Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik - Pow3r - v8


Kapitan Pow3r
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, o 15 ruszam na trening Dziś barki znów, tym razem bez ciężarów tj. planche holdy,leany ,hspu i coś tam jeszcze porobię.Na obiadek zaraz śmigam jeść placki ziemniaczane, chyba z pół kilo ich zjem taki jestem głodny :D //abs - podwójne zakwasy , ciężko się z krzesła podnieść :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisalem w 1 poscie ze mam nadgarstki rozpierdzielone na dłuższy czas , na uchwytach robię wszystko.Dzis zrobilem 12-15s hold 4 serie i tak przez 2 tyg na treningu pod barki bez ciezaru a potem zmierzę max czas jednego holda, ostatni był 24s.Mam taki plan dojsc do 40-50s i dopiero potem zacząć advanced tucka z solidną podstawą bo co mi z tego ze adv trzymam w dobrej formie ledwo 3s ~

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dzie?,kolejny trening. Dziś wpadli kumple więc trochę freestyle'u wpadło i nawet 2 rekordy!Na martwym ciągu 110 poszło a na klatke 95 :D A tutaj dzisiejszy "posiłek" po treningowy :D btw.przy okazji freestyle'u zrobiłem Muscleupa w taki sposób że jedną ręką trzymałem się normalnie drążka a drugą liny zaczepionej o drążek w taki sposób ze ręka trzymająca line była z 15cm niżej niż ta trzymająca drążek.Może nagram następnym razem :Dhttp://bankfotek.pl/image/1646611.jpeg -Ciasto jogurtowe +bita smietana -woda -sok kaktusowy tymbark - mega ,polecam. -200~g ryżu z sokiem -kreatynka, standardowo Pozdrawiam ludzi na dietach redujcynych xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, krótki wpis w dzie? wolny :D Mile jestem zaskoczony, przed chwilą zrobiłem max przytrzymanie tuck planche i chcialem poprawić wynik z zeszłego tyg [ 24s] i coś takiego, ko?cze potem wyłączam najszybciej jak potrafie stoper i patrzę a tu 39.34s! Jeszcze z 10-15s i przechodzę na adv.tuck planche :D Idę spać, dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drążek naprawili więc był też trening pod fronta, utrzymałem half-lay fronta z 2-3s a zaraz potem straddle z podobnym czasem więc jest spoko. Obserwacja: Trening który robię na barki z cieżarami dużo mi dał w pompkach na rękach, wcześniej tj. przed zaimplementowaniem cieżarów cieżko mi było nawet zejść tak aby dotknac czołem rzeczy która byłaby na poziomie podłogi.. [ faza negatywna ruchu ] A dziś sobie spróbowałem tak przy okazji a tu zrobiłem 2 pełne powt. z zejściem poniżej poziomu podłogi! ps. ćwicze na uchwytach do pompek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, też tak robiłem w sensie bez planu, cały czas freestyle przez dłuższy okres czasu i doszedłem do niczego że tak powiem a z dobrym planem jednak idzie ten progress z tyg. na tydzie? nawet.Cóż, trzeba będzie się przełamać i robić dalej bo działa w sumie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...