Skocz do zawartości
Kapitan Pow3r

Krótka rutyna na czas.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich! Za pozwoleniem Dynloth'a dodaję wyzwanie w którym będziemy mieli do wykonania krótką rutynkę podaną niżej , dostępne są dwa poziomy zaawansowania : 1 - łatwiejsza wersja. 2 Muscle-up - 1 reka: 20 dips 10 podciągnięć - podchwyt 25 pompek 2 Muscle-up - 1 reka 2 - Trudniejsza wersja: 3 Muscle-ups - 2rece 30 dips 10 podciągnięć- nachwyt 35 pompek 3 muscle-ups - 2 rece O co chodzi? Wykonujemy jedną z w dwóch rutyn podanych wyżej na czas. Czyli odpalamy stoper i robimy, kolejność wykonywania jest taka że robimy od góry do dołu , mozna dzielic na serie oraz czasy przerw między seriami są WLICZONE w czas ogólny. Terminy : do 24 Stycznia wstawiamy post z numerem rutyny oraz czasem wykonania. 25 Stycznia ogłoszenie wyników Zasady : Deklarujemy się w tym temacie oraz piszemy którą rutynę wybieramy. *Wykonywanie ćwicze? -Podciąganie w obu wariantach wykonujemy bez użycia nóg , czyli siłowo. -W MuscleUp'ach dozwolona jest niewielka praca nóg. Pozdrawiam i zachęcam do wzięcia udziału oraz nagrania tego jak się wykonywało rutynę jeżeli ktoś byłby na tyle odważny :) Ps. Pamiętajcie, że można oszukać innych, ale siebie już nie da rady. :)Wyniki : Wyniki w kolejności od najlepszych :)łatwiejsza wersja : Donio - 1min 32s Trudniejsza wersja : Pow3r - 2min 59s Spliff - 3min 20s

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm... Teraz jestem po kontuzji, myślę że też się zapiszę. Dodam, że w mojej grupie również robimy test: 5 MU 45 dipów 30 podciągnięć 40 pompek 5 MU Jedna seria, można robić nawet po jednym. To jest test wg jakiś tam barcośtam. Trzeba zrobić to w jak najkrótszym czasie. W mojej grupie czas wyniósł średnia 8 min. chyba, bo niestety przez kontuzję, ja ten test muszę odłożyć. Piszą, że jeżeli zrobisz to poniżej 6 minut jesteś już dobry. PS. trzeba robić jedno po drugim.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Ja wybieram trudniejszą. W sobotę mamy trening to nagram. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak można dzielić to też biorę trudniejszą :) Od 7 stycznia będę mieć dopiero dostęp do drążka do MU, także po 7 będzie wynik :D Nie mogę sobie odpuścić, bo ostatni dzie? dipów przegapiłem :o

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

robimy tylko jeden cykl tej rutynki?;> są ustalone jakieś czasy np że poniżej 3minut to zajebiście, poniżej 5 to dobrze, poniżej 10 jeszcze lipa?:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zrobiłem dla testu wersje trudniejsza i powiem wam ze ledwo ostatnie 3 muscle upy zrobilem do tego na jedną rękę w sumie bez przerw robiłem , jedno skonczylem od razu drugie. Trzeba bedzie sie przygotowac porządnie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podoba mi się. Wezmę wersję łatwiejszą. Nagram, udokumentuje, ale zrobię pod koniec ostatecznego terminu, żeby się lepiej przygotować. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zrobiłem dzisiaj przed treningiem na próbę trudniejszą i faktycznie te trzy ostatnie muscleupy to już masakra :D Na razie było bez mierzenia dokładnego czasu, gdzieś za tydzie? znowu spróbuję i zobaczymy czy będzie lepiej :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam! dzisiaj mija termin podawania wyników, a więć: 1min 32sec - łatwiejsza wersja\ dziękuję :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

2min 59s wyszlo , przerw praktycznie nie robiłem ani nie rozdzielałem serii tylko ostatnie 3 muscel upby były dość ciężkie :) Niestety nie miałem jak nagrać ponieważ kumpla z kamerą nie było :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi