Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik - Maverick planik:)


Maverick
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Takie częste bóle głowy przy schylaniu jak i przy normalnych czynnościach w ciągu dnia nawet od rana może być spowodowane nadciśnieniem, bóle migrenowe, problemy ze wzrokiem także działają na bóle głowy, Twoje Objawy są nie pokojące,  zalecam Ci iść do rodzinnego i poprosić o skierowanie na TK głowy, najlepiej jakby skierowali Cię do szpitala, Tam zrobią masę badań, Rtg kręgów szyjnych, USG tętnic szyjnych, Serio sporo tego, Ale dla własnego zdrowia lepiej pójdź bo Twoje objawy źle się kojarzą :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem kiedyś nad tym ale wiesz jak to jest póki się nie pogorszy to się będzie olewało, a jak coś wyjdzie i znowu żyć na tabsach albo zastrzykach to mi się nie chce 2 lata już zyłem na hormonie wzrostu i wystarczy mi tych wyrzeczeń :D prędzej i tak pewnie rozwalę się na motorze albo w aucie nim mnie by wyleczyli :89:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj trening poszedł super kilka miałem wątpliwości czy iść ale w końcu poszedłem :D

więcej o tej walce możecie poczytać na moim blogu :Phttp://www.streetworkoutblog.pl/wewnetrzna-walka/

Legendarny ABS

Poziom 2
średnio 1 seriawznosy zgiętych kolan w zwisie 10 powtórzeń
– odpoczynek 15 sek.
średnio 2 seriawznosy zgiętych kolan w zwisie 8 powtórzeń
– bez odpoczynku
powoli 3 seriaskłony tułowia w leżeniu z ugiętymi kolanami 25 powtórzeń
– odpoczynek 15 sek.
szybko 4 seriaskłony tułowia w leżeniu z ugiętymi kolanami 20 powtórzeń

Miażdżenie ławki – dziś ładnie mi lędźwie zrobiło, czuję je jeszcze teraz :D

Brzuch
20/25/30   20/25/30
Plecy
20/25/30   20/25/30

I trochę ćwiczeń z negatywem pod MU.

Mimo że nie wykonałem niszczycielskiej serii jestem wciąż bardzo zadowolony z trenigu a potem po miażdżeniu zrobić L-sita to nie dało sie tak wysoko nóg podnieść :D

Co do bloga, cieszę się Dominiku, że jesteś chętny do pomocy na pewno się kiedyś zgłoszę, na razie sam muszę właśnie rozgryźć jak ten blog ma dokładnie wyglądać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde to nieźle, ciekawe czy dałoby to radę wykorzystać przy budowie mięśni. :D

​nie wiem ale przynajmniej potem nie czuje się że się jakieś igły ma wbijane w jaką kolwiek część ciała :P

W sumie ciekawe co by było gdybym już w tedy ćwiczył, może bym więcej urósł może sylwetka była by inna, już się nigdy nie dowiemy :D

zaktualizowałem jeszcze dzisiejszy wpis, myślę że na razie taka opcja będzie fajna:)

Edytowane przez Maverick
aktualizacja wpisu bloga
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo może bym był ale cóż :D

No Maluszek jest taka opcja że dostałem jakieś super moce:P nie powiem niekiedy próbuję sobie jakieś Ki wykrzesić jak się DB naoglądam :D

 

A dziś trening z grupą ja prowadziłem robiliśmy brzuch, plecy. biceps i barki :D Barki i brzuch ładnie poczułem :D głownie zrobiłem trening pod koleżankę bo dopiero zaczyna ale będą postępy :)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...