Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

black412

Użytkownik

Reputacja

0 Neutralny

O black412

 • Tytuł
  Początkujący
 • Urodziny 16.09.1997

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Witam otó¿ mam pytanie potrafiê zrobiæ l-sit'a i przej¶æ z niego do tuck plancha/tuck standa (nie wiem jak jest poprawnie), ale moje pytanie polega na tym, jakie jeszcze fajnie przej¶cie z l-sit'a mogê wykonaæ, je¿eli jest jeszcze jakiekolwiek mo¿liwe.
 2. black412

  Brzuszki

  Jestem wykonaæ w stanie 100 brzuszków, wiêcej nie sprawdza³em, czy jest jakie¶ inne æwiczenie, fajny zamiennik brzuszków o wiele trudniejszy ? Nie licz±c "dragon fly/flag"
 3. black412

  Dokuczające skurcze

  No właśnie rozciągam sie przed każdym treningiem ?
 4. Przejdź do sedna problemu, a więc gdy wykonuje l-sit (poziomk) dostaje okropnego skurczu w obu biodrach, nie wiem co jest przyczyna, robie porzadna rozgrzewke
 5. Ja osobi¶cie æwiczê SW, ale gdy w szkole idziemy na si³owniê to robiê nogi, ale i tak g³ownie na si³owni bawiê siê na dr±¿ku i ogólnie wzbudzam zazdro¶æ w tym którzy tego nie potrafi± bo im siê nie chce
 6. black412

  Odżywianie

  Postanowiłem zacząć trenować SW, od 2 tygodni regularnie ćwiczę, zdrowo się odżywiam, ale mam pewne pytanie, czy gdy ćwiczę i zdrowo się odżywiam, mogę od czasu do czasu zjeść jakieś słodycze, mam 17 lat ważę 56kg 170cm, dodam że mam szybką przemianę materii, więc strasznie wolno tyje i czy jak już będę jadł niekiedy słodycze to ?le to wpłynie na efekty treningów ?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...