Skocz do zawartości
Workout Athletes

KaCCowy dzienniczek.


KaCC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Dynloth napisał:

No to ja miałem tak samo ? Też fajnie później się ćwiczy po odstawieniu ciężarów ?

Zawsze to jakiś dodatkowy bodziec dla ciała.

6 minut temu, Ziomeczek napisał:

Pewnie zwiększa się liczba powtórzeń w seriach niż przed ciężarami ?

Na pewno idzie dużo lżej niż szło jakiś czas temu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TRENING #041 - ABS           30.03.2021r.

 

Wznosy kolan na drążku                                            >>>>>  12 | 12 | 12 

Hollow Body                                                                    >>>>>  25s | 25s | 25s

Mountain Climbers                                                         >>>>>   40s | 40s | 40s  

Plank                                                                              >>>>>  50s | 50s | 50s

Scyzoryki                                                                     >>>>>  40s  | 40s  | 40s

Crunch Kiss                                                                >>>>> 20  | 20  | 20

 

Przerwy między seriami 1:20 min, między ćwiczeniami 3 min.

 

Trening przed nocną zmianą zrobiony, można popracować z czystym sumieniem. ?

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TRENING #042 - LEGS         31.03.2021r.

 

Wall Sit                                                                                                      >>>>>  1:25min   | 1:25min    | 1:25min

Stepping Lunges                                                                                    >>>>>   15 | 15 | 15

Squats                                                                                                >>>>>  20 | 20 | 20

Calf Raises                                                                                       >>>>>  20 | 20 | 20

                           

Przerwy między seriami 2 min, między ćwiczeniami 3 min.

 

Trening na podtrzymanie, żeby za bardzo się nie przemęczyć. Teraz pora na rozciąganie, a później dodatkowo lektura typowo o autoterapii mięśniowo-powięziowej i dzień uznam za udany. ?

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TRENING #043 - PULL          2.04.2021r.

 

 

Podciąganie (nachwyt)                                                     >>>>  8 | 8 | 8 | 6     

Podciąganie australijskie (nachwyt)                           >>>>   8 | 8 | 8 | 8

Podciąganie (podchwyt)                                           >>>> 8 | 8 | 7 + 1 | 6 

Podciąganie australijskie (podchwyt)                >>>>  8 | 8 | 8 | 8

Podciąganie młotkowe                                               >>>> 6 | 6 +1 | 5 | 5

 

Przerwy między seriami 3 min, między ćwiczeniami 4 min.

 

Widzę po sobie, że systematyczne rozciąganie i rolowanie przynosi fajne efekty, szkoda że wcześniej olałem temat i nie poświęcałem temu uwagi.

  • Lubię to 1
  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TRENING #044 - ABS           3.04.2021r.

 

Wznosy kolan na drążku                                            >>>>>  12 | 12 | 12 

Hollow Body                                                                    >>>>>  25s | 25s | 25s

Mountain Climbers                                                         >>>>>   40s | 40s | 40s  

Plank                                                                              >>>>>  50s | 50s | 50s

Scyzoryki                                                                     >>>>>  40s  | 40s  | 40s

Crunch Kiss                                                                >>>>> 20  | 20  | 20

 

Przerwy między seriami 1:10 min, między ćwiczeniami 3 min.

 

Skróciłem sobie o kolejne 10 sekund przerwy między seriami.

43 minuty temu, Quake napisał:

Efekty w sensie w regeneracji? 

Tak, nie jestem taki pospinany jak wtedy kiedy w ogóle się nie rozciągałem i nie rolowałem, także teraz jest to mój mały rytuał po treningu. ?

  • Lubię to 1
  • Jest moc! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator
W dniu 6.04.2021 o 09:35, KaCC napisał:

Święta jak to święta, pojadło się co wpadło w ręce ? Treningi też odpuściłem i skupiłem się na rolowaniu + dzisiaj też odpuszczam bo czekam na wyniki badań żeby wiedzieć na czym stoję.

I jak wyniki? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam po ponad miesięczej przerwie ?

Niestety ze względu na problemy zdrowotne + słabe wyniki badań krwi zmuszony byłem praktycznie odpuścić wysiłek fizyczny na okres ponad miesiąca.

Na szczęście dzisiaj zrobiłem któreś z kolei kontrolne badania i w końcu wszystko się unormowało, a co za tym idzie szykuje się powrót do treningów z podwójną motywacją i siłą.

Dostałem również zielone światło od lekarza na wspomaganie się suplami (przez ostatnie miesiące miałem zakaz przyjmowania czegokolwiek), więc treningi powinny być teraz nieco łatwiejsze ?

Także podsumowując -> spodziewajcie się na dniach kontynuacji w prowadzeniu dziennika i sorka za brak odzewu przez dłuższy czas.  ?

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TRENING #045 - PULL          19.05.2021r.

 

 

Podciąganie (nachwyt)                +10kg                        >>>>  5 | 5 | 5 | 5 | 5       -- 1 seria bez ciężaru, druga 5kg, pozostałe serie robocze

Podciąganie australijskie (nachwyt)                           >>>>   8 | 8 | 8 | 8 | 8

Podciąganie (podchwyt)        +10kg                      >>>> 5 | 5 | 5 | 5 | 5      -- 1 seria bez ciężaru, druga 5kg, pozostałe serie robocze

Podciąganie australijskie (podchwyt)                >>>>  8 | 8 | 8 | 8 | 8

Podciąganie młotkowe                                               >>>>  6 | 6 | 6 | 6 | 6

 

Przerwy między seriami 3 min, między ćwiczeniami 4 min.

 

I pierwszy trening po przerwie zaliczony, ostatni z ciężarem robiłem ponad dwa miesiące temu (+15kg) więc postanowiłem zjechać trochę z obciążenia i na pasie zostawiłem 10kg. O dziwo nie było tak trudno jak przypuszczałem, więc dodałem do treningu jeszcze chwyt młotkowy. Oby teraz już wszystko było okej, a może uda się jeszcze zrobić formę do lata ?

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TRENING #046 - PUSH          23.05.2021r.

 

Dipy        10kg                                                                             >>>>>  10 | 10 | 10 | 10 | 10                    1 seria bez ciężaru, druga 5kg, pozostałe serie robocze

Pompki diamentowe                                                                >>>>>   10 | 10 | 10 | 10 | 10

Pompki z nogami na podwyższeniu                         >>>>>  10 | 10| 10| 10 | 10

Pompki klasyczne                                                             >>>>>  12   | 12  | 12  | 12 | 12

 

Przerwy między seriami 3 min, między ćwiczeniami 4 min.

 

Zjechałem trochę z obciążenia żeby się nie zajechać od razu po przerwie, zapas był, siła też została więc jest ok. ?

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...