Skocz do zawartości
Workout Athletes

KaCCowy dzienniczek.


KaCC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ŚRODA: (ABS)

  • Mountain Climbers  40s/40s/40s                                         ----> 40s/40s/40s (+5s)
  • Wznosy kolan do klatki piersiowej 12/12/12                     ----> 12/12 (+2) /10 (+1)
  • Mostek(plank) 50s/50s/50s                                                    ----> 50s/50s/50s
  • Scyzoryki 40s/40s/40s                                                        ----> 40s/40s/40s
  • Crunch Kicks 12/14/14                                                       ----> 12/14/14

Standardowo 2 min przerwy między seriami, 3 min między ćwiczeniami.

Znowu lekki progres, po dwóch pierwszych ćwiczeniach nogi zrobiły mi się tak ciężkie jakbym miał doczepiony ciężar na każdej nodze?, ale jakoś dociągnąłem trening do końca.

9 godzin temu, Trip napisał:

Ja kiedyś fajne witaminy z Beltora brałem polecam ?

Na początku przyszłego miesiąca planuje uzupełnić zapasy supli, ale chyba nie będę eksperymentował z innymi firmami i kupie tam gdzie dotychczas.

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZWARTEK: (PLECY+BICEPS)

2 min przerwy między seriami, 3 min między ćwiczeniami.

Trening robiony od razu po nocy spędzonej w pracy, teraz już wiem że to był błąd (lepiej się wyspać i dopiero wtedy robić trening), nie mniej jednak trening zrobiony tyle że akurat dzisiaj bez progresu. ?

2 godziny temu, Dynloth napisał:

Czyli wygrałeś ze swoją psychiką, więc super ?

Ja też z Olimpu jadłem witaminy i też spoko ? 

A Ty jakie polecasz? ?

Ja witamin jeszcze nigdy nie brałem, ale wszystkie inne suple zamawiam z KFD.

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SOBOTA: (BARKI+PRZEDRAMIĘ)

  • Pompki z rękoma przy biodrach 14/14/14                                  ---> 14/14/14
  • Podciąganie samymi barkami w zwisie 10/10/12                      ---> 10/10/12
  • Podciąganie na ręcznikach 8/8/8                                                  ---> 8/8 (+1) /6 (+1)
  • Pompki na piłce 14/16/16                                                              ---> 14/14 (+4) /12 (+2)
  • Podciąganie za głowę 6/6/6                                                           ---> 6/6/6

2 min przerwy między seriami, 3 min między ćwiczeniami.

Trening przed robotą zaliczony. Rękawiczki spełniły swoją rolę, technika była dużo lepsza niż ostatnio co przełożyło się na efektywniejszy trening niż tydzień temu. Można z podniesioną głową iść do pracy. ?

 

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PONIEDZIAŁEK:(KLATKA+TRICEPS)

  • Pompki z rękoma szeroko 16/16/16                                         ----> 16/16/16
  • Pompki diamentowe  14/16/16                                               ----> 14/16/16
  • Pompki z nogami na podwyższeniu 12/12/14                        ----> 12/12/14
  • Dipsy 12/12/14                                                                            ----> 12/12/13 +3
  • Pompki na kostkach 14/14/14                                                  ----> 14/14/13 +3

Przerwy między seriami 2 min, między ćwiczeniami 3 min.

Mało brakło a udałoby mi się zrobić 100% założonego planu na ten dzień, myślę że następnym razem trening uda mi się wykonać całość co do ostatniego powtórzenia, a jeżeli tak się stanie to będę musiał sobie skrócić przerwy między ćwiczeniami z 3 do 2 minut żeby było trochę trudniej.

W dniu 26.07.2020 o 10:36, Trip napisał:

Pięknie ? Od razu motywacja do przodu ?

Dokładnie tak. ?

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŚRODA: (ABS)

  • Mountain Climbers  40s/40s/40s                                         ----> 40s/40s/40s
  • Wznosy kolan do klatki piersiowej 12/12/12                     ----> 12/12/10 (~~)
  • Mostek(plank) 50s/50s/50s                                                    ----> 50s/50s/50s
  • Scyzoryki 40s/40s/40s                                                        ----> 40s/40s/40s
  • Crunch Kicks 12/14/14                                                       ----> 12/14/14

Przerwy między seriami 2 min, między ćwiczeniami 3 min.

Kolejny trening za mną, lekki niedosyt z powodu braku progresu we wznosach kolan, ale jak to się mówi nie od razu Rzym zbudowano. ?

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZWARTEK: (PLECY+BICEPS)

Przerwy między seriami 2 min, między ćwiczeniami 3 min.

Na koniec treningu chwyt młotkowy mnie niszczy i każde powtórzenie to walka z samym sobą, powolutku do przodu. ?

11 godzin temu, Trip napisał:

Dokładnie i niestety taki szybszy progres jest z początku później coraz trudniej o niego niestety. ?U m

Walka o każde powtórzenie w każdym ćwiczeniu jest co raz cięższa, ale przecież o to w tym wszystkim chodzi i to mi się podoba. ?

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SOBOTA: (BARKI+PRZEDRAMIĘ)

  • Pompki z rękoma przy biodrach 14/14/14                                  ---> 14/14/14
  • Podciąganie samymi barkami w zwisie 10/10/12                      ---> 10/10/12
  • Podciąganie na ręcznikach 8/8/8                                                  ---> 8/8/7 (+1)
  • Pompki na piłce 14/16/16                                                              ---> 14/16 (+2) /11 (-1)
  • Podciąganie za głowę 6/6/6                                                           ---> 6/6/6

Przerwy między seriami 2 min, między ćwiczeniami 3 min.

