Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik - Maverick planik:)


Maverick
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Noo wszystko na niej wchodzi jak w masło

Szybko zleci tydzień i po serialu

Ogólnie myślę na SV 650S chyba, że wezmę coś za 3/4 tysie to wtedy GS500 by była ale raczej SV

A to zależy ja to mam wszystko tak zaplanowane i policzone, że będzie miód malina

Oj nie wiem czy da radę

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No też tak myślę podobno dobra na start

No planować jak planować nie jem "śmieci" ani słodyczy. Głównie kurczak ryby ryż makarony. Na śniadanie chleb domowy, a kolacje płatki kukurydziane z mlekiem albo jogurtem. No i lody z tego zrezygnować nie mogę Ogólnie trochę zdrowo Wszystkiego jeść nie mogę przez te przerwy co miałem to jadłem wszystko i się zalałem tłuszczem i waga o 6kg za dużo, nie podoba mi się to

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ciągle czytam o tym całym odżywianiu oglądałem przepisy i książki kucharskie ale większość to zawsze z elementami których nie lubię więc trzeba kombinować ogólnie to już jakieś 5kg   ostatnio na kursie nówili że po całych 20h jazd starcimy około 4/5 kg, bo na początku będzie dużo fizycznej pracy więc jak to prawda to będzie gicior

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no lody u mnie schodzą jak szalone choć teraz brak, bo nie mam kiedy jechać do sklepu po nie

Strój już praktycznie mam muszę jeszcze tylko kamerkę, wizjer lustrzany i interkom kupić a tak to mam wszystko  Moto to coś koło 8/9 tysi więc nie ma źle, a i tak z końcem sezonu sprzedam motocykl, bo raz nie mam kaj go przechować na zimę, a dwa przyda się kasa na wkład własny, a SV to tylko moto żeby dużo jeździć potem się coś innego kupi

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie dziś w treningu mam: 

 

CZWARTEK:
(BARKI+PRZEDRAMIONA)
Pompki z rękoma przy biodrach 4/4/5
Podciąganie na ręcznikach 5/6/6
Zwis na jednej ręce (lewa i prawa) 8s/10s/10s.
Pompki na piłce 6/8/8
Podciąganie za głowę 3/3/4

 

Czym można zastąpić Podciąganie na ręcznikach i Podciąganie za głowę, żeby na te same partie działały, bo ciężko biegać z ręcznikami, a po wczorajszym i tak nie podciągnę się za głowę póki co. No i pompki na piłce w sumie też przydałoby się zamienić nawet chyba piłki żadnej nie mam 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś najpierw rolki potem trening IMO teraz w czwartek będzie progres

 

CZWARTEK:
(BARKI+PRZEDRAMIONA)
Pompki z rękoma przy biodrach 4/4/5  4/5/5
Scapula Pull Ups 6/6/8   6/8/8
Zwis na jednej ręce (lewa i prawa) 8s/10s/10s    8s/10s/10s
Pike Push Ups  6/8/8   6/8/8
Hindu Push Ups 4/5/6   4/5/6

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIĄTEK
(Uda+Łydki)
Przysiad z wykrokiem 25/25/25  25/25/25
Kaczy chód 30s/30s/40s  30s/30s/40s
Przysiady na jednej nodze 6/8/8 6/8/8  tu póki co jeszcze z podparciem
Wspięcia na palce 30/30/30  30/30/30
Pozycja krzesełkowa 30s/30s/40s 30s/30s/40s

 

Dziś bez biegania i rolek ale spoko to nadrobię Nogi ostro skatowane, uda płoną ale dałem radę Teraz tylko czekać na Kapitan Marvel i dzień udany

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...