Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik treningowy Reidar


Reidar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka. Postanowiłem założyć ten dzienniczek bo ostatnimi czasy, od jakiś 2 tygodni nie ćwiczyłem prawie w ogóle. A to szedłem do dziewczyny, a to się nie wysypiałem i byłem wyczerpany, a teraz mnie choroba lekka zlapała ale dzisiaj postanowiłem się ruszyć w ko?cu i właśnie jestem po treningu. Zapodaję więc swój cały plan:

PONIEDZIAłEK

: (KLATKA+TRICEPS+HandStand) Pompki z rękoma szeroko, nogami na podwyższeniu 30/30/32 Pompki diamentowe 28/28/30 Spiderman pushups 20/20/22 Dipsy 22/24/26 Pompki na kostkach 18/20/20 16/14/`17+3

HandStand Trening: Pompki w staniu na rękach (nogi oparte o ścianę): 6/8/8 FrogStand 30s/40s/40s Pompki Muay Thai/Wojskowe 16/18/20

WTOREK

(ABS+DragonFlag) Podciąganie prostych nóg do kąta prostego 17/17/19 Podciąganie zgiętych nóg do klatki piersiowej 19/19/21 Mostek(plank) 50s/50s/60s Brzuszki do pozycji V 18/18/20 Scyzoryki 40s/40s/50s

DragonFlag Trening Podnoszenie prostych nóg leżąc 22/22/22 Powolne opuszczanie DragoFlag 5/7/9 Brzuszki z nogami podniesionymi do kąta prostego 36/36/36

¦RODA

(PLECY+BICEPS+MUSCLE-UP) Podciąganie nachwytem szeroko 10/10/10 Krótkie pompki z rękoma wąsko 100/100/100 Podciąganie podchwytem zamkniętym 10/12/12 Pompki z jedną ręką na podwyższeniu 20/20/20 Podciąganie nachwytem 10/10/12

Muscle Up Trening: Dipsy na drążku 16/18/20 Podciąganie z klaśnięciem 12/12/12 MuscleUp z wybicia 20/22/22

PI?TEK

: (BARKI+PRZEDRAMIę+HumanFlag) Pompki z rękoma przy biodrach 40/42/44 Zwis na jednej ręce (lewa i prawa) 10s/10s/12s Podciąganie na ręcznikach 12/14/14 Pompki na piłce 32/32/32 Podciąganie za głowę 10/10/10

HumanFlag Trening Zwis w pozycji początkowej HumanFlag 5s/5s/7s Podnoszenie do ko?cowej pozycji HumanFlag(tyle ile potrafisz) 3/4/5 Próby HumanFlag 5/5/5

SOBOTA

: (Uda+łydki+L-Sit) Przysiad z wykrokiem 25/25/25 Kaczy chód 30s/30s/40s Przysiady na jednej nodze 10/10/12 Wspięcia na palce 30/32/34 Przysiady z pompką i wyskokiem 16/16/18

L-Sit Trening: Podnoszenie ciała w japo?skim siadzie: 7/7/7 Podnoszenie ciała w tureckim siadzie: 7/7/7 Podnoszenie ciała i prostowanie nóg w tureckim siadzie 7/7/7

AKTUALIZACJA

FrontLever Brzuszki do pozycji V 20/20/20 FrontLever PullUps 5/7/7 Podnoszenie prostych nóg do kąta prostego na drążku 15/15/15 FrontLever na jedną nogę (lewa i prawa) 5s/5s/5s Podnoszenie zgiętych nóg do klatki 16/18/18 Brzuszki z nogami podniesionymi do kąta prostego (łydki//\\uda) 20/20/20

