Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

jomiskin96

Użytkownik

Reputacja

0 Neutralny

O jomiskin96

 • Tytuł
  Początkujący
 • Urodziny 16.11.1996

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. jomiskin96

  Wkurw.. wirus

  Dzieki wielkie pomog³o
 2. jomiskin96

  Wkurw.. wirus

  Siema borykam siê z problemem wirusa (najprawdopodobniej wirus uruchamiaj±cy reklamy) podczas przegl±dania jakichkolwiek stron antywirus drze ryja ¿e wykry³ wirusa w pliku chrome.exe . Nie pomaga ponowna instalacja mia³ kto¶ podobny problem ?
 3. co¶ takiego jak na tym filmiku 0:11 sek
 4. wedlug mnie lepsze od rekawic sa bandaze (uzywane przez gimnastykow)
 5. Pull up`y bez minimum 15 nawet nie ma sensu zabierać sie za figury.
 6. jomiskin96

  Posi³ki

  rodzynki b³eee XD no luzik a co¶ na ¶niadanie jeszcze innego ? Jogurtem siê nie najem po treningu dopada mnie pacman
 7. jomiskin96

  Posi³ki

  Witam chcê zacz±æ "dietê" ograniczyæ spo¿ywanie t³uszczy. Tylko nie wiem co jadaæ na ¶niadania i kolacje. Jakie dania polecacie ? wiadomo na ¶niadanie musi byæ bogate w wêglê i syc±ce ale szybkie i ³atwe w przygotowaniu za to kolacje jadam zaraz po treningu a wiêc przyda³o by siê jakie¶ danie bogate w bia³ko. A i nie jestem fanem owsianki :@
 8. Siema w piątek poparzyłem sobie stopę w okolicy kostki poparzenie 2 i 3 stopnia nie mogę stawać na tę nogę. Mam pytanie jakie ćwiczenia mogę wykonywać chodzi mi o warianty pompek a i może ktorys z was wie jak poprawić krążenie krwi w tej nodze aby szybciej sie ta rana goiła.
 9. jomiskin96

  Hej

  Siema. Powodzenia w treningach
 10. jomiskin96

  Figury

  O X Lever nic nie ma xD
 11. jomiskin96

  Figury

  A coś jeszcze ?
 12. jomiskin96

  Figury

  Siema potrzebuję waszej pomocy podajcie kilka figur gimnastycznych / street workoutowych do których nie trzeba tygodni treningów a wyglądają w miarę efektywnie takich jak np. Flaga chwytna.
 13. jomiskin96

  Treningi a choroba

  To jak z treningami już po powrocie z choroby ? bo wiadomo przez tydzie? leżenia forma jednak trochę spadła ?
 14. Siema jako że jestem chory od 2 tyg postanowiłem założyć ten temat w celu wymiany doświadcze? odnośnie grypy przeziębienia itp. Każdego z nas to czeka i tu moje pytanie czym się kurujecie tradycyjne eliksiry babci ? Czy może liczycie na współczesną medycynę? Jak z powrotami do treningu ? Lepiej powoli przywracać formę sprzed choroby czy już na pierwszym treningu dać z siebie 300% ?
 15. No pewnie że lepiej propagują ale sw chyba nie jest aż tak emocjonującym sportem (przynajmniej z trybun ) jak np piłka nożna. A co do postu ciekawy i w ko?cu dowiedziałem się co to gimbarr ;DD Jednak najlepszy według mnie jest czysty SW jako trening bez planów treningowych bez jakiś specjalnych diet.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...