Ogólnie trening na lekki plus w porównaniu do zeszłej soboty, jestem zadowolony. ?

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 PONIEDZIAŁEK:(KLATKA+TRICEPS)

  • Pompki z rękoma szeroko 16/16/16                                         ----> 16/16/16
  • Pompki diamentowe  14/16/16                                               ----> 14/16/16
  • Pompki z nogami na podwyższeniu 12/12/14                        ----> 12/12/14
  • Dipsy 12/12/14                                                                             ----> 12/12/9 -4 ?
  • Pompki na kostkach 14/14/14                                                   ----> 14/12 (-2) /10 (-3) ?

 

Przerwy między seriami 2 min, między ćwiczeniami 3 min.

Dzisiaj nie poszło tak jak planowałem, ale niekiedy trzeba zrobić jeden krok w tył żeby zrobić dwa w przód, oby to był tylko jednorazowy wypadek przy pracy.

W dniu 3.08.2020 o 13:55, Trip napisał:

Dobrze masz bo jesteś zdeterminowany i zmotywowany więc musisz progresowac:)

Determinacji i motywacji nigdy mi nie brakowało i mam nadzieję, że nigdy nie braknie. ?

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŚRODA: (ABS)

  • Wznosy kolan do klatki piersiowej 12/12/12                         ----> 12/12/12 (+2)
  • Mountain Climbers  40s/40s/40s                                      ----> 40s/40s/40s 
  • Mostek(plank) 50s/50s/50s                                                    ----> 50s/50s/50s 
  • Scyzoryki 40s/40s/40s                                                        ----> 40s/40s/40s
  • Crunch Kicks 12/14/14                                                       ----> 12/14/14

Przerwy między seriami 2 min, między ćwiczeniami 3 min.

Zamieniłem sobie kolejność dwóch pierwszych ćwiczeń, pierwszy raz udało mi się wykonać 100% założonego planu na dany dzień, jestem zadowolony. ?

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZWARTEK: (PLECY+BICEPS)

Przerwy między seriami 2 min, między ćwiczeniami 3 min.

Trening na leciutki plus, małymi kroczkami do przodu.

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SOBOTA: (BARKI+PRZEDRAMIĘ)

  • Pompki z rękoma przy biodrach 14/14/14                                 ----> 14/14/14
  • Podciąganie samymi barkami w zwisie 10/10/12                     ----> 10/10/12
  • Podciąganie na ręcznikach 8/8/8                                                 ----> 8/8/8 (+1)
  • Pompki na piłce 14/16/16                                                             ----> 14/16/13 (+2)
  • Podciąganie za głowę 6/6/6                                                          ----> 6/6/6

Przerwy między seriami 2 min, między ćwiczeniami 3 min.

Trening sobotni ze względu na wyjazd i brak czasu w tym dniu przeniosłem na dzisiaj, i nawet się nie spodziewałem że pójdzie tak fajnie. Teraz dwa dni odpoczynku i ładowanie baterii nad jeziorkiem. ?

20 godzin temu, Trip napisał:

Pięknie lecisz oby tak cały czas ?

Dzięki, oby tak było. ?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PONIEDZIAŁEK:(KLATKA+TRICEPS)

  • Pompki z rękoma szeroko 16/16/16                                         ----> 16/16/16
  • Pompki diamentowe  14/16/16                                               ----> 14/16/16
  • Pompki z nogami na podwyższeniu 12/12/14                        ----> 12/12/14
  • Dipsy 12/12/14                                                                             ----> 12/12/14 (+5) ?
  • Pompki na kostkach 14/14/14                                                   ----> 14/9 (-3) /11 (+1)

Przerwy między seriami 2 min, między ćwiczeniami 3 min.

Udało się w całości pierwszy raz zrobić serie z dipami, niestety przetarłem sobie trochę kostki przy ostatnim ćwiczeniu co uniemożliwiło mi wycisnąć z treningu pełne 100%, ale i tak jest dobrze.

7 godzin temu, Dynloth napisał:

No to jak już wypocząłeś no to ogień mocny trening ?

Ogień był tylko szkoda, ale przez to że trening robiłem na placu a nie jak do tej pory w domu rozwaliłem sobie trochę kostki, ale ogólnie trening udany. ?

  • Że co? 1
  • Przykro mi 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŚRODA: (ABS)

  • Wznosy kolan do klatki piersiowej 12/12/12                         ----> 12/12/12
  • Mountain Climbers  40s/40s/40s                                      ----> 40s/40s/40s 
  • Mostek(plank) 50s/50s/50s                                                    ----> 50s/50s/50s 
  • Scyzoryki 40s/40s/40s                                                        ----> 40s/40s/40s
  • Crunch Kicks 12/14/14                                                       ----> 12/14/14

Przerwy między seriami 2 min, między ćwiczeniami 3 min.

Trening kolejny raz zrobiony w 100%, następnym razem skrócę sobie przerwy między seriami/ćwiczeniami.

20 minut temu, Dynloth napisał:

Uuu szkoda, ale przynajmniej się wzmocnią i jak kiedyś kogoś przylutujesz to ino ros ?

Zawsze to jakiś pozytyw. ?

 

16 minut temu, Banan napisał:

A dezynfekowałeś kostki? Żeby jakiegoś grzyba nie dostać :d 

Na naszych Sosnowieckich placach rosnące grzybki to rzecz normalna, więc zakażenie mi nie straszne. ?

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...