Jump to content

KaCCowy dzienniczek.

KaCC

Recommended Posts

Cześć, z racji tego że Dynloth zaoferował mi ułożenie planu treningowego postanowiłem że stworzę dziennik i będę zapisywał w nim swoje postępy. Jeszcze raz dzięki za rozpisanie planu.

Wczoraj robiłem jeszcze swój trening przez co dzisiaj miałem lekkie zakwasy + drugi dzień pod rząd musiałem trenować triceps, ale korzystając z tego że dzisiaj dostałem cały rozpisany plan nie mogłem nie zrobić treningu, tak więc do rzeczy :

PONIEDZIAŁEK:(KLATKA+TRICEPS)

• Pompki z rękoma szeroko 16/16/16                                 ---> 16/16/16
  • Pompki diamentowe  14/16/16                                       ---> 14/16/15
  • Pompki z nogami na podwyższeniu 12/12/14                ---> 12/12/14
  • Dipsy 12/12/14                                                                    ----> 12/11/9
  • Pompki na kostkach 14/14/14                                          ----> 14/11/9

Trening trwał niecałe 40 min ( 2 min przerwy między seriami, 3 min między ćwiczeniami ) i muszę szczerzę powiedzieć że po ostatnim ćwiczeniu ledwo mogłem wstać z ziemi ?

Mam nadzieję że następnym razem jak będę wypoczęty wykonam ten trening w stu procentach.

• Lubię to 1
  • Jest moc! 3

Indywidualne Plany Treningowe

Godzinę temu, Trip napisał:

No i pięknie poleciales jak na pierwszy trening będę obserwował powodzenia ?

Jak na trening dzień po dniu jestem w miarę zadowolony.

10 minut temu, Banan napisał:

Powodzonka życzę ? Skąd pomysł na nick? ?

Dzięki, co do nicku to trzy pierwsze litery z mojego imienia + dodane dodatkowo jedno C ?

7 minut temu, Dynloth napisał:

Szykuje się kolejny fajny dziennik, powodzenia ?

Mam nadzieję że nie braknie mi motywacji do prowadzenia tematu, dzięki ?

• Jest moc! 1

ŚRODA: (ABS)

• Mountain Climbers  40s/40s/40s                                         ----> 40s/40s/35s
  • Wznosy kolan do klatki piersiowej 12/12/12                     ----> 12/10/9
  • Mostek(plank) 50s/50s/50s                                                    ----> 50s/50s/50s
  • Scyzoryki 40s/40s/40s                                                        ----> 40s/40s/40s
  • Crunch Kicks 12/14/14                                                       ----> 12/14/14

2 min przerwy między seriami, 3 min między ćwiczeniami.

Kolejny trening odhaczony, trochę ciężko ze względu na pracę ( zmęczony i niewyspany ) ale nie ma mowy o odpuszczaniu ?

• Jest moc! 2

3 minuty temu, Banan napisał:

A no to chyba że tak - to zmienia postać rzeczy ? Dietę stosowałeś kiedyś, masz w planach czy to nie dla Ciebie? ?

Diety jako takiej nie stosowałem nigdy, jedynie rok temu jak chciałem zrzucić 3-4kg to odstawiłem słodkie rzeczy + fastfoody i w sumie tak to wygląda do teraz.  Czas pokaże czy będę stosował jakąś dietę, jak na razie nic nie planuję.

1 minutę temu, Dynloth napisał:

Na rozruch plan jest w sam raz natomiast później będzie trzeba zaktualizować żeby była większa moc ?

Się rozumie, mam nadzieję że progres będzie w miarę regularny. ?

• Lubię to 1

CZWARTEK: (PLECY+BICEPS)

Kolejny dzień treningowy za mną, niestety przy ostatnim ćwiczeniu łapy już odmówiły posłuszeństwa, ale jakby nie było trening uważam za udany.

• Jest moc! 1

SOBOTA: (BARKI+PRZEDRAMIĘ)

• Pompki z rękoma przy biodrach 14/14/14                                         ----> 14/14/14
  • Podciąganie samymi barkami w zwisie 10/10/12                              ----> 10/10/12
  • Podciąganie na ręcznikach 8/8/8                                                         ----> 8/7/5
  • Pompki na piłce 14/16/16                                                                     ----> 14/10/10
  • Podciąganie za głowę 6/6/6                                                                 -----> 6/6/6

Ogólnie z treningu jestem zadowolony, jedyny minus to to że przy wykonywaniu pompek na piłce ręce mi się z niej ześlizgiwały, będę musiał odkopać rękawiczki z elegancką chropowatą powierzchnią i powinno być dużo lepiej.

• Jest moc! 2

PONIEDZIAŁEK:(KLATKA+TRICEPS)

• Pompki z rękoma szeroko 16/16/16                                     ----> 16/16/16
  • Pompki diamentowe  14/16/16                                           ----> 14/16/16 +1
  • Pompki z nogami na podwyższeniu 12/12/14                    ----> 12/12/14
  • Dipsy 12/12/14                                                                        ----> 12/12 +1/10 +1
  • Pompki na kostkach 14/14/14                                              ----> 14/14 +3/11 +2

Przerwy między seriami 2 min, między ćwiczeniami 3 min.

Człowiek się dobrze wyspał to i wleciał lekki progres w stosunku do poprzedniego poniedziałku, endorfiny szaleją. ?

8 godzin temu, Dynloth napisał:

Już widzę że trening masz za lekki ?

Fajna profilówka ?

Na papierze wydaje się lekki, w rzeczywistości kosztuje mnie to sporo wysiłku.

• Jest moc! 1