Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

MalikFreeman

Aktywny Użytkownik

Ostatnia wygrana MalikFreeman w dniu 21 Luty 2019

Użytkownicy przyznają MalikFreeman punkty reputacji!

Reputacja

184 Mega

O MalikFreeman

 • Tytuł
  Super User

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Siłownia
 • Staż od:
  Maj 2017
 • Sport:
  Kalistenika
 • Zainteresowania
  Filozofia, literatura, samorozwój

Parametry

 • Wzrost:
  180
 • Waga:
  75

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Długo zastanawiałem się, czy założyć ten wątek, ale wydaje mi się, że warto. Choćby dlatego, że często bładzimy i czasami kończą się pomysły, jak się podnieść z kolan. Ostatnio dowiedziałem się, że naszym mentorem może być człowiek, który upublicznia swoje materiały, książki, filmy, albo wiedzę. Więc przypuszczam, że Pan Marek był moim pierwszym mentorem, choć nawet mnie nie zna. W 2016 roku byłem w kompletnej rozsypce. Traciłem wiarę dosłownie we wszystko. Byłem wkurzony, ale zdesperowany, by ruszyć z miejsca, by się zmienić i swoje życie na lepsze. Wtedy właśnie natknąłem się na stronę ecoego.pl i książki Nietchzsego. Pierwszy artykuł, który tam przeczytałem wyrwał mnie z marazmu, dodając niesamowitej psychicznej mocy, jakiej nigdy wcześniej nie doświadczyłem. Dostałem promyk nadziei, że dzięki ciężkiej pracy i zastąpieniu starych sabotujących nawyków, można się zmienić. Na lepsze. Autor 14 książek i trzech nagrań podprogowych, które szczerze polecam. Ciężko jest zliczyć ilość osób, którym pomógł, myślę, że można je liczyć w setkach, jeśli nie tysiącach. Właściciel stron braciasamcy.pl, samiecweb.pl, samczeruno.pl, wspomnianego wcześniej ecoego.pl i kanałów na youtubie i vimeo Marek Kotoński i Radio Samiec 2. Jedna z najlepszych audycji, jakie nagrał. Jeśli nie masz czasu to przewiń do w okolice 1:13:00. A tu namiastka pióra: http://www.ecoego.pl/2010/05/22/pudzian-walka-z-silvi/
 2. Chociażby do swobodnego wypełniania notatek:D. Do tego zdecydowanie pewniej się czuje, gdy widzę, jak trenuję, co w mroku jest często niemożliwe:D. Jeśli kiedyś wpadniesz na pomysł, aby sprawdzić turystyczne atrakcje Dolnegośląska i ciekawi Cię historia doktora Frankensteina i chciałabyś ujrzeć jedyną w Polsce i drugą w Europie, po Pizie, Krzywą Wieże, to zapraszam, tak samo wszystkich, do Ząbkowic Śląskich, które znajdują się jakieś 20km od Dzierżoniowa:D.
 3. To ja się wykruszam z grupy, ponieważ wolę pull, co nie znaczy, że ignoruję push:D. W ogóle siemka:). Dobrze, że coraz więcej użytkowników tutaj wraca:).
 4. Najśmieszniej bywa wtedy, gdy zabawa przeradza się w życiowy priorytet:).
 5. MalikFreeman

  Fitness FAQ

  Ciekawie zaprezentował zastosowanie gum oporowych, przy nauce back levela:). Dzięki, mam nadzieję, że znajdę jeszcze więcej:)
 6. MalikFreeman

