziny 10.10.1997

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Owner

  Kto¶ wie kim on jest? :D

  Hmm poszukam ale dalej nie wiele mi to pomaga :< Ale ch³opak jak czo³g jest
 2. Siemanko, znalaz³em tak± fotkê i obi³o mi siê o uszy, ¿e æwiczy SW. Jest to kto¶ kto nagrywa, lub jest osob± znan±? Bo spodoba³o mi siê jego nabicie miêsa.
 3. Owner

  Co wybrać po technikum? :D

  Ja ci powiem tak, idê do stra¿y, mam plecy. Je¶li ty masz plecy w "policji" to te¿ tam id¼. Ja mam równie¿ pomys³ na biznes i to taki który nie kolidowa³by ze stra¿±. Id¼ tam gdzie siê dobrze czujesz i gdzie dobrze p³ac±
 4. Owner

  Co wybrać po technikum? :D

  "Musisz sobie odpowiedzieæ, na jedno zajebi¶cie wa¿ne pytanie. Co chcia³by¶ w ¿yciu robiæ? A potem rób to." )
 5. Owner

  Wszystko na Temat Kabli...

  ¯y³y zale¿± g³ównie od poziomu bf. Im ni¿szy tym bardzie je widaæ.
 6. Nachwyt szeroko + w±sko (nie liczy³em ile tego ile tego) 5/8/5/8/5 Podchwyt 8/8/8/8 Wios³owanie ciê¿arem 10/12/12 Uginanie przedramion z ciê¿arem 3/4/3/4/4/ Treningi po przerwie bêd± tak: Dane æwiczenie wykonujê do 30 powtórzeñ. W serii staram siê zrobiæ jak najwiêcej, pilnuj±c tego, ¿eby ³±cznie powtórzenia ze wszystkich serii da³y razem +/- 30. Je¶li nie mam si³y, tak jak to by³o w Uginaniu przedramion z ciê¿arem, to odpuszczam, bo kontuzji nie chcê spowrotem.
 7. Owner

  Nadgarstek oraz zapalenie.

  Mi pomógł odpoczynek wymuszony przez zapalenie ucha + teraz zawsze sie rozgrzewam. Lecz i tak bede musiał iśc do lekarza bo mam jakieś problemy z równowagą chyba.
 8. Owner

  Nadgarstek oraz zapalenie.

  Dobra. Antybiotyk skończony. Ucho już praktycznie nie boli. Nadgarstek odpoczą. Rada na przyszłość, nigdy ale to nigdy nie rzucajcie się mułem nad wodę Można zamknąc.
 9. Owner

  Nadgarstek oraz zapalenie.

  A ty miałeś rehabilitację od lekarza, u specjalisty czy sam coś organizowałeś sobie?
 10. Owner

  Nadgarstek oraz zapalenie.

  Zobaczę bo może po tym odpoczynku przez ucho, nadgarstek też się poprawi.
 11. Owner

  Nadgarstek oraz zapalenie.

  Okej, nadgarstki spróbuje porozgrzewać bardziej i maci dam jakieś Z uchem to laryngolog powiedział mi, że bębenki mają połączenie z szyją czy układem oddechowym(nie pamietam) i dlatego gdy np. bekam,zatykam nos i usta i dmucham to mnie boli, wiec czynność gdzie musiałbym ciężko pracować powodował aby być możliwe pogłębienie się urazu. Dodatkowo powiedził , że w czasie przyjmowania antybiotyku, mój organizmbędzie słabszy i mniej odporny.
 12. W tych okularach to jak Terminator dzik. :DD
 13. Czy ktos z was mial problem po dipach i pompkach z nadgarstkami/dloniami /rekami? Mam tak, ze gdy probuje zrobic pompke/dipa to od nacisku boli mnie lewa dlon zaraz przy kciuku. Kolejna sprawa jest ropne zapalenie ucha srodkowego. Czy ktosnwas to mial? lekarz przepisal mi antybiotyk i kazal ograniczyc aktywnosc fizyczna do zera, nawet do miesiaca. Czy sprawa reki to tylko przeciagnienie i samo przejdzie po odpoczynku? I czy trzeba na caly miesiac odstawic treningi?
 14. Owner

  Moja Dieta do oceny :)

  Planu- Chodzi³o mi o to ¿êby¶ sobie wymy¶li³ kilka ró¿nych dañ o podobnej/takiej samej zawarto¶ci makrosk³adników. ScyTher- W sumie mo¿esz mieæ i racjê. Ja i tak nie jadam soi i nie zamierzem, po prostu mam swoje przekonania.(Oczywi¶cie nie zwracam uwagi na teksty "mo¿e zawieraæ sladowe ilo¶ci soi")
×
×
 • Dodaj nową pozycję...