Dzisiaj robiłem klatke + triceps, trening z poniedziałku. W planach miałem zrobić: (liczby po prawej to powtórzenia jakie udało mi się zrobić) Pompki z rękoma szeroko, nogami na podwyższeniu 30/30/32 ---> wszystko Pompki diamentowe 28/28/30 ---> 28/20/16 Spiderman pushups 20/20/22 ---> wszystko Dipsy 22/24/26 ---> wszystko Pompki na kostkach 18/20/20 ---> 16/14/17 + 3, - padłem tutaj już całkowicie, ale powiedziałem sobie "Maks, nie możesz się poddać. Złap oddech i dorób te 3 ostatnie pompki!" I powiem Wam, że były to najtrudniejsze pompki jakie w życiu przyszło mi robić. :D Ogólnie podczas treningu czułem chęć wymiotowania, ostatnio ciągle tak mam. Boje się że się przeforsowuje, dodatkowo pojawia mi się ból w nodze, więzadła dają o sobie znać i też mi się to niezbyt podoba. HandStand Trening: Pompki w staniu na rękach (nogi oparte o ścianę): 6/8/8 FrogStand 30s/40s/40s Pompki Muay Thai/Wojskowe 16/18/20 NIE RUSZONY!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 345
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

UF, tak jak sobie obiecywałem, zrobiłem trening ^^ Spróbowałem coś nowego i zrobiłem tą rutynkę: http://madbarz.com/medium-routines/view-image/dcc0173c5d0a862c5af36340c93f6618/jpg Tylko 3 cykle bo muszę iść na miast kilka spraw załatwić, a chce coś zjeść jeszcze, ale przyznam że zmęczyłem się. Właśnie pot nie?le się ze mnie leje, ciężej oddycham. Miłę uczucie nawet ^^ 4 cykle bez problemu do zrobienia. Pozdrawiam i życzę miłego dnia. :D P.S Znalazłem taką składanke, dla kogoś kto lubi hip-hop myślę, że będzie idealna :P To wciąż nie to czego szukam, ale dobrze mi się przy niej ćwiczyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak że miałem przerwe treningu postanowiłem robić plan Gonza, z którym dziś ćwiczyłem zresztą, ale wyszło na to że tylko 1 ćwiczenie zrobiłem zgodnie z jego planem a z resztą znów wróciłem do swojego także :P (PLECY+BICEPS+MUSCLE-UP) Podciąganie nachwytem szeroko 10/10/10 8/8/8 Krótkie pompki z rękoma wąsko 100/100/100 100/100/70 Podciąganie podchwytem zamkniętym 10/12/12 - Tu zrobiłem w drugiej serii 10 bo mi się pomyliło :D Pompki z jedną ręką na podwyższeniu 20/20/20 wszystko Podciąganie nachwytem 10/10/12 Muscle Up Trening: Dipsy na drążku 16/18/20 10/9/13 Podciąganie z klaśnięciem 12/12/12 12/-/- MuscleUp z wybicia 20/22/22 -/-/- Posłuchałem Twojej rady Quake i zrobiłem dłuższą przerwę między posiłkiem a treningiem, coś około godziny, chyba nawet ponad i ochota na wymiotowanie minęła. Dodatkowo postanowiłem przed jak i po wypić koktalj (zwykle pije tylko po) i w sumie czuje się świetnie :P Dodatkowo po treningu dojadłem serek wiejski, a jak wróciłem do domu (coś koło kolejnej godziny) to zjadłem ryż z resztką schabowegao ale że tak powiem, moje jelita ?le to odebrały. :D A czemu trenign muscle upa nie został dokończony zapytacie? Już wyjaśniam! Ponieważ wynajęliśmy salke z Gonzem ale nam czas się sko?czył więc trzeba było się zbierać... :< P.S Pożyczyłem sobie ten motyw z kolorami, mam nadzieję że się nie gniewasz mcfinn :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj był brzuch, niedawno sko?czyłem. Podzieliłem to sobie na 3 cykle że tak powiem: I cykl: Podciąganie prostych nóg do kąta prostego 17 Podciąganie zgiętych nóg do klatki piersiowej 19 Mostek(plank) 50s Brzuszki do pozycji V 18 Scyzoryki 40s DragonF/lag Trening: Podnoszenie prostych nóg leżąc 22 Brzuszki z nogami podniesionymi do kąta prostego 36 II cykl: Podciąganie prostych nóg do kąta prostego 17 Podciąganie zgiętych nóg do klatki piersiowej 19 Mostek(plank) 50s Brzuszki do pozycji V 18 Scyzoryki 40s DragonF/lag Trening: Podnoszenie prostych nóg leżąc 22 Brzuszki z nogami podniesionymi do kąta prostego 36 III cykl: Podciąganie prostych nóg do kąta prostego 19 Podciąganie zgiętych nóg do klatki piersiowej 21 Mostek(plank) 60s Brzuszki do pozycji V 20 Scyzoryki 50s DragonF/lag Trening: Podnoszenie prostych nóg leżąc 22 Brzuszki z nogami podniesionymi do kąta prostego 36 Za każdym razem jak widzicie pominąłem "Powolne opuszczanie dragon flaga" bo nie miałem gdzie tego zrobić po prostu. Na następny raz mam patent, wypróbuje go :P Między każdym cyklem robiłem 3 minuty przerwy, pomiędzy ćwiczeniami starałem się odpoczywać jak najkrócej. Ogólne wrażenia po treningu? Takie żeee słabo czuje brzuch robiąc ten trening. Najbardziej mnie bola przedramiona, bo jak prostuje nogi do kąta prostego na drążku wisząć, musze się podciągnąć i cały czas być w takiej pozycji (inaczej szuram nogami o podłoge) Ale no cóż. :> Trening to trening A to mi towarzyszyło podczas moich wypocin:

