Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik - Maverick planik:)


Maverick
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dwudziesty-piąty Rozpoczęty!

ŚRODA
(Plecy+Biceps)
Podciąganie nachwytem szeroko
4/4/4 4/4/4
Krótkie pompki, rękoma wąsko przy ciele
25/25/25 25/25/25
Podciąganie podchwytem
5/5/6 5/5/6
Pompki z jedną ręką na podniesieniu (lewa i
prawa)
6/6/7 6/6/7
Podciąganie nachwytem
7/7/8 7/5/0

Coś w te środy mi nie idzie muszę robić więcej treningów na ręce bo są słabe:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka lipa kontuzja która uniemożliwia trening ledwo chodze siadam a ze wstawaniem rano do pracy to musze dziwne wygibasy robić bo mam coś z połączeniem uda z biodrami <nwm jak to się nazywa> ale jeszcze kilka dni chodzenia w pracy rozchodze i powoli bd wracał do trena:D Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No troche się opuściłem z dodawaniem ale po kontuzji 2 dni było ok i kolejne 2 tygodni kontuzji w nodze nwm co to było ale póki co jest ok rozchodziłem ją i robiłem same pompki żeby jako takiej formy nie stracić ale trza wrócić do formy wyższej ostre trening czas zacząć. Przynajmniej był czas żeby w aucie pomodzić ;p
Dziś nowy tydzień nowa przygoda się zaczyna kolejny dzień treningu nwm już który ale jedźmy po koleji żeby było:

Dzień Dwudziesty-Szósty Rozpoczęty
PONIEDZIAŁEK
(Klatka+Triceps)
Pompki z nogami na podwyższeniu
6/7/7 6/7/7
Pompki diamentowe
6/7/8 6/7/8
Pompki z rękoma szeroko
6/7/8 6/7/8
Zwykłe Pompki w szybszym tempie (nie ma gdzie dipsów robić póki wszystko rozwalone;/)
20/15/20 20/15/20
Pompki na kostkach
6/8/8 6/8/8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzień Dwudziesty-Siódmy< po dłuższej przerwie, inaczej dzień Pierwszy>
PONIEDZIAłEK
(Klatka+Triceps)
Pompki z nogami na podwyższeniu
6/7/7 6/7/7
Pompki diamentowe
6/7/8 6/7/8
Pompki z rękoma szeroko
6/7/8 6/7/8
Zwykłe Pompki
20/20/20 20/20/0
Pompki na kostkach
6/8/8 0/0/0

coś mnie w brzuchu zaczeło mulić i już nie mogłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nadszedł czas by zacząć od nowa. Miesiąc ciężkiej pracy zniszczyłem w ciągu jednej sekundy i gdybym ćwiczył do teraz kto wie co mógłbym zrobić ale się już tego nie dowiem. To taki żal do samego siebie który ciągle był we mnie i musiałem to wyrzucić z siebie. Ale dość tego nadchodzi nowy dzień nowe możliwości i zaczynam wszystko od nowa i nie ma mowy o porażce, jak pewna osoba powiedziała na tym forum "Ważne, żeby nie rezygnować ;)" Dziś zrobiłem lekcje którą zapamiętam sobie jako jedną z wielu kar za rezygnacje ;p Poszedłem biegać z obolałą nogą od lutego żeby jutro móc zacząć porządny trening. Nie wiem co jest z tą nogą że mnie co jakiś czas boli w tym samym miejscu może coś naderwałem ale przez tyle czasu nie ruchu gwałtownego powinno coś się "naprawić" wiec postanowiłem olać ból i ćwiczyć nie ważne czy boli czy nie, będę ćwiczył, podczas biegu tak mnie muliło i kręciło się w głowie ze ledwo biegłem ale biegłem i już chciałem się poddać ale widziałem że jestem już tylko kilka set metrów od domu ze wiedziałem ze dam rade i miałem ścisk w klacie taki ze ledwo dychałem ale dałem rade i wtedy się przekonałem ze mogę zrobić wiele jak nie będę podczas ćwiczeń słuchał za dużo głowy, tak jak podczas ostatnich metrów ciągle słyszałem odpuść sobie następnym razem pójdzie lepiej itp. ale drugi głos mówił dasz rade nie poddawaj się a trzeci czyli muzyka dawała motywacje ze dam rade:) tak wiec po długim zapewne niepotrzebnym opisie który bardziej nadaje się na bloga wiem ze muszę nadać życiu sens i pogodzić dwie pasje SW i TUNING. Koniec ze złym nastawieniem muszę się jeszcze zastanowić czy nie wstawać wcześniej i rano przed pracą biegać tylko nie wiem czy dam rade potem efektownie pracować ale się przekonam:) A wszystko dzięki jednej piątce dzisiaj z egzaminu ustnego po której zacząłem dużo myśleć do zobaczenia jutro StreetWorkowcy:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Pierwszy część pierwsza

PONIEDZIAłEK
(Klatka+Triceps)
Pompki z nogami na podwyższeniu
6/7/7 6/7/8
Pompki diamentowe
6/7/8 6/7/7
Pompki z rękoma szeroko
6/7/8 6/7/8
Dipsy
4/4/6 4/6/6
Pompki na kostkach
6/8/8 6/8/8/

Podzieliłem sobie trening na 2 części rano i wieczorem powoli bd dodawał dodatki jak jakieś podpatrzę :D
Od jutra będę wstać o 5:30 i od 5:40 do 6:20 bieganie i się szykować do pracy na kolejny trening :D przed bieganiem coś zjem bo podobno na pusty żołądek lepiej nie biegać :D
A wieczorem przed bieganie a po treningu albo taki jakiś spacer albo też bd biegał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Pierwszy część druga

