Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik - Maverick planik:)


Maverick
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz wszystko zaczyna się poważnie!!

 

No to tak remonty w większej mierze się skończyły już nie będę tak potrzebny więc można z treningami jechać ostro:D Ostatnio zacząłem ćwiczyć jak jest jasno nie wiem czemu ale jakoś wygodniej się mi zrobiło tak :D No ale cóż jedziemy z koksem:D Plan uległ małym modyfikacją i teraz jest spoko z każdym dniem będę dawał zmodzony plan:)

 

 

 

Poniedziałek:

(KLATKA+TRICEPS)

     Ćwiczenie:                            Ilość powtórzeń:                 Wykonano:

Pompki z rękoma szeroko                                       10/12/14                                                    10/12/14

Pompki diamentowe                                                                10/12/14                                                     10/12/14

Pompki z nogami na podniesieniu                                               12/14/16                                                    10/12/14

Dipsy                                                                                   10/12/14                                                      5/0/0

Pompki z klaśnięciem                                                                 7/8/9                                                       0/0/0

Pompki w staniu na rękach nogi oparte o ścianę                             7/8/9                                                       0/0/0

Pompki Wojskowe                                                                     10/11/12                                                     0/0/0

Pompki 360                                                                               4/5/6                                                       0/0/0

 

Poniedziałek nie był zbyt dobrym dniem dla mnie długa przerwa i spadek formy doprowadził do utraty motywacji;(

 

 

Wtorek

(ABS)

            Ćwiczenie:                     Ilość powtórzeń:                 Wykonano:

Podciąganie prostych nóg do kąta prostego                     8/9/10                                                       8/9/10

Podciąganie zgiętych nóg do klatki piersiowej                           10/12/14                                                    10/12/14

Plank na przedramionach                                                       60s/80s/100s                                            60s/80s/100s

Brzuszki do pozycji V                                                            12/14/16                                                     12/14/16

Scyzoryki                                                                           30s/30s/30s                                             30s/30s/30s

Podnoszenie prostych nóg leżąc na ławce                                    10/12/14                                                   10/12/14

Brzuszki z nogami podniesionymi do kąta prostego                       14/16/18                                                   14/16/18

Plank na prostych rękach z wychyleniem do przodu                     40s/50s/60s                                             40s/50s/60s

Zwis na drążku głową w dół i opuszczenie nóg góra-dół                    6/7/8                                                       6/7/8 

 

Jednak kolejny dzień poszedł jak burza, miałem moment że chciałem sobie w połowie treningu odpuścić i iść do domu ale pociągnąłem go do końca z czego jestem dumny:)

 

Środa:

(PLECY+BICEPS)

        Ćwiczenie:                       Ilość powtórzeń:                  Wykonano:

Podciąganie nachwytem szeroko                             4/5/6                                                         4/5/6

Krótkie pompki z rękoma wąsko                                           30/30/30                                                    30/30/30

Podciąganie podchwytem dłonie złączone                                   8/8/8                                                         8/8/8

Pompki na jednej ręce                                                          6/6/6                                                          6/6/6

Podciąganie nachwytem                                                         5/6/7                                                          5/6/7

Podciąganie w pozycji L-Sit                                                  5/6/6                                                          5/6/6

Podciąganie z wyrzutem rąk nad drążek                                   4/5/5                                                          5/5/3

Muscle Up z wyrzutu                                                            2/3/3                                                          0/0/0

Podciąganie taktyczne                                                           5/6/7                                                          5/6/7

 

Wczoraj było mi na treningu świetnie, normalnie motywacja wraca kondycja w bieganiu wraca, wszystko się dobrze dzieje tak jak powinno być. Jedynie to coś mi się z barkiem stało w niedziele jakbym sobie wybił podczas snu czy coś no nie wiem w każdym razie daje radę trenować więc luzik:D

 

Chciałem żeby jakoś wyglądało ale wszystko inaczej się ustawia w zależności od przeglądarki i rozdzielczości;/ Dominik tabelki z Worda nie da się wkleić bo ją wywala i wszystko ustawia wyśrodkowane:)

Pozdrawiam:D                                                                    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czwartek:

(BARKI+PRZEDRAMIĘ)

     Ćwiczenie:                            Ilość powtórzeń:                 Wykonano:

Pompki z rękoma przy biodrach                          10/11/12                                                    10/11/12

Zwis na jednej ręce(lewa/prawa)                                          5s/7s/9s                                                     5s/7s/9s

Podciąganie nachwytem w pozycji hollow                                 5/6/7                                                           5/6/7

Pompki diamentowe                                                                 10/12/14                                                      10/12/14

Podciąganie za głowę                                                                 4/5/6                                                          4/5/6

Wznosy nóg "w" BackLever                                                      2/3/4                                                          2/3/4

