Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik treningowy Reidar


Reidar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 345
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

haha :D Kiedyś pamiętam po treningu robiłem sobie koktajl jakiś i miałem dać łyżkę miodu ... Wszystko świetnie, otworzyłem miód, dodalem łyżkę jak planowałem i przyszła pora na zakręcenie słoika... Przysięgam, nagle jakieś zaburzenia grawitacji pojawiły się w mojej kuchni zwiększajac ciężar słoika no i cóż... wyleciał mi z ręki i się potukł niestety xDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno wróciłem z treningu. Klatka + Tricko. Dzisiaj było na dworku z kumplami :P Zwiększyłem liczbę powtórze?, przez co już na diamentach wysiadałem i w rezultacie... no nie jestem zadowolony. Nie wiem czy to przez to że trzeci dzie? z rzędu ćwiczę i organizm jest wycie?czony, czy opadłem z sił albo faktycznie zwiększona liczba powtórze? mnie dobiła, ale wyko?czyłem się całkowicie. Mimo to nie czuję by ten trening zaliczał się do tych po których nie możesz się ruszać przez natępne kilka dni. :P Jeszzce po wszystkim zjadłem banany, serek wiejski, potem wpadły mi do ręki jajka sadzone i ryba która została z wczoraj. Najadłem się jak dzika świnia ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olimp, Scitec nutrition, Trec - to są lepsze marki, a i cena lepsza. Z ta?szych to łowickie WPC80, Ostrovia lub SFD whey protein econo v2 tylko troszkę gorsze w smaku niż te, które wymieniłam na początku, ale to kwestia gustu. Scitec był dla mnie zdecydowanie zbyt słodki. Ale co prawda to prawda, najlepiej brać białko z mięsa, ryb, jaj a na ko?cu nabiału. Białko w proszku w sytuacji, gdy nie masz jak uzupełnić go z pożywienia lub też nie masz czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie dlatego pytam, bo nie zawsze jest szansa zjeść coś odpowiedniego niestety. :( Dzięki Siwa i chłopaki za info :P O tym Olimpie już nie raz słyszałem i jeszcze jak Ty o tym mówisz to już w ogóle xd także jak mi portfel pozwoli to bym się kierował w tą stronę. :> Jakoś średnio mi się chce wydawać kasę na cokolwiek, ale zobaczymy. Może w przyszłości niedalekiej sam będę mógł powiedzieć coś na temat białka w proszku. :P A tak w ogóle to duzo osób stąd korzysta z jakiś odżywek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję, to sporo osób z forum korzysta. Ale tak naprawdę to do SW poleciłabym tylko coś na stawy i ostatecznie kreatynę. Wszystko to marketing, bez odżywek da się obejść. Ja niestety muszę ogarniać trochę temat, w ko?cu w czerwcu po egzaminach będę oficjalnie instruktorką fitnessu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie?le, gratulacje, wpadne kiedyś jak będziesz prowadziła swój własny Fitness xd Właśnie chciałem przymasowąć coś, dlatego myślałem o tym białku bo niby mam tam jako taką sylwetkę, ale mi to nie pasuje xd Jem i jem, ale utknąłem na tym ~67kg i nie idzie się ruszyć :D ~~~~~ Dzisiaj pójdzie ABS. Miałem zrobić trenng Back Lever'a, ale (co mnie mile zaskoczyło) wciąz czuje efekty ostatniego trenignu na tricepsie i ( co jeszcze bardziej mnie zadziwiło) jeszcze czuje motylki po zeszłym czwartku, więc postanowiłem odłożyć to na jutro. : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Banan: Myślę, że nawet nawet. Zawsze robię sam i nigdy nie jestem w stanie określić czy moje ciało jest pod odpowiednim kątem i wydaje mi się że ciągle jestem zbyt krzywo ustawiony, ale z czasem to skoryguje :D Bardziej mi już FL wychodzi, tylko że na zgiętych lekko ramionach, @Dynloth: ABS zawsze robię solidnie :P @Gonzo: No też tak myślę, w ko?cu 2 godziny W-F nie może się zmarnować xD Właśnie jestem w trakcie treningu BL i powiem że.... idzie o wiele ciężej niż myślałem xDD Banan, cofam moje słowa. Może kiedyś mi szło lepiej abo to tylko żłudzenie, ale teraz widzę że to nie będzie takie łatwe jak oczekiwałem. :D Dalszy wpis zaraz. ---------------------------------------------------- W sumie nie wiem czy mi to coś da, ale robię coś takiego: Powolne opuszczanie BL, Pozycja początkowa z nogami pod klatką Pozycja początkowa z nogami prostymi. Przejście do pozycji początkowej z nogami pod klatką i wyprost nóg do pozycji Back Lever. ---> Powrót do zgiętych ---> pozycja początkowa z nogami opuszczonymi ---- > Próba wyprostowania do Back Lever / pozycja wyjściowa do powolnego opuszczania. --------------------------------------------------- Tak samo staram się utrzymać po wyznaczonym czasie (w s.) w pozycjach początkowych. --------------------------------------------------- Dobra ostatnia edycja XD Wpisałem na szybko w YT i znalazłem coś takiego:

Co o tym sądzicie? Bo wydaje mi się to całkiem niezłe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jak wszyscy bawili się na drążku i wchodzili po linie (żałuję że mnie tam nie bylo :( ) ja bawiłem się na siłowni. (PLECY+BICEPS+MUSCLE-UP) Podciąganie nachwytem szeroko 10/11/12 Krótkie pompki z rękoma wąsko 40/40/15 z obciążeniem +20kg. + kolejne 30 bez obciążenia. Podciąganie podchwytem zamkniętym 10/11/12 Pompki z jedną ręką na podwyższeniu 20/20/20 Podciąganie nachwytem 10/11/12 - Zmieniłem schemat podciągnieć z 10/10/12 na 10/11/12. Nie wielka zmiana, ale sądzę, że nie ma co kombinować z gwałtownym zwiększaniem powtórze?. Za tydzie? zmienię na 11/11/12 i zobaczymy jak pójdzie. - Krótkie pompki z obciążeniem :D Fajnie bylo. Plecy mnie lekko bolały na początku bo pewnie musiałem się jakoś dziwnie wyginać przy tym, zmieniłem to już w 2 serii i było okey. Ogólnie trening zaliczam do bardzo udanych, wymęczyłem się idealnie i po wszystkim, dzieki podciąganiu się pod schemat 10/11/12 czułem że wprowadzam jakąś istotną zmianę do planu i mimo że to tylko jedno podciągnięcie więcej, o wiele lepiej mi się ćwiczyło xD Potem banany, serek wiejski który wylądował w ko?cu na moich spodniach co wyglądało jakbym conajmniej... No... Wiadomo. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dobra, znów odpuściłem trening na jakiś dłuższy czas ehh :D Ale już się biorę w garść! Zakupiłem pierś z kurczaka, mam dwa serki wiejskie (świeżutkie :3), własnie nastawiam na ryż, zjem, odczekam trochę i ide trenować! Spodenki wyprałem po ostatnim incydencie z serkiem i wierzę że tym razem się nie będe mial nic białego na nich! Dobra, ruszam do działania :D Dynloth, też uwielbiam serki wiejskie, a nie wiem czemu ludzie narzekają na ich smak. Mi smakują czasami wanilią nawet, ale to już prywatne gusta :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...