Skocz do zawartości
Workout Athletes

dziennik treningowy mcfinn


mcfinn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

reka juz calkiem calkiem ale nadal nie przeciazam wiec.. pompki szerokie 12/14/16/18 diamenty 8/10/12/14 popmki jednoracz w kacie 45` 3x7 dipy 12/14/16 drabinkowy wymach 16kg,24kg,2x16kg.tak ze 25 min. cwiczenia robione szalenie ostroznie i raczej w bezbolesnym zakresie ruchu niz w pelnym:) wczoraj za to na zajeciach mielismy wf:D smieszy mnie ta idea no ale coz:)bede mial bazowo zaliczone wiec razem z kolega z grupy bedacym w takiej samej sytuacji poszlismy na silownie.kolega jest zapalonym bodybuilderem i bodajze trenerem silownianym wiec zrobilismy trening.zawsze ciekawilo mnie jaki bede mial max na laweczce.no i facet ktory od roku robi tylko pompki bo wyciskania kettla z podlogi raczej wyciskaniem sie nazwac nie da,wycisnal 100kg:)da sie?da sie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

witajcie:)a gdzie mnie nie bylo,hoho:)

od listopada kiedy to zawiesilem dziennik,zal sie przyznac ale zrobilem sobie przerwe od sw.niestety ten ..dolony nadgarstek czy inaczej sciegna kciuka caly czas sa ze mna:/bola,rwia i ograniczaja ruch.nie moge sie tego dziadostwa pozbyc bo musialbym zalozyc orteze na 6 tyg,brac jonoforeze przez 2 tyg i dlubac w nosie.a tak sie nie da niestety przy dwojce dzieciakow i wlasnej specyficzej dzialalnosci.tak wiec dzialac dzialam ale wiecej niz 3 pompek nie zrobie bo mi reke urwie:/ale kulke i sztange utrzymac moge wiec nie ma srania po krzakach:)moze nie sw ale trzymam sie w kupie:)

przy okazji mam niezla beke bo jako jedyny na silowni uzywam kettla prawidlowo a sztangi nie:D

juz tlumacze o co loto:)

od poczatku grudnia jade sobie grzecznie 5x5 a po takim treningu czas na zabawe czyli bujanie kulkami najczesciej specyficzne cwiczenie na poprzeczny brzucha i generalnie na core a pozniej krotki gryf i wymachy zza glowy ala cwiczenia gada/powermace(wygooglac:))..ot i sie wszyscy patrza jak na glupka tylko glosno tego nie mowia z racji ciezaru:>

poza tym jak sie chwalilem wczesniej czas zabiera mi studiowanie i praca:)

i tak od serca-ku.. to co teraz mam na studiach i ogolna kultura studiowania w porownaniu do tego co mialem wczesniej to jak wyjscie do lasu z oszczepem zeby upolowac dzika i zrobic kielbase a miec podane na srebrnej tacy gotowa mortadele.teraz to nie studia to kabaret.ale to takie moje gderanie:)

nie bede zasmiecal dziennika osiagami na silowni bo sie nie godzi ale postaram sie sluzyc rada w miare moich skromnych mozliwosci:)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluze pomoca jesli chodzi o kulki:)

na silowni od poczatku grudnia.aktualnie jestem na poziomie 120kg w przysiadzie,120kg w martwym ciagu,92,5kg w wyciskaniu na plaskiej laweczce,60kg w wyciskaniu nad glowe stojac i 62.5 we wioslowaniu sztanga.ot poprostu 5x5:)

zaluje strasznie ze interes idzie strasznie licho bo ominelo mnie szkolenie clubbells i omina kettlebells rkc:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dzięki za słowa otuchy:)

Z jednej strony to szkolenie dupy nie urywa bo czego można sie naumiec w 8h.Z drugiej strony certyfikat miedzynarodowy:)I 499 usd:)wzdech...pożyjemy zobaczymy:)

Dziś udało mi sie wyrwac na godzinke poćwiczyc.Opiekunka przyszla i posiedziala z szarańczakami a ja hyc hyc:)Trening zrobiłem sobie mocno mieszany.Niestety nic z cali ale za to..poziom na przysiadach utrzymany czyli 120kg(sieje zgroze wśród bywalców:))wyciskanie juz mniej okazale bo 90kg ale po tej zabawie zrobilem snatch test-5min,17.5kg i zmiany reki dowolne(zrobiłem 6)i równe 100:)no i teraz nie wiem czy sie cieszyc czy nie:)Móglbym do 10 min dociagnać i sie zajechać jak to na mistrzostwach ale jak 100 kg facet robi 17kg to tak troche mało okazale wyglada:)Bede musial sie wziac na 24kg:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...