Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik - Maverick planik:)


Maverick
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Siemanko:)

 

Tak wiem ostatnio nie było mnie i dużo rzeczy zaniedbałem, bo robiłem przez cały marzec auto i jeszcze 2 dni mi zostały na dokończenie największych spraw w nim, z treningami było ciężko tyle co jak była chwila to w pracy poćwiczyłem a tak to każdego dnia po 22 byłem dopiero w domu, tak wiem żadna wymówka ale jednak auto jest mi potrzebne sprawne. Tak więc zostały mi 2 dni ciężkiej pracy przy aucie a potem tylko będę siedział przy nim do 19/20 i na trening Życzcie mi powodzenia i w środę wracam w pełni do jeszcze cięższej pracy nad sobą i portalami:)

 

A żęby nie było to ostatnio z kolegą wynosiłem kaloryfery żeliwne 10 , 15, 20 żeberek i chol..wo ciężkie ale dało rade choć plecy i łapy lekko się zmasakrowały najgorsze plecy bo jeszcze nie zdązyły się wyleczyć do końca;/

 

No to w sumie tyle tak więc do zobaczenia od 1 kwietnia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobisz tabelkę w wordzie np, to kliknij po prawo w edytorze u nas pisząc nowy post opcję: "Wklej z programu Word". Powinno działać.

no to tak zrobiłem bo zauważyłem tą opcję tylko nie wygląda to tak jak chciałem bo po akceptacji postu wszystkie tabelki i kolory sie usuwały i był sam tekst.

To kuruj się szybko.

od chyba już pół roku się kuruję i teraz jest trochę gorzej:D ale zaczne znowu ćwiczyć mostek ze stania to się po rozciągają te uszkodzone mięśnie i będzie dobrze:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo ale co zrobić nie umiem usiedzieć na miejscu:D

 

Dziś pierwszy dzień ćwiczeń przywracających formę za mną. Szkoda że pogoda jest paskudna ale w pracy w południe ogarniam wszystko:) Trochę rozciągania różen waraicje pompek to było dziś, jutro kolejny etap:)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko:D

No i powrót jest:D

Wczoraj trening z moją grupą były barki bice i plecy no i dożucałem coś z mojego planu bo ja prowadziłem hehe:P ale ogólnie to trening na duży plus bo i tak go robiłem na strasznych zakwasach nie wiem skąd :P

 

Dziś za 18 h kolejny trenig i już się doczekać nie umiem:D

 

Do zoba:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom tak  jest bo ogólnie każdy ma inny staż i każdy chce też poprowadzić trening ale zwykle jest nas 3/4 do prowadzenia treningu kto kiedy chce ten prowadzi.

 

Dziś zrobiłem dwa trenigi brzucha :D

Pierwszy koło godziny 12:30 do 13:20 w pracy w ukryciu :P

kompletny-trening-brzucha.jpg

 

A niedawno skończyłem od 18:40 do 19:45 coś takiego i robiłem tak jak w moim planie bez paru ćwiczeń

 

Podciąganie prostych nóg do kąta prostego
8/9/10
Podciąganie zgiętych nóg do klatki piersiowej

10/11/12
Plank na przedramionach

60s/80s/100s
Brzuszki do pozycji V
12/14/16
Scyzoryki
30s/30s/30s
Podnoszenie prostych nóg leżąc na ławce z powolnym opuszczaniem
max/max/max/

 

już od wczoraj miałem zakwasy na brzuchu zobaczymy co będzie jutro :D aa no i kawałek biegu miałem ale kondycja strasznie spadła :((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz będę jechał ostro z bieganiem tylko niech wkońcu wiatr przestanie wiać to będzie gites:D no była chwila luzu to wykorzystałem :D ale nie robiłem przerw między tymi ćwiczeniami i to na średnio głodnego i mnie skatowało i pracować się nie chciało:P

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trening był niezły potem chodziłem lekko obolały:D ale zjadłem pomarańcze i przeszło:D

 

Nie, w sumie to zależy od dnia, w jeden jest tak że nic nie ma do roboty a w jeden, jak np ten tydzien to roboty mam trochę ale już powoli ogarniamy:D Ale ogólnie to ja lubie moją prace, świetni ludzie i płaca też nie najgorsza jak na umowe na 2 lata:D

 

A wczoraj trening nóg z grupą SWZ koleżanka prowadziła więc jak sobie przypomne to dopisze:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom jest git:D

No poradziła sobie choć wikszość ćwiczeń były na uda a na brzuch jakieś cardio ale mi pasiło z tym brzuchem bo dzień wcześniej robiłem to nie ma co przesadzać:D

 

A dziś :D:

Dipsy
12/13/14
Pompki z klaśnięciem
6/7/8
Wejście do mostka z pozycji stojącej jak najwolniej
15s/16s/17s
Brzuszki do pozycji V
20/22/24

Mostek z ziemi

30s/30s
Pompki na jednej ręce (PROGRES!!)
5/6/7
Podciąganie taktyczne
5/6/7
Stanie na rękach przy ścianie z wybiciem obu nóź oraz panowaniem aby nie walnąć mocno w ścianę

5/6/7 + każdorazowo przytrzymanie w tej pozycji przez 15s
 

Było dobrze a po trenigu 5km biegu z kilkoma przerwami normalnie masakra z tym biegiem kondycja stracona ale szybko ją odzyskam nie ma bata!!:D

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie ja sobie treningi jeszcze utrudniam:D i coś myślę teraz że chyba zacznę biegać na te treningi z grupą szybciej kondycha wróci jak bd 6km biegał w jedną stronę a potem se jeszcze walnę kilka kółek z jakimiś dziewczynami bo zawszę biegają jak my kończymy :D

 

Dziś trening z grupą no samym kolegą bo nikt więcej nie mógł przyjść to się trochę skatowaliśmy:D Miał wziąć kolega jeszcze 10kg ciężarów ale powiedział "one ważą" i nie wziął :D

 

podciąganie wąskim podchwytem 10/10/10

podciąganie szerokim nachwytem 10/10/10

podciąganie na drążkach równoległych 10/10/10

australijskie wąskim podchwytem 20/20/20

australijskie szerokim nachwytem 20/20/20

australijskie na jednej ręce 5/5/5/5 dziwnie się to ćwiczyło :P

pompki z dłońmi odwróconymi przy biodrach 20/20/20/20

pompki V 20/20/20/20

 

i na koniec trzymanie rąk w poziomie

1min trzymanie

1min kręcenie rękoma (małe obroty) w tej samej pozycji co wyżej

1min machanie rękoma góra i dół

tu miała być przerwa ale powiedziałem że nie robimy przerwy i bez odpoczynku pojechałem jeszcze raz to samo. Te 6 min to była masakra po całym treningu:D

W ogóle się zdziwiłem że zrobiłem taki trening, że dałem radę:D powoli wracam do formy^^ ale nie umiem MU :((( muszę go w jakąś niedziele pokatować :D bo straciłem wyczucie ruchu na dwie ręce. Ale za to umiem wejść na drążek tak że jak do back levera nogi w górze i się podciągam i przekręcam :D ale wymyku dalej nie umiem :D

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...