Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik treningowy Reidar


Reidar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, wreszscie nastał dzie? w którym oczekiwanie dobiegło ko?ca. Siedziałem sobie w domu, podziwiałem ładną pogodę za oknem i pomyślałem: dobra, koniec z tym, idę na siłownię. Tak też się stało. Zadzowniłem po kumpla, ruszyliśmy! Trening był jak najbardziej udany, czuję teraz taką pompe w tricepsie jak nigdy, klatkę trochę mniej ale widzę w lustrze jak się napompowała po treningu także nie jest ?le :D Udało mi się trochę pomieszać SW z Siłownią i jak już Gonzo się chwalił nowymi rekordami na sztandze to i ja się pochwale. :P 80kg na sztandze, nie sądziłem że kiedykolwiek będę podnosił taki cieżar :P Teraz celuje w 90 haha. Fajnie wrócić do treningu Czuję ulgę, naprawdę wielką ulgę. Ciężar ze mnie spadł, czuje większy spokój i ogólnie nie wiem co sobie myślałem kiedy przestawałem trenować. xd To już się nie powtórzy :D Dzięki Wam za chęc motywacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 345
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dziekuje Wam moi zbawiciele! :D Co ja bym bez Was zrobił. I jednak siłownia to nie to, powraca mi ból barku jak podnosiłem sztange :( Coś jest nie tak :( Coś bardzo jest nie tak :( Nie chce przestawać trenować tylko dlatego że mnie coś boli i to jeszcze wtedy gdy w ko?cu zacząłem od nowa coś robić xD Mam nadzieję, że żadnego ścięgna sobie nie uszkodziłem,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To musisz mi pomóc taki trenign zorganizować bo póki co czuje super zmęczenie podczas robienia, ale nie czuje żadnego zmęcznia na następny dzie?. :( I nie wiem w sumie czy to jakaś różnica, ale wydaje mi się że tak :P Dziś brzuch miałem robić i tak też się stało. PReferuje raczej krótkie treningi brzucha, szybkie workout'y niż godzinny trening także robiłem dziś to:

Spociłem się w sumie nawet przy nim także fajnie :P Mógłby bardziej męczyć jednak, ale porobię go przez kilka dni, zobaczę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziiiś środa, a więc plecy i biceps (PLECY+BICEPS+MUSCLE-UP) Podciąganie nachwytem szeroko 10/10/10 Krótkie pompki z rękoma wąsko 100/100/100 Podciąganie podchwytem zamkniętym 10/12/8 Pompki z jedną ręką na podwyższeniu 20/20/17 na druga/20 Podciąganie nachwytem 10/10/12 - Czuje opór przy pompkach an podwyższeniu. Gdy lewa ręka jest na górzę nie mam problemu, ale gdy zamieniam ręcę to już nie daje rady :( Nawet po krótkiej przerwie między zamianą rąk czułem jak ciężko mi idzie, ale dałem rade. - Pompki nachwytem trochę oszuka?czę bo już przy 3 serii pomagałem sobie ostro nogami, ale cóż...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dzie? wolny od treningu, ale jakoś miałem ochotę więc zrobiłem BL i brzuszek. :> Rutynka na ABS ta co poprzednio

- Można sobie trochę kręgosłup obedrzeć, ostatnio jak robiłem nie miałem z tym problemu, ale dziś poczułem jak aż za mocno szuram o podłogę. Oraz BL, robiłem przed ABS'em rutynką z MadBarz http://www.madbarz.com/all-routines/view-image/bea76bcb644c313f3d60289d80353ecf/jpg Ogólnie jest 6 cykli, ale zrobiłem tylko 3 :( Dalej mi się nie chciało już, ale równieżma to związek z tym że już drązek wyślizgiwał się z rąk jak robiłem zwis z nogami prostymi Podoba mi się, ładnie się dziś spociłem i jestem zadowolony. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Sieemanko panowie i panie :D Dawno mnie tu nie było wśród Was, ale juz naprawiam swój błąd. Miałem sporą przerwę w treningu na rzecz matury i innych rzeczy, dopiero od zeszłego tygodnia wróciłem do treningu i trzymam się świetnie. :D Gdy równy tydzie? temu startowałem do treningu *Plecy + Biceps* spodziewałem się, że nie dam rady zrobić nawet połowy. Miło się zaskoczyłem bo zrobiłem calusi trening :P Tak samo następnego dnia gdy postanowiłem zrobić Klatkę i Triceps. Przez tydzie? też co 2 dzie? robiłem brzuch i właśnie piszac tego posta mentalnie przygotowuje się by zrobić ćwiczenia przed snem. Dziś był czwartek, poszedł kolejny trening pleców, na siłowni w szkole a więc był obfity bo bez problemów mogłem zrobić szerokie podciąganie bez kombinowania jak by to tu zastąpić więc wymęczyłem się jak nigdy :> Testowałem z Gonzem robienie pompek z obciążeniem + 20 KG i wyszło w sumie ciekawie xD 30 krótkich pompek wykonałem, chociaż mogłem robić dalej. Następnym razem postaram sie zwiększyć powtórzenia może po 50, albo 40+ przynajmniej i zrobić całe 3 serie z obciążeniem, plus może dorzuce kilka kilo przy podciąganiu :P Jeszczeee mam zamiar kupić białko, ale zastanawiam się skąd zamówić i jakie dokładnie - pewnie skorzystam z tego naszego "sojuszniczego" sklepu skoro już z nim współdziałamy. :P Dobra, nie chce mi się pisać, mykam do ćwicze?! A jutro "leg day", jak się uda to jeszcze zrobię przed szkołą. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leeg Day. Przysiad z wykrokiem 25/25/25 Kaczy chód 30s/30s/40s Przysiady na jednej nodze 10/10/12 Wspięcia na palce 30/32/34 Przysiady z pompką i wyskokiem 16/16/18 ----> zastąpiłem to innym ćwiczeniem. Oparty plecami o ściane, nogi zgięte do kąta prostego i wyprosty kolejno nogi lewej, prawej na przemian, z utrzymaniem kilku sekund w powietrzu. Robiłem wykroki i wspięcia na palce z dodatkowym obciążenim także ładnie wszystko odczułem i po treningu zapomniałem jak się chodzi :P Po treningu jedynie serek wiejski, banan i teraz rybkę jem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...