Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik - Maverick planik:)


Maverick
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Bern no od 12.02 trochę dopompuje plan :)

Dzień 16

Dziś w sumie nic ciekawego trening praca i tyle :)

PONIEDZIAŁEK - Klatka+Triceps
Pompki z nogami na podwyższeniu 6/7/7    6/7/7
Pompki diamentowe 6/7/8   6/7/8
Pompki z rękoma szeroko 6/7/8    6/7/8
Dipy 4/4/6   4/4/6

Pompki na kostkach 6/8/8    6/8/8

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niee, to nie była jelitówwka. Czasem tak mam, że w oku widzę "mroczki" albo "prążki" nie wiem jak to się nazywa w każdym razie takie cóś mi lata po oku i jak znika to łeb boli i niedobrze mi się robi blady się robie itp. Jak chodziłem do technikum to działo mi się to dosyć często, a teraz to na szczęście rzadko ale jak widzę coś podobnego na oku to od razu biegnę i biorę dwa apapy i łeb nie boli tak strasznie. Jak bym był bez tabsów to prawdopodobnie bym był nieprzytomny. Dlatego zawsze mam ze sobą paczkę tabsów :D Miałem iść z tym do okulisty ale jakoś od 6 lat się nie wybrałem :D

 

Nie na nazwach a ogólnie róż i logo na forum i biały motyw pll.thumb.png.03819a017dd6e47fa328aac9b0822196.png

  • Że co? 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no to na wszystko ogólnie pyłki, trawy, kurze i wiele wiele innych jak idziesz do alergologa na testy to zwykle jest kilka rzeczy z 2 testów u mnie wyszło na wszystko :D Na szczęście objawy tylko od około kwiecień/maj do maksymalnie sierpnia ale i tak nie zawsze. Zależy od miejsca w którym jestem :) 2017 to był rok bez alergii :)

 

No @Tiger musiałby Pole Dance spróbować w końcu flagi by zaczął się uczyć w towarzystwie dziewczyn :beka:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 17

Dziś wczorajszy trening zrobiłem go na tak, że każde ćwiczenie po kolei bez przerw, bo trochę się rozgadałem z siostrą i już za późno na mocniejszy, a że Ona robi paznokcie na biurku które wykorzystuje do dipów to nie mogłem ich robić. Do tego dziś w pracy przy siadaniu na krzesło naciągnąłem sobie z lewej strony odcinek lędźwiowy i przy pompkach jeszcze szło to wytrzymać tak przy ABS już trening jest bez sensu. Nie wiem jak jutro będzie zobaczymy ale jakiś trening zrobię, żeby tego nie przeleżeć - niech się wzmacnia :)

 

PONIEDZIAŁEK - Klatka+Triceps
Pompki z nogami na podwyższeniu 6/7/7    6/7/7
Pompki diamentowe 6/7/8   6/7/8
Pompki z rękoma szeroko 6/7/8    6/7/8
Dipy 4/4/6   0/0/0

Pompki na kostkach 6/8/8    6/8/8

  • Lubię to 1
  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widać trening jest dla mnie lżejszy niż siadanie na krześle :D ale możliwe, że było to spowodowane wcześniejszym przerzucaniem 40 kartonów po 20kg będąc pochylonym, potem szybkie wstanie odebranie paczek od kuriera i siad i bum :D

Ale jest dobrze, wczoraj jeszcze mnie bolało itp pojechałem potem z siostrą do kina (czarna pantera - polecam) i siedzieliśmy w pierwszym rzędzie całkowicie z prawej strony (beznadziejnie miejsca pierwszy rząd tylko na środku) no ale musiałem ostatnie miejsca koło siebie były i trzeba było mieć głowę do góry i być trochę wygięty jak paragraf. Koniec filmu wstaje idę do auta i się wyginam, a tu praktycznie nic tak jakby będąc wygiętym coś się rozluźniło i przeszło :D Dziś jeszcze troszkę jest ale zrobię znowu trochę pompek jak w poniedziałek w sobotę snowek i myślę, że jak na stoku się nie zabije to w poniedziałek ruszam z parą :) 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...