Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik - Maverick planik:)


Maverick
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W 6 miesięcy MU ?

Bez problemu to zrobisz,ogarniesz to nawet i o wiele SZYBCIEJ,jak nie to nie wiem co ... :D

No więc pod MU to:

Na jedną rękę i tak na zmianę(prawa,lewa)

MU z wybicia .

Dipsy na drążku.

Podciągnięcia do klatki.

Teraz BackLever:

U mnie było dość dziwnie bo robiłem ćwiczenia pod Fronta,a zrobiłem Backa ;DD

Tuck BackLever

Adv BackLever

Tuck FrontLever

Adv FrontLever

Skin the cat

Ćwiczenia na ticeps i barki też mile widziane ;D

Z czasem rób na jedną nogę i straddle :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to fajnie:D

na prawą umiem zrobić MU ale na lewą dziś katowałem i śłabo wychodziło ale już powoli ogarniałem moment ale tak dziwnie na lewą reke :P

Problem mam z podciąganiem do klatki dlatego teraz znalazłem dobrze opisany(zrozumiałym dla mnie sposobem) trening armstronga

http://spontanicznypisarzyna.blogspot.c ... ga-do.html

i będę to wykonywał jestem ciekaw co mi to da ale może pomoże w podciąganiu do klatki:D

co do BL to w Tucku chwile utrzymam w straddle zależy od dnia :P muszę też dużo więcej brzuch poćwiczyć po mam problem z utrzymaniem nóg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętaj że back lever to nie tylko brzuch. Skup się również na prostownikach . Wznosy nóg w staniu na głowie wchodzą świetnie. Zakwasy nA następny dzień gwarantowane. Co do muscle up, przyjdzie z czasem. Mi zajęło dojście do muscle upa 6 miesięcy. Bardzo pomogły mi negatywy, Suuuuuper wolne. Fajne ćwiczenie pod muscle up to tak jak pisał na starym forum skyther-dipsy z przekręceniem łokci aby przedramiona były równolegle do ziemi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Back Levera do utrzymania nóg potrzebne są prostowniki grzbietu, ale żeby utrzymać ciało prosto jak strzała trzeba napiąć mięśnie brzucha... ale nie same proste czy skośne, dużą rolę odgrywają tutaj poprzeczne które po skurczu przybliżają brzuch do odcinka lędźwiowego.

Nie jest łatwe opanować te mięśnie, ale ważne.

Jak Muscle Upy chcesz walić to nic innego jak wysokie podciągnięcia (staraj się bez wierzgania i przetrzymać chwilę tą górną fazę) i niskie dipy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm czyli muszę jeszcze dołożyć prostowniki grzbietu do ćwiczeń tylko wznosy nóg w staniu na głowie nwm ale chyba ciężko będzie, musiałbym najpierw wyrobić równowagę żeby się nie przewracać, bd szukał też innych ćwiczeń na prostowniki tak samo z poprzecznymi.

Co do MU to właśnie teraz staram się podciągać z nogami splecionymi z tyłu żeby nie pomagać sobie nimi. Takie wymachy z barków też robię no i próbuje te takie eksplozywne wejście się nauczyć, dziś prawie puściłem drążek i poleciał bym do tyłu na plecy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Co do MU, moja rada jest taka.

Jeżeli opanowałeś już na jedną rękę, to staraj się robić ich jak najwięcej i zwróć uwagę na rękę która ostatnia wchodzi na drążek. Wtedy tą wolniejszą ręką rób szybszy ruch a tą szybszą ręką wolniej, przez to będzie równo.

Tak czy tak rób MU z górnej pozycji, czyli jesteś nad drążkiem i dopiero schód w dół i w górę - MU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej:D

Dzięki Panowie za cenne rady, większość wprowadziłem w życie oglądając różne poradniki itp i wychwytując ćwiczenia:) więc plan do czerwca aktualny:D

Ogólnie treningi idą dobrze plan Armstronga no widzę niewielkie efekty w tych kolejnych dniach ale wszystko przyjdzie z czasem tak jak na samym początku wiec jak pod koniec stycznia zrobię sobie teścik sprawnościowy to zobaczymy jakie efekty będą

Tak poza tym trenuje na dworze w śniegu i jest świetnie ręce na początku marzły ale teraz się już przyzwyczaiły do mrozu i zimnego drążka i ziemi:D Jak biegam to też czuje że moje płuca inaczej pracują i widzę ich coraz większą wydolność

Tak więc efekty zobaczymy pod koniec stycznia:D

Tym czasem Dosiego Roku i żeby wszystko co robicie miało swoje efekty:)

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Połączyłem Twoje dzienniki, nie zapomnij zdawać raportu z treningów

No właśnie zauważyłem teraz:D No teraz mam już trochę luźniej bo egzamin z infy wczoraj zdałem i dopiero w czerwcu z elektroniki to mam więcej czasu na wszystko:D

 

Po prostu pilnuj, byś był rozgrzany podczas treningu.

Ślizg między stawami bardzo ważny jest.

No teraz już dbam od dłuższego czasu, porządna rozgrzewka jest najpierw biegnę do placyku a potem reszta mięśni i trening jest efektywniejszy:D

 

A co do prgressu to MU z wyrzutu już umiem ładnie na dwie ręce równo, wrzucę potem filmik jak robię ale trochę na jedną rękę schodzi ale jest dobrze:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak aktualnie robię normalne treningi i tworzę powoli sobię nowy plan na wyższy poziom :P

Do tego uczę się pod Muscle Up gdzie już umiem wejść z wymachu 

Tu filmik:

 

 

Dalej ćwiczę pod Back Levera aktualnie prostowniki grzbietu, barki i ABS no i rotację. 

 

No i od 24 dni uczę się stać na rękach i już umiem się chwilę utrzymać ale nie zawszę umiem się zatrzymać żeby nie przelecieć prze plecy:P

A stania na rękach uczę się z tym wydarzeniem i jestem pod wrażeniem efektów na początku wgl to trochę przyznam się bałem że przewalę się przez plecy itp ale teraz to jak lecę to staram się przekręcić i na nogi spaść

 

https://www.facebook.com/events/397848713704708/?inf_contact_key=49c897338f15b0e98ddc15305d9f9dbb8f005d2a0e2e152cbe276c2388951071

Polecam!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...