https://www.youtube.com/watch?v=D8sh8UrHkc4 Pozdrawiam, miłej nocy życzę. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(BARKI+PRZEDRAMIę+HumanFlag) Pompki z rękoma przy biodrach 40/42/44 40/35/23 Zwis na jednej ręce (lewa i prawa) 10s/10s/12s (10,10)/(6,4)/6,4) Podciąganie na ręcznikach 12/14/14 12/14/12 Pompki na piłce 32/32/32 22/24/26 Podciąganie za głowę 10/10/10 DONE HFlaumang Trening: Zwis w pozycji początkowej HumanFlag 5s/5s/7s Podnoszenie do ko?cowej pozycji HumanFlag(tyle ile potrafisz) 3/4/5 Próby HumanFlag 5/5/5 NIE RUSZONY HF jak zwykle nie ruszony, nie mam gdzie a pó?no i ciemno, sami wiecie :P Kilka słów odemnie: - Pompki przy biodrach, ciągle mam wrażenie że robie je ?le... Nie wiem czy dosłownie mam traktować "przy biodrach" i robić z rękami dokładnie przy biodrach, nawet nie umiem tak rąk ułożyć xD -Przy zwisie czułem jak mnie lewy mięsien klatki piekł. Mięsie? klatki piersiowej większy tak ładnie powiem. - Podciąganie w sumie nie takie złe, ale uchwyt mi wysiadł już - Pompki na piłce specjalnei zmniejszyłem sobie powtórzenia, ale i tak przy ostatnim już czułem wiekli opór. Dodatkowo też nie wiem czy poprawnie je robie. - Podciaganie za glowe latwe eh, nie mialem z tym nigdy problemów. Ogólnie ledwo piszę, przedramiona mnie tak pieką że wciskanie każdego następnego klawisza sprawia mi wielki WIELKI ból, aaaa pisanie nigdy nie było tak ciężkie. Ide coś podjeść i spać. Wrzuce w tygodniu jakieś fotki swojego ciała xDD Pozdrawiam i miłego! :> P.S Nawet mi wyszło połączenie nauki, snu, dziewczyny i ćwicze? xD Jeszcze w między czasie obejrzałem finał X Factora amerykanskiego!! :D Oby mi się tak dalej udawalo wszystko łączyć xD Dobranoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś znowu klatka + triceps, efekty mnie zaskoczyły! Sprawdzcie sami: (KLATKA+TRICEPS+HandStand) Pompki z rękoma szeroko, nogami na podwyższeniu 30/30/32 Pompki diamentowe 28/28/30 Spiderman pushups 20/20/22 Dipsy 22/24/26 Pompki na kostkach 18/20/20 Moje ?dziwienie po prostu nie miało granic jak udało mi się cały trening zrobić xD W porównaniu do zeszłego tygodnia to magia Doszedłem do wniosku, że pompki na kostkach są o niebo łatwiejsze niż na hantlach :P Poświęciłem się i porzuciłem hantle, ale następnym razem postaram się znów z nimi robić. HandStand Trening: Pompki w staniu na rękach (nogi oparte o ścianę): 6/8/8 FrogStand 30s/40s/40s Pompki Muay Thai/Wojskowe 16/18/20 Tutaj tym razem postanowiłęm spróbować. Odpocząłem 8 minut i myślę "OK, dam rade!". Za 4 razem dopiero udalo mi się dostać stopami ściany xD A jak zacząłem robić pompke to już wiedziałem z góry jak to się sko?czy, więc odpuściłem i porzuciłem reszte treningu, po prostu nie miałem sił - nic dziwnego jak dla mnie. Liczę, że za tydzie? będzie lepiej i uda mi się chociaż zrobić jedną serie z tego treningu. :> Pozdrawiam! P.S Jeśli znacie jakieś ćwiczenia na motylki to z chęcią wypróbuje. Coś oprócz szerokiego podciągania oczywiście. