Skocz do zawartości
Workout Athletes

[ROZWIĄZANY] Kamizelka z obciązeniem


KaCC
 Udostępnij

Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Dynloth,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, po roku prawie systematycznych treningów chyba dopadła mnie stagnacja i za skurczybyka nie mogę tego przeskoczyć, myślicie że zakup kamizelki ( około 40kg ) będzie dobrym pomysłem? Jak dotąd trenowałem tylko z ciężarem własnego ciała i doszedłem do momentu w którym już nie idzie to tak jakbym tego chciał ( rekord około 15 czystych podciągnięć ).

Jakieś porady co do marki kamizelki lub ewentualnie jakieś alternatywy?

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
  • Rozwiązanie

Siemanko, jest to bardzo dobry wybór, ze względu na nowy bodziec treningowy to raz a dwa na mocniejszą hipertrofię. 

Kamizelka jest dobra bo możesz ją użyć też do pompek czy nawet pompek w HandStand, lecz jest bardzo droga.

Ja jak się zastanawiałem nad kamizelką lub pasem to wybrałem pas, ponieważ raz że taniej a dwa że obciążenie już miałem w postaci talerzy które swoją drogą nie są drogie.  Pytanie czy masz na to budżet jeżeli tak to bierz kamizelkę użyjesz ją w większej ilości ćwiczeń. 40kg to już fajna waga do zabawy z obciążeniem ?

https://allegro.pl/oferta/kamizelka-treningowa-z-obciazeniem-1-40-kg-8619845241

 

  • Lubię to 2
  • Jest moc! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.04.2020 o 11:16, Dynloth napisał:

Siemanko, jest to bardzo dobry wybór, ze względu na nowy bodziec treningowy to raz a dwa na mocniejszą hipertrofię. 

Kamizelka jest dobra bo możesz ją użyć też do pompek czy nawet pompek w HandStand, lecz jest bardzo droga.

Ja jak się zastanawiałem nad kamizelką lub pasem to wybrałem pas, ponieważ raz że taniej a dwa że obciążenie już miałem w postaci talerzy które swoją drogą nie są drogie.  Pytanie czy masz na to budżet jeżeli tak to bierz kamizelkę użyjesz ją w większej ilości ćwiczeń. 40kg to już fajna waga do zabawy z obciążeniem ?

https://allegro.pl/oferta/kamizelka-treningowa-z-obciazeniem-1-40-kg-8619845241

 

Dzięki za radę, budżet posiadam i chyba skuszę się na tą kamizelką. Pas raczej dla mnie odpada bo chyba bardziej obciąża odcinek lędźwiowy, a miałem z nim kiedyś lekkie problemy więc wole nie ryzykować, przynajmniej na tym etapie treningów.

  • Lubię to 2
  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...