Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik - Maverick planik:)


Maverick
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

taka koszulka:D

Historia grafiki:

"Ryba Koi, czyli najbardziej legendarna postać z japońskich legend. Symbolizuje siłę, męskość, ambicję, odwagę oraz wytrwałość w pokonywaniu trudności. To najsilniejszy z silnych charakterów. Wybór motywu japońskiego jest czymś więcej, niż projektem, który zawiera dopieszczoną grafikę. Tutaj użyte kolory, konkretny moment legendy i kierunek, w którym płynie ryba Koi – ma szczególne znaczenie. To symbolika.

Nasz wybór padł na przedstawienie w projekcie: Ryby Koi i Smoka. Tym samym, oddajemy w Wasze ręce najpiękniejszy i najbardziej znaczący moment japońskiej historii. Legenda głosi, że dzięki swej wytrwałości, Koi dopłynęła w górę rwącego potoku i dotarła do szczytu wodospadu, co było dla niej nierealne. Kiedy odważnie przepływa bramę smoka znajdującą się na Żółtej Rzece, dzięki swej wytrwałości zamienia się w wielkiego Smoka i spektakularnie osiąga swój cel. Uchwycenie przemiany Ryby w Smoka, to chwila ukazania jej największej mocy i procesu głębokiej, wewnętrznej przemiany. Koi płynie w górę, przeciwstawia się trudnościom i własnym słabościom. To ten czas, kiedy wcielasz się w wojownika i dynamicznie walczysz o swoje."

TYŁ

IMG_7522.thumb.JPG.fa6db49efb9d60e7e7b7c

Przód

IMG_7528.thumb.JPG.58870d2ce4ae3fcb51a52

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki też tak uważam :D Dziś trening taki luźniejszy i wczoraj zapomniałem zrobić miażdżenia ławki tak więc dziś zrobiłem i takie różne ćwiczonka z gumą

MU, FL, FLOL, Hefesto(powolne zejście), próbowałem BL ale z gumą ciężko zrobić jak nie ma się drugiej osoby, HF coraz lepiej i w sumie tyle tak trochę zabawy zrobiłem dziś ale łapska i tak czuję :D niby luźno się robi ale jednak nie aż tak luźno ;P

aaaa jeszcze robiłem pompki zwykłe tylko gumę dałem przez plecy i powiem że tu ten opór 36kg mocno daje kilka pompek i już łapska spuchnięte :D

a jutro siedzę cały dzień w domu sam to ogarnę sobie trochę na blogu :D 

Edytowane przez Maverick
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś będzie powrót do treningów po tygodniowym leczeniu, a w dodatku nie samotnych chyba:D Wczoraj siostrze pokazałem różne fajne rzeczy jakie dziewczyny robią i jak gościu na rurze pionowej robi kółko idąc i powiedziała że też chce tak to powiedziałem że jak będzie ze mną trenować to tak będzie umiała :D i póki co jest chętna na trening mam nadzieje że do 18 jej chęci nie opadną :D i zamówiłem sobie pomarańczową bluzę na zimę bo starą uwaliłem w garażu ze smaru i oleju :( 

Pozdro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heejo:D

Wczoraj siostra zrobiła 3 serie pompek na kolanach po 6 powtórzeń i pompki odwrotne na "ławce" czyli łóżku:D i potem odpuściła i nie dało się przekonać no trudno :D wczoraj zrobiłem taki rekraacyjny trening na rozgrzewkę po chorobie a dziś już standardowy planik 

Niszczycielska seria

1. Wznosy kolan/Wznosy lekko  zgiętych nóg/Wznosy prostych nóg
10/10/10  10/10/10
2.Wznosy kolan/Wznosy lekko  zgiętych nóg/Wznosy prostych nóg
10/10/10  10/10/10
3. Wznosy kolan/Wznosy lekko  zgiętych nóg/Wznosy prostych nóg
10/10/10  10/10/10

Miażdżenie ławki - dziś ładnie mi lędźwie zrobiło czuję je jeszcze teraz :D

Brzuch

20/25/30   20/25/30

Plecy

20/25/30   20/25/30

Legendarnego ABS zapomniałem zrobić, bo na dworze za mokro było i miałem zrobić po powrocie i zapomniałem,ehhh jutro się nadrobi :)

Tak w skrócie to prawie zdrowy jestem i miałem próbuję sobie przypomnieć o czym miałem napisać na blogu wczoraj haha :D

a tu ninja gotowy do zimy :D

 

20151020_142214.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...