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(PLECY+BICEPS+MUSCLE-UP) Podciąganie nachwytem szeroko 10/10/10 -/-/- Krótkie pompki z rękoma wąsko 100/100/100 100/100/100 Podciąganie podchwytem zamkniętym 10/12/12 10/12/12 Pompki z jedną ręką na podwyższeniu 20/20/20 20/20/20 Podciąganie nachwytem 10/10/12 10/10/12 Jak ze szerokich nie moge zrobić w domu, zastąpiłem to normalnymi podciągnięciami nadchwytem (ostatnie ćw.) Zaraz ide robić trening BL i dopiszę resztę... Ale mały komentarz: Czuję, że nie wszystkie ćwiczenia robię poprawnie, np. krótkie pompki ale postaram się to wszystko dopracować. Muscle Up Trening: Dipsy na drążku 16/18/20 Podciąganie z klaśnięciem 12/12/12 MuscleUp z wybicia 20/22/22 NIE RUSZONY! Pó?no, ćwiczę w domu, wybaczcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trening zapożyczony od naszego kolegi, Gonza. (BackLever) Zwis w pozycji początkowej z nogami pod klatką piersiwą 6s/6s/8s 6s/6s/8s Zwis w pozycji początkowej z nogami prostymi w dół 6s/8s/8s 6s/8s/8s BackLever na jedną i drugą nogę 8s/8s/8s 8s-/- BackLever ze zmianami nóg (1 powtórzenie - lewa, prawa, obie) 4/4/4 Powolne opuszczanie w BackLever (nogi nie dotykają podłoża) 8/8/8 Dipsy z obciążeniem +10kg 8/8/10 Dalsza część też już nie ruszona xD Dlaczego tak a nie inaczej? Ogólnie trening ten wydaje mi się przyjejmny i łatwy, nie mam problemów z utrzymaniem tych 6/8/8s, dlatego nie trzymałem się tego i robiłem tak jak mi się podobało. Ale już przy BL na jedną nogę czułem zbyt duże zawroty głowy i trochę się cykam, że drążek mi poleci w ko?cu i padne na kręgosłup xD A tego bym nie chciał mimo wszystko. Nast. razem poproszę kogoś by mi liczył dokładny czas i postaram się zrobić wszystko tym planem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PUSH DOSE by Madbarz, poziom rutynki medium, kocham ta rutynke. 4 cykle i 2 cwiczenia z 5 az wysiadlem eh xD Nie mam motywacji dalej, padlem na podloge i zacząłem się śmiać, też tak macie? xd Pamietam jak we wrzesniu ledwo dawalem rade robic jeden cykl :D Razem z Gonzem na wycieczce cwiczylismy to haha, to byly czasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TODAY WAS A LEG DAY :D xddd Widzialem zarabiste zdanie w czytance z ang. o maratonie. Pisało tam że jesli dobiegniesz do parku, zostało Ci tylko kilka kilometrów i nie mozesz sie teraz poddac i dalej: "If you can't run, you have to walk; if you cant walk, you have to crawl" BUT YOU MUST FINISH THAT RACE!! !! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 razy, rozumiem dobitnie :D haha :D Dziś plecy i biceps jak znajdę miejsce do ćwicze?!! Chce motylki w ko?cu rozwinąć bardziej i podciąganie szerokim chwytem daje niebia?skie rezultaty, niestety tylko raz odkąd trenuje miałem okazjęz je zrobić razem z planem :( Także dzisiaj w parku może poćwicze ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...