Skocz do zawartości

WerDance

Admin PoleDance

Ostatnia wygrana WerDance w dniu 22 Styczeń

Użytkownicy przyznają WerDance punkty reputacji!

Reputacja

95 Super

Social Info

3 obserwujących

O WerDance

 • Tytuł
  Aktywny
 • Urodziny 28.11.2000

Informacje

 • Płeć
  Kobieta
 • Skąd:
  Polska
 • Staż od:
  styczeń 2018
 • Sport:
  Pole Dance
 • Zainteresowania
  Pole Dance, pływanie, stretching, akrobatyka, rozwój osobisty.

Parametry

 • Wzrost:
  159
 • Waga:
  51

Ostatnie wizyty

131 wyświetleń profilu
 1. @pnowicki również pływam, około 1 500m w 45min, nie pomyślałeś o Otyliadzie? Świetna sprawa Dziewczyna o której wspominałam chodzi ,,regularnie" na siłownię i ma plan treningowy. Mówiła mi, że uwielbia biegać, robić przysiady z ciężarem i ogólnie cardio, ale kiedy wychodziłam z nią na spacer do najbliższego sklepu (ok.40 min) nie mogła nade mną nadążyć i ciągle mnie spowalniała, a kiedy wróciła wszystko ją bolało i przez następne dni nie chciała nigdzie iść - no chyba, że zachciało jej się słodyczy to wtedy była w stanie pójść do tego sklepu, ale musiała robić przystanki co jakiś czas
 2. Dawno słyszałam o DOMS, ale miałam wątpliwości i zawsze zastanawiał mnie ten temat teraz wszystko jest jasne - bardzo przydatny artykuł
 3. Najlepsza,, dieta" mojej znajomej - ma rozpisaną dietę, chodzi na siłownię, ma specjalne produkty. Niby wszystko ok, ale nie widzi efektów tylko dlaczego? Bilans ujemny, ale jak przyjdzie w dzień ochota to zje kebaba, może dwa, a potem może czekoladę, ale to nic takiego, w końcu przecież je zdrowo i ćwiczy??
 4. WerDance

  Słodycze

  Ciasto krówka zdecydowanie ? I czasem kinder bueno
 5. Oki, dzisiaj postaram się zrobić zdjęcia, nagrania figur, które powinny Ci pomóc ? Tych których nie zrobię postaram się odnaleźć w internecie ? Przede wszystkim pomoże nam w tym Inverted D + Extended butterfly i Shoulder mount, mam jeszcze dwa pytania.. jak często masz dostęp do rurki? ile masz na nią czasu w ciągu tygodnia? Myślę, że wkrótce Handspring będzie Ci przychodzić z łatwością ?
 6. WerDance

  X, czy Y?

  Ryż ? brokuł czy kalafior?
 7. WerDance

  X, czy Y?

  Sufit Kurczak czy Indyk?
 8. WerDance

  X, czy Y?

  W pokoju ? Laptop czy telefon?
 9. Hej Kala ? Również trenuję Pole Dance od roku (trzy miesiące przerwy - wyjazd za granicę, wakacje, wyjazd instruktorki), na początku również dobrze mi wszystko szło, ale wiadomo zmierzając do kolejnego poziomu wszystko wydaje się coraz trudniejsze i wątpimy w samych siebie, najważniejsze nie poddawać się i wzmacniać. Biorąc pod uwagę figury Pole Dance niektóre wyjdą za pierwszym razem, a niektóre nie - na wszystko przyjdzie czas. Chciałabym Ci zaproponować ćwiczenia z rurką na wzmacnianie ciała (brzuch plecy tak jak pisałaś), ale także na chwyt. Jednak zanim zaproponuję ćwiczenia chciałabym też wiedzieć jakie figury są dla Ciebie ciężkie do opanowania? Czy robiłaś Inverted D, Handspring, Extended Butterfly, Shoulder Mount? (wszystkie figury oprócz motyla znajdują się w katalogu na stronie ? )
×
×
 • Dodaj nową pozycję...