Skocz do zawartości
Workout Athletes

Droga ku chwale!!!


Gralu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A jak :D Wieczorkiem było bieganie z kolegami, zamęczyłem ich :P

Dziś się umówiliśmy na 19 ale zastrzegli sb ze mniej biegania, ale chcą to nadrobić pompkami, czyli ogólnie kalisteniką :D Oj ja już o nich zadbam, tym bardziej, żę na trasie jaką mam na oku jest dużo przystanków itp :D

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Drużyno :D

 

Trochu byłem nieaktywny, czytałem czasem coś na forum ale rzadko, to był strasznie zajęty tydzień. Plus sb nawaliłem troche zajęć dodatkowych, że ledwie z treningami dawałem rade. Ale już jest spoko, czas mam i będę miał :P

Na weekendzie mam zamiar sb dietke ułożyć i trzymać ją, więc jak ułożę to wrzucę do oceny. Ledwie żyje, Wczoraj myślałem, że odpoczne ale przypomniałem sb, że  jeszcze na Maltańską służbę medyczną muszę jechać. Wróciłem po 21 i zrobiłem lekki trening, ale dzisiaj to nadrobię.

 

Trzymajcie się Rodzinko :D

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja jestem zły!!!

Nie poszedłem dziś do szkoły, ale spokojnie już trening brzucha zrobiony, popracuje coś nad układaniem diety zrobię bicka i plecy,

następnie trening SzW i wieczorny trening brzucha :D

 

Troche mi się plan zmienił, trochu miałem ciężki tydzień i w środe nawet zasnąłem 0 8:30, a miałęm tylko dokończyć rozdział przed treningiem :(

Ale nadrobię to.

 

A Wy co porabiacie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko

Jestem tak padnięty, że zrobię dziś tylko pół treningu, wynagrodzę to kiedyś. Mam straszne zakwasy nóg po wczoraj i się strasznie z tego ciesze.

Dzisiejszy dzień był nawet w miare, od rana miałem mało siły, następnie o 15 mieliśmy próbe ze Strzelca przed ślubowaniem, wróciłem do domu o 18 zjadłem obiadek (ziemniaczki z sałatką pekinską i pierś kurczaka, tak smażoną), wziąłem rzeczy i poleciałem na trening Kempo, a jako, że ja prowadziłem rozgrzewke to już skatowałem klate,

zostało zrobione chyba ze 5 rodzajów pompek, za co mnie niektórzy znienawidzili :P

Nastepnie trener postanowił dać nam wycisk i o 20 doczołgałem się do domu, terz chwila odpoczynku, krótki trening na skatowanie klaty i trica, chyba zrobie piramidke. Nastepnie kąpiel, łożko jogurcik z musli i książka "Gra o tron".

Pozdrawiam Rodzinkio!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah Gra o Tron, 1 część skończona. Teraz biorę się za powieść sensacyjno-przygodową pt "Ikona" a dzieje się w ZSRR:) A może to kolejne Mein Kampf???

Trening dziś zrobiony, przysięga strzelecka złożona, błąd zaliczony, no poprostu normalny dzień ;D

A macie zdjęcie mojego wczorajszego obiadku

Sprężynka z przewrotu 710 razy zrobiona.

Trzymajcie się!!!

post-4-0-22957600-1425667957_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...