Negatywne opadanie w SBL                                                     3/4/5                                                           3/4/5

Utrzymanie w TBL                                                                   1/1/1                                                             1/1/1

BL z nogami przy klatce piersiowej                                         5s/5s/5s                                                     5s/5s/5s

Negatywne opadanie BL z jedną nogą                                      5/6/7                                                           5/6/7

Przewroty w zwisie                                                                   6/7/8                                                           6/7/8

 

 

Ogólnie jest dobrze jestem zadowolony bo wracam do formy:D Ale jedyne co mnie drażni to brak wyczucia w BL. Nie wiem kiedy jestem prosto, ogólnie wtedy gdy myślę że jestem prosto to jestem pod skosem, ale zacząłem nagrywać filmiki co każdą próbę żeby widzieć czy jestem prosto czy nie i co czułem gdy miałem dobrze:P W końcu wyczuję to:D

 

 

Piątek:

(UDA+ŁYDKI)

     Ćwiczenie:                            Ilość powtórzeń:                 Wykonano:

Przysiady z wykrokiem(lewa/prawa)                      30/30/30                                                    30/30/30

Kaczy chód                                                                            40s/50s/60s                                               40s/50s/60s

Przysiady na jednej nodze                                                     10/11/12                                                       10/11/12

Wspięcia na palce                                                                  30/30/30                                                     30/30/30

Przysiady tureckie                                                                  10/12/14                                                      10/12/14

L-sit na ziemi                                                                          10s/10s/10s                                               10s/10s/10s

 

Coś mało ćwiczeń na te nogi mam muszę trochę pododawać :D

 

 

Sobota:

(OGÓLNY)

     Ćwiczenie:                            Ilość powtórzeń:                 Wykonano:

Dipy                                                        10/12/14                                                    10/12/14

Pompki z klaśnięciem                                                                6/7/8                                                           6/7/8 

Wejście do mostka z pozycji stojącej                                    1/1/1                                                             1/1/1

Brzuszki do pozycji V                                                           12/14/16                                                        12/14/16

Mostek z ziemi                                                                   30s/40s/50s                                                  30s/40s/50s

Pompki na jednej ręce                                                            6/7/8                                                              6/7/8

Podciąganie taktyczne                                                             5/6/7                                                           5/6/7

Zwis na jednej ręce                                                                  5s/7s/9s                                                    5s/7s/9s

Wybicie obunóż do HS                                                              6/7/8                                                           6/7/8

HS bez ściany                                                                           6/7/8                                                           6/7/8

 

 

No i póki co tyle dziś pójdę pokatować MU bo nie ma co siedzieć i się obijać:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Treningi piękne! A co do BL to miałem to samo i chyba każdy tak ma. xD My sobie mówiliśmy z chłopakami, niżej wyżej itp.

Dzięki!:D No ja sam teraz ćwiczę bo grupka zbyt leniwa żeby chodzić co trening wymówki a że ja jako jedyny dojeżdżam do nich to nie chodzę póki się nie ogarną ;/

Ale filmiki działają jako tako więc nie ma źle:D

fajny plan :D Chyba nieco pościągam od Ciebie :D

ściągaj ile wlezie ja ściągłem od maluszka częściowo:P

Fajny i skuteczny, bo widac progres. :D

A potwierdzam powoli widać :D

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś po północy było pompowanie z aplikacją na tel :D a teraz póki co latałem po sklepach bo jutro wyjeżdżam i jeszcze teraz będe się pakował:D potem trochę jeszcze coś poćwiczę a potem dodam dni treningowe:D a w górach będzie się fajnie ćwiczyło:D inne powietrze i bieganie po górach ojjj będzie szybki powrót do  formy:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Siemanko :D Ostatnio nic nie pisałem co nie oznacza że nic nie robiłem:D Wręcz przeciwnie treningi były jeszcze bardziej intensywne niż zwykle i bardziej wyczerpujące:D odcinek lędźwiowy coraz mocniejszy ale jeszcze nie jestem w stanie utrzymać BL jedynie w Advance Tuck  więc nie ma najgorzej :D

Do tego wykończeniówka przy aucie i trochę pracy no i nauki :D A jutro psychotesty na kierowce żeby legalnie jeździć w pracy:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Siemano!!