PONIEDZIAłEK
(Klatka+Triceps)
Pompki z nogami na podwyższeniu
6/7/7 10/10/10
Pompki diamentowe
6/7/8 8/9/10
Pompki z rękoma szeroko
6/7/8 8/9/10
Dipsy
4/4/6 w mieszkaniu nie ma gdzie w pracy się nadrobi :P
Pompki na kostkach
6/8/8 6/8/ 6 tu miałem 3 podejścia zeby chociaż 8 było ale nawet juz na rekach nie mogłem się oprzeć ;D

Przed biegałem narazie słabo bo 4km 21m w czasie 27min 16s z 3 postojami w tym wedlug endomondo spalilem 343kcal a srednie tempo 6:29min/km a średnia prędkość 9:26km/h gdyby nie postoje to moze troche lepiej by było ale w porównaniu ze wczoraj dużo lepiej bo mnie tak nie dusiło ale kolka łapała i tak mnie ta noga boli nwm moze pojde do jakiegoś speca żeby zobaczył co moze byc mzoe bd ktos w ubezpieczeniu z pracy to wykorzystam ;p a na trenie pozwolilem sobie zaszalec na noc :P powiem Wam łydy i łapy mnie bolą :D drugi trening był o wiele cięższy:D a na kolacje jogurt jagodowy i dwa suche tosty:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Drugi

WTOREK
(ABS)
Podnoszenie prostych nóg do kąta prostego
8/8/10 8/9/10
Podnoszenie zgiętych nóg do klatki piersiowej
12/12/14 12/12/14
Brzuszki z podniesionymi nogami do kąta
prostego
10/12/14 21/30/32
Plank
30s/40s/40s 30s/40s/40s
Scyzoryki
30s/30s/40s 30s/30s/40s

Dziś było ciekawie nogi strasznie bolały przed treningiem ale podczas biegu nie czułem tak tego bólu <ciekawe> ;p
W biegu poprawa 4,05km w czasie 23min03s wiec o 4 min szybciej niż wczoraj:D jest dobrze:D tylko ciwkawi mnie trasa bo biegłem tą samą co wczoraj a jest krotsza o pare metrów ale jeszcze zobacze;d
podczas 2 pierwszych cwiczen w przerwach 1min i przerwie 3min rozkręcałem mój rower od czasów komuni :D bd go smarował i położę mu nowy lakierek i bd jak nowy :D

jutro pobudka rano o 5:00 zawiesc ojca do roboty<wyjatkowo> i bd moża biegać i trenowac:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poranny bieg zrobiony ale tylko bieg bo na trerna juz czasu nie starczyło:D ale nie wiem czy bd rano biegał i wieczorem czy tylko wieczorem bo ciężko było mi biegać nogi zmęczone były strasznie trochę łydy gorącą wodą przejechałem to się rozluźniły trochę ale i tak cisną :D spadam do pracy trzymta się :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiadomo nie było obijania:D Trzeci Dzie? ¦RODA (Plecy+Biceps) Podciąganie nachwytem szeroko 4/4/4 4/4/3 Krótkie pompki, rękoma wąsko przy ciele 25/25/25 25/25/25 Podciąganie podchwytem 5/5/6 5/5/6 Pompki z jedną ręką na podniesieniu (lewa i prawa) 6/6/7 6l6p/6l6p/7l7p Pdciąganie nachwytem 7/7/8 7/7/8 Dziś trening połączony z pracą nad rowerkiem który prawie cały rozebrany została tylna przerzutka i korba:D nawet nie było tak ?le jak kiedyś ale nie zmienia to faktu że nie lubię jak są podciągania ale co zrobić :D jednak bieg był już o wiele cięższy ale jakoś obiegłem i chyba zrobie jeden dzie? wolnego żeby zakwasy zbić ale zobaczy się jeszcze jak mnie rower wkurzy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czwarty Dzie? CZWARTEK: (BARKI+PRZEDRAMIę) Pompki z rękoma przy biodrach 4/4/5 4/4/5 Podciąganie na ręcznikach 5/6/6 5/6/6 Zwis na jednej ręce (lewa i prawa) 8s/10s/10s 8s/10s/10s Pompki na piłce 6/8/8 6/8/8 Podciąganie za głowę 3/3/4 3/3/4 Podsumowując dziś nie było najgorzej spodziewałem się że będzie mi ciężej to wszystko robić choć aż tak łatwo nie było ale nie lubiłem tych podciąga? a sobie radze chyba coś się poprawia:D tak na marginesie rowerek oczekujący na dalsze prace:D http://fotoo.pl//out.php?t=803779_20140522-220159.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piąty Dzie? PI?TEK (Uda+łydki) Przysiad z wykrokiem 25/25/25 25<14pompek, 10 podciągnięć podchwytem>/25<15 pompek, 40 brzuszków, 5 podciągnięć nachwytem>/25<16 pompek diamentowych, 4 podciągnięcia nachwytem> Kaczy chód 30s/30s/40s 30s<15 pompek ręce szeroko, 5 podciągnięć za głowę>/30s/40s Przysiady na jednej nodze 6/8/8 6/8/8 Wspięcia na palce 30/30/30 30/30/30 Pozycja krzesełkowa 30s/30s/40s 30s/30s/40s Trening był zadowalający cisnąłem bez przerw<przerwą były inne ćwiczenia> w tych pierwszych ćwiczeniach że potem już ciężko było ćwiczyć ale dałem rade :D Teraz idę biegać choć nie miałem ale szkoda czasu na siedzenie przed kompem:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...