Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik treningowy Reidar


Reidar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 345
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A więc jak powiedziałem tak też będzie, pierwszy trening na dworze :P Ciekawe. Mam nadzieję, że nie tak zimno jak się wydaje xD Nieraz biegałem w zimę i sama bluza, komin wojskowy, czapka, dresy mi starczały by było ciepło ale czy to samo mi styknie przy treningu na drążkach? :P OTO pytanie ^^ Jak zachoruje to zwale na Was haha :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem! Ogólnie powiem tak: Dwie bluzy, jedna rozsuwana druga przez głowe zakładana wystarczyły mi doskonale. ćwiczyłem i tak w jednej, ale drugą miałem na drogę żeby nie zachorować. Bez rękawiczek które by mi obejmowały całą dło?, razem z koniuszkami palców było ciężko poczas szerokich podciągnięć, straaasznie mi było zimno w palce, ale w ko?cu się przyzwyczaiłem i okazuje się, że to nic strasznego. Czapka i komin wojskowy założony na nos spełniały swoje funkcje, cięzko mi się jedynie oddychało także większosć czasy nos i usta miałem bez przykrycia :P Po piciu wody zimno w gardle, dziwne uczucie. Na zewnątrz czujesz gorąco z wysiłku, a w środku woda rozlewa się chłodno po przełyku. Jak trening? Zianie miałem gdy robiłem krótkie pompki i jakąś para szła. Zobaczyła co robie, spojrzała ze strachem i uciekła w drugą stronę xD Ogólnie treningu całego nie dałem rady zrobić (Plecy + Biceps) wysiadłem tym razem an krótkich pompkach, ale podobało mi się nawet. Wole jednak ćwiczyć bez koszulki, niż z bluzą na ciele. :P Jeśli wiece co mam na myśli. : >

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teeż tak sądze :P Będę czasami to odwiedzał, tak raz w tyg na trening plecków. Może uda się kogoś zrekrutować dodatkowo żeby samemu nie ćwiczyć PORAZ PIERWSZY czuje już 2 dzie? z kolei zakwasy na bicku xD Dzisiaj nie miałem jako takiego treningu, trochę pobawiłem się shejkerem - zmiksowałem jogurt naturalny, banany, platki owsiane, truskawki, greipfruta sweety i fajny smak wyszedł nawet :P Po wypiciu tej "mikstury" pobawiłem się w pompki z nogami na ścianie, trochę podciągania i zwykłę pompeczki. Tak na szybko coś żeby się zmęczyć trochę. Jutro poniedziałek więc trzeba przygotować się na prawdziwy trening. Jak mówi jedna z zasad: "Never miss a monday"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra szybkie podsumowanie dzisijszego dnia: Klatka + Triceps Starałem się robić pompki dokładnie (dokładniej niż zwykle hehe) dlatego też przy diamentach wysiadłem w 3 serii (zamiast 30 zrobłem 25) ale zato starałem się robić je poprawnie technicznie (schodziłem do klatki równo, a nie tak jak czasami mi się zdarzało prawie że do twarzy). Dalej... Dałem rade zrobić hand stand trening. Znaczy nie cały, bo mnie gonią z psem GDYż jak sie dowiedziałęm w środku treningu "PIES NIE BYł OD RANA, MAKS IDZ Z NIM!!" :D Także: - zrobiłem pompki z nogami na ścianie 5/4/3 Zauważyłem że strasznie mnie ściąga do tyłu, w pierwszej serii co jedną pompkę lądowałem nogami na ziemi. Zaobserwowałem również, że lęd?wie mnie bolał przy robieniu. Musze nad nimi popracować. - frog stand dwie serie, całkiem nie?le mi wychodzą ^^ Nie upadam jak głupi co chwila. - Pompki wojskowe odpuściłem... Zwijam z psem, ahh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj nie miałem czasu na wpis, ale nie znaczy że nie trenowałem! xD (ABS+DragonFlag) Podciąganie prostych nóg do kąta prostego 17/17/19 Podciąganie zgiętych nóg do klatki piersiowej 19/19/21 Mostek(plank) 50s/50s/60s Brzuszki do pozycji V 18/18/20 Scyzoryki 40s/40s/50s DragonF/lag Trening: Podnoszenie prostych nóg leżąc 22/22/22 Powolne opuszczanie DragoFlag 5/7/9 Brzuszki z nogami podniesionymi do kąta prostego 36/36/36 Zrobiłem tylko tą część zaznaczoną na zielono, tak jak zawsze podzielone na cykle. Trzeciej już mi się nie chciało, postanowiłem skatować brzuch na własny sposób. Do tego dodałem 3 serie pompek z nogami przy ścianie: 6/8/10 Oraz trening lęd?wi jeszcze oddzielny. :> Mam zamiar robić to codziennie i wczoraj wyszlo całkiem nie?le.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziiś robiłem plecy + biceps... Bez szerokiego podciągania, nie miałem gdzie. Potem pompki krótkie, czułem napięcie straszne w barkach, nie wiem czy dobrze to robie w sumie. Dalej to co zawsze... Nie miałem nastroju do ćwicze? w ogóle, do niczego nie mam nastroju. Robilem po prostu mechanicznie żeby sko?czyć i mieć z głowy. Nawet AC/DC mnie nie potrafiło ożywić xD Ale trening sko?czony. Na koniec dałem jeszcze pompki z nogami o ściane, zaniedługo zjem ziemnaiczki z rybką w sumie i to tyle na dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dawno wpsisu nie było hah. Dziś dopiero ruszyłem się i postanowiłem coś potrenować. Nie zajęło to nawet 20 minut, zebrałem kilka ćwicze? z planu i je porobiłem, ale szybko mi się znudziło. Moja motywacja zniknęła, mam nadzieję że jeszcze do Was powrócę niebawem i bedę się cieszył z treningów razem z Wami wszystkimi. Narazie życzę Wam byście nie tracili motywacji i dalej pracowali nad sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Wysoki Sądzie, nie mam nic sensownego na swoją obronę. :( Pójdę do Kościoła się wyspowiadać z tego grzechu, może wtedy sobie wybaczę... Ah kurde dobrze gadacie! Postaram się ruszyć, nażre się jak głupi, pooglądam, skocze do kumpla, może mnie opieprzy ostro i ruszę dupsko BO JAK SPOJRZAłEM W LUSTRO OSTATNIO TO SIę ZAłAMAłEM. Dodatkowo śniło mi się ostatno, że nie jestem w stanie podciągnąć się nawet 8 razy, ale na szczęście to tylko sen uf... Może też spróbuje zmienić trening, pójść na siłownie jako odskocznia od SW bo jak patrze na ten plan to po prostu umieram z nudów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...