Ostatnio nie siedziałem na forum za dużo bo w sumie nie wiem czemu :D Widzę że mi także jak innym ucięło trochę postów ale co tam:D Ale teraz mam nową wenę na treningi i ogólnie to złożyłem podanie o plan treningowy na 3 dni, bo potrzebuję coś bardziej profi na 3 dni pod moje potrzeby. Ogólnie tak z planem który dostanę będę ćwiczył we poniedziałki, środy i piątki, a wtorki, czwartki i soboty będę ćwiczył według innego trochę planu który dzisiaj znalazłem ciekawy trening który ukażę Wam jak będę już miał wszystko i to wszystko ładnie uporządkuję. W każdym razie mam nadzieję że z nowym planem będą efekty widoczne bardziej niż z tym co teraz bo jakoś dziwnie mi się ćwiczy jakoś pusto <heeeeę ?? > , pewnie gdybym był z poziomem wyżej to myślę że byłoby inaczej:)  Tak czy owak wkrótce wszystko się okaże :D

P.S w końcu w niedzielę z nudów poszedłem na drążki i skatowałem wymyk!!:D nareszcie :D

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Maverick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No siemano :D

Dzięki Sławkowi mam pro plan na 3 dni + 3 dni ćwiczeń które znalazłem ale po kilku modach :P

Tak więc ogólny plan wygląda tak :

          WTOREK, CZWARTEK, SOBOTA:

1. Plank x2

2. Hollow body hold x2

3. Superman hold

4. Tuck lever

5. L-sit

6. i 7. Leżenie "na ławce" i przytrzymanie – brzuch i plecy

8. Początkowy zwis w HF

9. Stanie na rękach przy ścianie  x2

10. Mostek

Tydz 1) 3x12s
Tydz 2) 5x12s
Tydz 3) 3x24s
Tydz 4) 3x12s (deload -50%)
Tydz 5) 4x24s
Tydz 6) 4x36s
Tydz 7) 5x36s
Tydz 8) 5x18s (deload -50%)
Tydz 9) 4x48s
Tydz 10) 4x60s
Tydz 11) 5x60s
Tydz 12) 5x30s (deload -50%) 

 

           PONIEDZIAŁEK:

(KLATKA+TRICEPS)

Pompki z rękoma szeroko nogami na podwyższeniu

16/18/18

Pompki diamentowe

16/16/18

Spiderman PushUps

16/18/18

Dipsy

10/12/14

Pompki z klaśnięciem

12/12/12

Pompki w staniu na rękach (nogi oparte o ścianę):

5/5/5

FrogStand

30s/30s/40s

Pompki Muay Thai/Wojskowe

12/14/14

 

       ŚRODA:

(PLECY+BICEPS)

Podciąganie nachwytem szeroko

2/3/max

Pull up aurtralian

12/12/14

Pompki z jedną ręką na podwyższeniu 10/12/12

Podciąganie podchwytem zamkniętym 4/6/max

Podciąganie nachwytem

3/max/max

Tuck Back Lever 

8s/10s/12s

Tuck Front Lever 

8s/10s/12s

Przejście z Tuck Front Lever do Tuck Back Lever 

10/12/12

 

                    PIĄTEK:

(BARKI+PRZEDRAMIę+Uda+łydki)

Pompki z rękoma przy biodrach

12/14/14

Zwis w L-Sit

8s/8s/10s

Podciąganie na ręcznikach

3/4/max

Pompki na piłce

14/14/16

Podciąganie za głowę

2/3/max

Przysiad z wykrokiem +10kg

30/35/35

Kaczy chód

40s/50s/60s

Przysiady na jednej nodze

14/14/16

Wspięcia na palce +10kg

40/40/45

Przysiady z pompką i wyskokiem

22/24/26

Podnoszenie ciała w japońskim siadzie: 7/7/7

Podnoszenie ciała w tureckim siadzie:

7/7/7

Podnoszenie ciała i prostowanie nóg w tureckim siadzie

7/7/7 

 

No zobaczymy jak to wyjdzie, jestem już po wtorkowym treningu i jestem zadowolony z tych ćwiczeń, jestem bardzo ciekaw jakie będą efekty po tych 3 miesiącach :) Wszystko będę na bieżąco aktualizował w temacie :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No planik też mi się podoba:D

To tak dziś Dzień Pierwszy z nowym planem:D

A wyglądał tak:

ŚRODA:

(PLECY+BICEPS)

Podciąganie nachwytem szeroko

2/3/max     2/3/4

Pull up australian

12/12/14    12/12/14

Pompki z jedną ręką na podwyższeniu

 10/12/12     10/12/12

Podciąganie podchwytem zamkniętym

4/6/max   4/6/5

Podciąganie nachwytem

3/max/max   3/4/4

Tuck Back Lever 

8s/10s/12s     8s/10s/12s

Tuck Front Lever 

8s/10s/12s    8s/10s/12s

Przejście z Tuck Front Lever do Tuck Back Lever 

10/12/12    10/12/12

 

CZWARTEK

 

