Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik - Pow3r - v8


Kapitan Pow3r
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Relacja z zawodów : Zacznijmy od tego że w mieście w którym odbyły się zawody są 2 grupy workoutowe.Pierwsza należy do Denisa i Karola ,zaś druga do Gizma.U Gizma trzeba płacić za trening i ma ponad 30osób na każdym treningu a u Karola i Denisa to tylko grupka chłopaków lu¼no ćwiczących i jak można się domyślić oni się nie lubią.. Zawody organizowała ekipa Gizma. Kategorie były następujące: Kobieta Amator oraz Pro Mężczyzna Amator oraz Pro Konkurencje: Freestyle 2 minuty Siła tj. Podciągnięcie 3pkt Pompka 2pkt i przysiad 1pkt Trzeba było wziąć udział w obu i były one sumowane łącznie,to mnie najbardziej wkurzyło.Przykładowa sytuacja, koleś który ledwo robi MU na 1 rękę mógł wygrać np ze mną robiącym straddle planche bo nabił pkt. przysiadami.. Mój freestyle : Straddle planche CTI MU>bent arm planche - Kółka gimanstyczne FL>MU>FL>MU wszystko w 1 combo oczywiście Dragon flag na słupie 1leg planche I przyjechałem tylko pod freestyle,w siłę miałem wyje**** więc nawet nie napiszę ile czego bo to i tak bez sensu. Tak czy siak, poznałem osobę robiącą full planche,20 pompek na fladze..Tak że było w hu warto,pogadaliśmy sobie,ba nawet mnie przywiózł swoim autem do Pucka na małe after party+ hejty na organizatorów :D Najśmieszniejsze jest to że kolega o którym przed chwilą wspomniałem był w AMATORACH i nic nie wygrał bo ktoś sobie punkty nabił przysłowiowymi przysiadami :D Nieoficjalnie to on był mistrzem freestyle, a zaraz po nim ja.Spytacie dlaczego?Tylko my dwoje na całe zawody robiliśmy Planche oraz elementy na kółkach gimnastycznych,reszta to ledwo parę MU i jakieś głupoty.Oczywiście kumpelstwo ze strony organizatorów też było,np. przy pompkach trzeba było dotknąć klatką pięści i wtedy dopiero było zaliczane a kumple Gizma nie musieli :D Wszyscy wygrani byli z ekipy ćwiczącej z Gizmem, przypadek? Nie sądzę. Pozdrawiam z bólem dupy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...