  V1ncent

  Zauważyłem, że zawsze gdy robię wszystko, co trzeba i wszystko, co jest pozytywne i to na dodatek lubię, to ludzie są mną zaciekawieni, a domniemane nieprzychylne osoby, po prostu zmieniają zdanie na mój temat:).
 7. Na szczęście paraletki są dość niskie:D
 8. Zapomniałem dodać, że dodatkowym atutem placu jest oświetlenie. Jak coś to zapraszam:D. I nie tylko:). Założę się, że pod "palmami", tuż przy placu, są organizowane spotkania integracyjne:). Ciągnie mnie do Łodzi na "Jazztopad", więc zapowiada się kolejna miejska atrakcja:)
 9. @Quake Jutro będę miał nowy rower, więc częściej będę odwiedzał to cudowne miejsce:D. Ostatnia kontuzja lewego barku mogła mnie nieco przystopować. Na szczęście codzienne rozciąganie i powrót do spożywania skorupek jaj, pomógł mi na tyle skutecznie, że dzisiaj wróciłem do wolnych ciężarów:). Zaczyna wychodzić wszystko, nad czym pracowałem w listopadzie i grudniu;). @Dynloth Miesiąc przewózki w gipsowej zbroi był nawet zabawny. Raz nawet nie wytrzymałem i grałem na w-fie, w piłkę:D. Prędzej czy później zaryzykuję. Wtedy albo pokonam ograniczenie, albo znowu padnę, ale mam nadzieję, że tym razem bez uszkodzenia barku (tak jak ostatnio) czy obojczyka:D. A oto treningi:
 10. MalikFreeman

  Skorupki jaj

  @Quake Lepiej jest wrzucić do młynka na ziarna kawy. A do zapachu można się przyzwyczaić:D. @pnowicki W proszku:). @Dynloth Nic strasznego:D. Dużo łatwiej przełyka się od cynamonu ( nie pytajcie, skąd wiem:D), albo surowych jaj:P. Smak jest raczej neutralny, zależny od zapojki:D
 11. Czyżby Ibiza była hiszpańską Mekką SW :D? Jeśli tak, to dopisuję do listy miejsc, w których chce trenować i powoli planuję przyszły rok:D
 12. MalikFreeman

  Deep Breath

  Kolejny kalisteniczny kanał, który zdobywa coraz większą rzesze fanów, nie tylko za sprawą metod treningowych, ale również porad dietetycznych.
 13. MalikFreeman

  V1ncent

  Odkąd uśmiecham się sam do siebie, co skutkuje uśmiechaniem się do otoczenia, zupełnie inaczej jestem postrzegany przez ludzi:D. Dwa lata temu, gdy wykonywałem przysiady, po przeskoczeniu kilkudziesięciu schodków, na okolicznym stadionie, gdzie znajduje się kompleks boisk, zauważyłem, że dwie dziewczyny, na sąsiadujących z obiektem trynunach, nabijają się ze mnie i naśladują moje ruchy. Na dodatek byłem przyodziany w różową koszulkę:D. Uśmiechnięty, serdecznie im pomachałem, przez co jeszcze bardziej były rozbawone:). Byłem nieco zaskoczony, gdy po zejściu na bieżnie, pokonaniu schodów i zakończeniu "żabich podskoków", ujrzałem obydwie kilka metrów od siebie:D. Były jednak młode, dlatego od razu się zawstydziły i uciekły ode mnie:D. Choć na jednej imprezie, wchodząc na parkiet wypełniony pozytywną energią i uśmiechem, już po chwili tańczyłem z jedną panną, gdzie na wiele imprez przetańczyłem sam:D. A pamiętasz tytuł tej książki?:D
 14. Nie powiem jakie procesy fizjologiczne zachodzą w ptakch, by wytworzyć jajo, bo po prostu nie wiem. Ale jeśli z jajkach dojrzewa życie, to znaczy, że do skorupek musi docierać sporo wartości odżywczych. Z pamięci wymienie mogę podać, takie skutki spożywania omawianego składniku, jak wzmocnienie kości, lepsza kondycje stawów i wyleczenie pewnych schorzeń, związanych ze zwyrodnieniami czy zapaleniami stawów (nie pamiętam, może się to jeszcze inaczej nazywać), co jest udowodnione naukowo. Ja również potwierdzam poprawę, szczególnie jeśli chodzi o kondycje kolan i kręgosłupa. Nawet w biodrze, które mogłem nadwyrężyć, w okresie służby przygotowawczej, pożegnałem dyskomfort, przy poruszaniu się. W skorupkach zawartych jest sporo minerałów, wapnia, pierwiastków i innych cennych składników odżywczych.
 15. Siemka, jeszcze nie:D. Próbowałem kiedyś hand standu na poręczach, ale obróciłem się we własnej osi, na szczęście bezpiecznie:D.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...