Skocz do zawartości
Workout Athletes

KaCCowy dzienniczek.


KaCC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

TRENING #031 - LEGS         3.03.2021r.

 

Wall Sit                                                                                                      >>>>>  1:20min  | 1:20min +5s  | 1:20min +5s

Stepping Lunges                                                                                    >>>>>   15 | 15 | 15

Squats                                          +5kg                                           >>>>>  20 | 20 | 20

Calf Raises                                  +5kg                                          >>>>>  20 | 20 | 20

                           

Przerwy między seriami 2 min, między ćwiczeniami 3 min.

 

Dziś bardzo słaby dzień, ale udało się dołożyć po 5 sekund do dwóch serii Wall Sita, postaram się w następnym tygodniu zwiększyć obciążenie ale czuje że będzie już ciężko szło ?

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TRENING #032 - PULL          6.03.2021r.

 

 

Podciąganie (nachwyt)                +12.5kg                         >>>>  5 | 5 | 5 | 5 | 5       -- 1 seria bez ciężaru, druga 5kg, pozostałe serie robocze

Podciąganie australijskie (nachwyt)                               >>>>   8 | 8 | 8 | 8 | 8

Podciąganie (podchwyt)        +12.5kg                      >>>> 5 | 5 | 5 | 5 | 5      -- 1 seria bez ciężaru, druga 5kg, pozostałe serie robocze

Podciąganie australijskie (podchwyt)                    >>>>  8 | 8 | 8 | 8 | 8

 

Przerwy między seriami 3 min, między ćwiczeniami 4 min.

 

Dołożone 2.5kg, ciężar robi się coraz poważniejszy a co za tym idzie pojawiają się lekkie trudności, ale trening udało się zrobić w całości.

Za tydzień postaram dołożyć następne 2.5kg, zobaczę jak mi  tym pójdzie ?

W dniu 3.03.2021 o 23:06, Quake napisał:

Ciężko będzie ale dasz radę ? Daj znaka jak zaczniesz używać nowych supli ?

Supli używam cały czas tych samych, jedynie co mogę napisać to jak zadziała na mnie przedtreningówka ale jeszcze do mnie nie dotarła.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TRENING #033 - ABS           7.03.2021r.

 

Wznosy kolan na drążku                                            >>>>>  12 | 12 | 12 

Hollow Body                                                                    >>>>>  25s | 25s | 25s

Mountain Climbers                                                         >>>>>   40s | 40s | 40s  

Plank                                                                              >>>>>  50s | 50s | 50s

Scyzoryki                                                                     >>>>>  40s  | 40s  | 40s

Crunch Kiss                                                                >>>>> 20  | 20  | 20

 

Przerwy między seriami 1:20 min, między ćwiczeniami 3 min.

 

Odjęte kolejne 10 sekund z przerwy między seriami, lało się po czole i po klacie czyli jest tak jak powinno ?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TRENING #034 - PUSH            8.03.2021r.

 

Dipy        15kg                                                                             >>>>>  8 | 8 | 8 | 8 | 8                    1 seria bez ciężaru, druga 7.5kg, pozostałe serie robocze

Pompki diamentowe                                                                >>>>>   10 | 10 | 10 | 10 | 10

Pompki z nogami na podwyższeniu                         >>>>>  10 | 10| 10| 10 | 10

Pompki klasyczne                                                             >>>>>  14   | 14  | 14  | 14

 

Przerwy między seriami 3 min, między ćwiczeniami 4 min.

 

Nawet sprawnie poszło, bez większych problemów. Za tydzień kolejne kilogramy. ?

 

9 godzin temu, Dynloth napisał:

No to robi się coraz trudniej i fajnie ? 

Widzę aktywny weekend zrobiłeś ?

No akurat tak musiałem sobie to rozplanować, że wypadły mi dni treningowe akurat w weekend, ale nie ma mowy o odpuszczaniu nawet w niedzielne popołudnie ?

8 godzin temu, Ziomeczek napisał:

Czuję się namówiony na trening z obciążeniem ? 

Jasne, polecam ten styl trenowania ?

