Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik - Maverick planik:)


Maverick
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki;) ogólnie staram się w różne sporty iść które mnie złapią za "dusze"  

W poniedziałek na  SmartGym zrobiłem sobie pomiar tkanki itp itd, jutro wrzuce skan do obejrzenia:)

A dziś trening musiałem opuścić, bo jak obudziłem się o piątej to miałem prawdopodobnie na mostku, bo mnie tak bolało, że do południa było ciężko ale w pracy było roboty to przeszło ;) Wszystko pewnie, dlatego że wczoraj klate robiłem

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Quake napisał:

Z.tego co pamiętam to kiedyś byłeś chyba w lepszej formie, ale.grunt ze.masz wyznaczony cel i aby do przodu :)

 

No miałem i to dużo lepszą ale jak.mnie rolki w lipcu/sierpniu zauroczyły to trochę nie było czasu na SW, bo katowałem po kilka godzin techniki na rolach i teraz mieśnie zastały i lipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

I bardzo dobrze, nie ma co się ograniczać :)

Robiłeś pomiar tamitą? :)

Cytuj

A dziś trening musiałem opuścić, bo jak obudziłem się o piątej to miałem prawdopodobnie na mostku, bo mnie tak bolało, że do południa było ciężko ale w pracy było roboty to przeszło ;) Wszystko pewnie, dlatego że wczoraj klate robiłem :D

Trochę nie łapię, chyba coś Ci ucieło albo przerobiło  

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzisz i wiem już jak to urządzenie się nazywa, tak robiłem na smarcie za darmo można sobie robić:)

 

Haha tak mam niekiedy jak dłużej pisze na telefonie:) po prostu straciłem wątek :P miało być tak:

A dziś trening musiałem opuścić, bo jak obudziłem się o piątej to miałem taki ucisk prawdopodobnie na mostku, bo mnie tak bolało, że do południa było ciężko oddychać czy robić jakieś ruchy górną częścią ciała. Ale potem w pracy było trochę roboty, podźwigałem i przeszło ;) Wszystko pewnie, dlatego że wczoraj klate robiłem;)

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam od razu znam, lubię rozbierać, a jak się nie uda naprawić trudno, uczę się na błędach :)

Dziś znowu mnie ściskało i raczej na 99% to zakwasy bo dziś było słabiej ale i tak nie dałbym rady nic zrobić. Za to jutro jak będzie tak samo to tak czy siak idę i to rozciągam ostrym treningiem tak jak każdą kontuzje

A tu mój wynik z tanity i obok opis co jest czym itp:)

1.pngDSC_0063.JPG

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy może cyknę Teraz właśnie zorganizowałem sobie wypad w sobotę do Wisły na snowboard więc sylwek aktywnie

Do tego od poniedziałku chyba zacznę jeszcze inny trening ale to muszę najpierw spisać i ogarnąć wtedy tu wrzucę co i jak :)

A teraz idę w kimę jutro o 5:00 pobudka i na trening, do jutra :)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...