Plank

30s/30s/30s   30s/30s/30s

Hollow body hold

20s/20s/20s   20s/20s/20s

Superman hold

12s/12s/12s    12s/12s/12s

Tuck Back lever

12s/12s/12s     12s/12s/12s

L-sit

12s/12s/12s     12s/12s/12s

Leżenie "na ławce" i przytrzymanie – brzuch

20s/20s/20s     20s/20s/20s

Leżenie "na ławce" i przytrzymanie – plecy

12s/12s/12s    12s/12s/12s

Początkowy zwis w HF

12s/12s/12s     12s/12s/12s

Stanie na rękach przy ścianie

20s/20s/20s     20s/20s/20s

Mostek

20s/20s/20s     20s/20s/20s

 

Dziś połączyłem dwa bo wczoraj nie zrobiłem, bo z koleżanką siedziałem na dworze, więc środa odrobiona:D ćwiczenia wykonywałem na przemian środa/czwartek, ogólnie ćwiczenia z innego dnia to była ta przerwa tak jakby:D Do wtorkowych/czwartkowych/sobotnich treningów dodam jeszcze Tuck Front Lever żeby go trochę bardziej pokatować jak już mam go w planie środowym:)

 

Ogólnie jestem zadowolony i nagrałem kilka filmików jak wyglądają ćwiczenia z TFL,TBL i przejściem.

 

Tuck Front Lever tu jedynie tak póki co  jestem w stanie zrobić, z ugiętymi rękoma:

 TuckFront.mp4

 

 

 

Tak wygląda na prostych rękach nie jestem w stanie utrzymać

 TuckFrontProste.mp4

 

Z Backiem spadła forma i póki co trzymam tak:

 Back.mp4

 

 

 

A przejście to już maskara każdą serię robiłem w 3/4 seriach bo nie ciężko strasznie było i też nie jestem w stanie wrócić więc wychodziło tak :

 Front do Back.mp4

 

W każdym plecy krzywe jak banan w TBL starałem się jakoś je prostować, ale reszta jest trochę cięższa. Zobaczymy co będzie za jakiś czas na pewno będą jakieś inne efekty mam nadzieję, że lepsze ale to się okaże za jakiś czas:)

 

 

Edytowane przez Maverick
Filmiki dodane poprzez linki z YT bo wgrywane jako załącznik są jedynie do pobrania :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko :D

Plan jak najbardziej mi się podoba powoli wracam do formy:) Póki co powtórzenia są ok jak będę czuł postęp to wtedy zwiększę sobie:D

                 PIĄTEK:

(BARKI+PRZEDRAMIĘ+Uda+łydki)

Pompki z rękoma przy biodrach

12/14/14        12/14/14

Zwis w L-Sit

8s/8s/10s      8s/8s/10s

Podciąganie na ręcznikach - tu ćwiczenie zastąpiłem wysokimi podciągnięciami nachwytem znaczy się najwyższymi jakie potrafię ;)

3/4/max        3/4/4

Pompki na piłce

14/14/16     14/14/16

Podciąganie za głowę

2/3/max     2/3/4

Przysiad z wykrokiem +10kg  

30/35/35    30/35/35

Kaczy chód

40s/50s/60s     40s/50s/60s

Przysiady na jednej nodze

14/14/16     14/14/16

Wspięcia na palce +10kg

40/40/45        40/40/45

Przysiady z pompką i wyskokiem

22/24/26       22/24/26

Podnoszenie ciała w japońskim siadzie:

7/7/7       7/7/7

Podnoszenie ciała w tureckim siadzie:

7/7/7       7/7/7

Podnoszenie ciała i prostowanie nóg w tureckim siadzie

7/7/7        7/7/7

 

Trening w pełni pozytywny :D ćwiczyłem trochę ponad 2h z rozgrzewką i przerwą na sms do RMF MAXXX :P póki co ćwiczyłem bez obciążenia bo takowego nie posiadam, ale już kombinuję jak wykonać prowizorkę zanim kupię coś porządnego jak to 

kam.thumb.jpg.3d7e9531e53bac9960bb8fd5c5

a póki co będę kombinował z takimi pasami i piaskiem albo czymś cięższym :)

nakladki-na-pasy-0109177_975.thumb.jpg.5

są to nakładki na pasy bezpieczeństwa i może coś z tego wyjdzie a jak nie to sam uszyje takie dłuższe pasy zapinane na klamre jakąś czy takie plastikowe zaczepy :D

Edytowane przez Maverick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z plecakiem tak jak m4lusz3k mówi będzie nie wygodnie bo już z takim zestawem od kolegi ćwiczyłem, wszystko na plecy leci i tak ciągnie, co do pasa myślałem nad tym ale jakoś nie widzi mi się chodzenie z pasem i obciążeniami na placyk, łatwiej taką kamizelkę założyć wygodnie i dreptać :D pas może w późniejszym czasie ogarnę jak już będę miał placyk obok siebie i więcej siły do takich zabaw :D a 10kg póki co styknie na długi czas :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...