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jest z tym lekki problem, układ nerwowy daje już o sobie znać, także zrobię jeszcze 2-3 treningi z obciążeniem, a później strzelę sobie lekki deload i potrenuje bez ciężaru dwa tygodnie żeby troszkę dać odpocząć organizmowi + pochodzę na basen, saunę i powinno być ok. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TRENING #035 - LEGS         10.03.2021r.

 

Wall Sit                                                                                                      >>>>>  1:20min  | 1:20min   | 1:20min

Stepping Lunges                                                                                    >>>>>   15 | 15 | 15

Squats                                          +7.5kg                                        >>>>>  20 | 20 | 20

Calf Raises                                 +7.5kg                                        >>>>>  20 | 20 | 20

                           

Przerwy między seriami 2 min, między ćwiczeniami 3 min.

 

Za tydzień dokładam ostatnie kilogramy i stopuje na parę tygodni ze zwiększaniem obciążenia żeby wzmocnić moje kopytka przed kolejnymi kilogramami ?

W dniu 9.03.2021 o 08:41, Dynloth napisał:

Bardzo dobrze planujesz ? A co do basenu to powiem Ci rewelacja, wszystkie mięśnie mi puściły, a się czułem jak drewno, pospinany. Basen wszystko wyciągnął i rozluźnił a i ile kcal spalonych. Polecam ?

Tutaj akurat jestem obeznany w temacie bo jeszcze jak było wszystko pootwieranie to chodziłem 1-2x w tygodniu na basen i saunę i czułem się mega rozluźniony ?

  • Lubię to 1
  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
13 godzin temu, KaCC napisał:

Tutaj akurat jestem obeznany w temacie bo jeszcze jak było wszystko pootwieranie to chodziłem 1-2x w tygodniu na basen i saunę i czułem się mega rozluźniony ?

Ooo no i pięknie, ja wcześniej to chyba z rok nie byłem na basenie. ? A Ty jak tak często chodziłeś to i pewnie pływasz świetnie, bo ja to raczej próbuje. ?

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TRENING #036 - PULL          12.03.2021r.

 

 

Podciąganie (nachwyt)                +15kg                        >>>>  5 | 5 | 5 | 5 | 5       -- 1 seria bez ciężaru, druga 7,5kg, pozostałe serie robocze

Podciąganie australijskie (nachwyt)                           >>>>   8 | 8 | 8 | 8 | 8

Podciąganie (podchwyt)        +15kg                      >>>> 5 | 5 | 5 | 5 | 5      -- 1 seria bez ciężaru, druga 7,5kg, pozostałe serie robocze

Podciąganie australijskie (podchwyt)                >>>>  8 | 8 | 8 | 8 | 8

 

Przerwy między seriami 3 min, między ćwiczeniami 4 min.

 

Dziś poszło mi sprawniej niż ostatnim razem przy mniejszym obciążeniu, pewnie miałem wtedy słabszy dzień.

10 godzin temu, Ziomeczek napisał:

Ja mam problem, że nie potrafię się tak swobodnie utrzymywać na wodzie, jak np w filmach ktoś wpada do morza, gdzie nie ma się czego złapać i wtedy tak się unosi na wodzie, że tylko głowa wystaje. To ja tak wytrzymam kilka sekund i już nie mam siły. ?

Wyhoduj sobie troszkę brzuszka to sam Cie będzie unosił na wodzie bez używania siły ?

  • Lubię to 1
  • Jest moc! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Dynloth napisał:

Widzę że Ty skrupulatnie walczysz z ? Ja odpuściłem dlatego muszę się znów wziąć za to i może jakiś filmik stworzyć ? 

Staram się jak mogę. No stwórz coś konkretnego chętnie obejrzę do porannej kawusi ?

25 minut temu, Trip napisał:

To chyba będzie niedługo największy aktywny dziennik treningowy ?

Aktualnie mam tydzień przerwy od treningów ze względu na badania bo wyszła mi trochę zawyżona kreatynina we krwi + za niski potas, ogarnę resztę niezbędnych badań czy nic złego się nie dzieję i postaram się w przyszłym tygodniu wrócić do regularnych treningów i prowadzenia dziennika.

  • Że co? 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...