Skocz do zawartości
Workout Athletes

Droga ku chwale!!!


Gralu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O tak sb pobiegliśmy z Kubar162 czy jaki ma on nick :D

 

Oj przebiegliśmy coś koło 8-9 km z czego 3-4 km było pod cholerną górkę, bolały łydki :D A że było to po treningu Piłki nożnej to wróciłem wykończony :D

Robiliśmy przerwy, czyli biegniemy i stop robimy pompki i biegniemy dalej, albo czasem gdy górka za stromo to krótki marsz z głębokimi wdecham,i :D

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zmiana planow, robiłem tylko brzuch! Ledwie sie poruszam, wracałem ze sklepu i łańcuch mi spadł noga mi poleciała i wkręcilo ją za pedało, kierownkce obkręcilo dwa razy i wyglebałem się, łokcie obdarte kolana bolą, ledwie chodze a nadgarstek ledwie zginam. Cudem zęby uchroniłem, zdążyłem zablokować rękami upadek i brode podnieść, bo kierownicą bym dodatkowo dostał. D: A i rączke od hamulca metalową złamałem tak sie wypiździłem ;( o innych stratach materialnych się nie będe rozpisywał. Ale nawet pompki nie dam rady zrobić :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe i to mi się podoba, waleczny Gralu. :D

 

Dzięki :D 

Braveheart!!!

Już wiem co mam z nadgarstkiem, naciągniete ścięgna nadgarstka. Znowu, tylko tym razem w drugą strone :C

No ale nic, dzisiaj zrobie brzuch i nogi, kolano mnie już mniej boli, tylko się nie mogę na nim opierać. No i trening brzucha tylko na ziemi, nie dam rady wisieć z tym nadgarstkiem a i kółeczko odpada :C

Mam nadzieje, że ten "regen" reszty parti wyjdzie mi na dobre :D

 

Pozdro!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, a dziś byłem zagrać w noge i na treningu Kempo, trener się zlitował i pozwolił mi robić Burpee bez pompek, ale ja się nie dałem i robiłem na pięściach :D

Mam kolejną technike do doszlifowania przed zawodami :D

Po treningu banan i izotonik :P

Ręka w bandażu elastycznym trochu usztywniona więc dawałem rade na treningu. jutro mecz, liga się zaczęła. A co tam u Was??

Pozdro!!!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka

Chwile mnie nie było, mało czasu, latanie od lekarza do lekarza.

Ręka już mniej ale nadal boli, wciąż nie moge się podciągać:( a nawet pompek nie moge duzo robic bo znow zaczyna bolec. Nic to, z każdym dniem jest lepiej, wiec mam nadzieje, ze w nastepnym tygpdniu bede mogl powrocic do normalnych treningow. Teraz robie tylko brzuch i nogi oraz niektore cwiczenia na barki

Pozdro!!!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema!!!!

No trochu nie pisałem, ale wiecie wywiadówka dzisiaj i trzebabyło pare ocen poprawić :D

Normalne treningi od poniedziałku powróciły, tylko problem z podciąganiem bo jak robie 5 to mnie nadgarstek zaczyna coraz mocniej boleć, ale pompki moge juz robić :D

Zawaliłem troche sprawe z zawodami, ponieważ pomyliłem daty i mam je w tą sobote a nie dam rady zejść już do wagi -80 kg :C

Aktualnie waże 82.5 kg.

Jade teraz z cardio,  żeby kondycje podnieść :D

Zaraz lece na trening, umówiłem się z kolegą i jakąś rutynke dla odmiany z madbarz'a zrobmy :D

3-majcie sie Rodzinko!!!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...