Skocz do zawartości
Workout Athletes

[ROZWIĄZANY] Ból w przedramionach


ciezkotrenujacy
 Udostępnij

Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Kapitan Pow3r,

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka! Mam problem dotyczący przedramion. Chwaliłem się już wam, że udało mi się wykonać siłowego muscle upa. Na ostatnim treningu wykonałem ich aż 7 i wręcz lajtowo je zrobiłem, oczywiście nie od razu, tylko po kolei. Ból w przedramionach, a w szczególności w lewym zacząłem czuć na próbie 8 MU i zaprzestałem, zacząłem trening. Kolejnego dnia wstaje i ból w lewym przedramieniu był bardzo mocny. Miałem już, tylko teraz jest on jeszcze mocniejszy niż wcześniej co jest dziwne, bo progress w ilości i w technice wykonania (zrobiłem idealnie) jest coraz lepszy, ale wraz z progresem przychodzi ten ból i się tylko nasila! Pytam was, bo na pewno umiecie i uczyliście się siłowego MU i jak z tym bólem się uporaliście? Jakieś maści ? Może po prostu przesadziłem w liczbie powtórzeń MU? Albo robię coś źle? A może mam po prostu przeczekać i uporać się z tym bólem po przez nie zważanie na niego, może przejdzie ? Z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ból w przedramionach jest najczęstszej spowodowany cwiczeniem "za dużo-za szybko", oczywiscie nie mozesz go lekceważyć(czasami lepiej jest skonsultowac sie z lekarzem) lecz bardzo dużo ludzi go miewa (w tym ja, przy treningu pod planche przedramiona bardzo bolą ale jest to spowodowane przesileniem). Oczywiscie mogę się mylić co do tej "mojej" teorii ale najczęsciej chyba tak bywa ze to jest przyczyną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do silowego MU to sie nie wypowiem,bo nie umiem. Ale jak swego czasu zaatakowałem plancha i robilem codziennie mniej lub bardziej zaawansowane tucki, to cholernie mnie bolaly kosteczki tworzace przedrami. Rozwiazaniem bylo postepowania jak z miesniami : trening > mikrourazy > regneracja > nowy, silniejszy i wytrzymalszy miesien. Wystarczylo dac wytchnienie rekom 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...