Skocz do zawartości
Workout Athletes

KaCCowy dzienniczek.


KaCC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz akurat czekam na trochę dodatkowego obciążenia, pas kupiony parę tygodni temu + jeszcze planuje dokupić poręcze do dipów bo moje aktualne są niskie i muszę je wykonywać z ugiętymi kolanami, a chciałbym z wyprostowanymi nogami.

Domowa siłka powoli zaczyna się rozrastać i pozamykane siłownię już nie wydają się taką straszną rzeczą ?

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby dojść do takiego wyniku to trzeba nieźle dupę nakłuwać ?, ale i tak respekt za taki wynik. 

Ja miesiąc chodziłem na siłkę, gdzie wcześniej w ogóle nie miałem styczności z żadnym ciężarem to doszedłem do ciężaru 10kg na 10 powtórzeń, może to malutko ale dla mnie to i tak coś biorąc pod uwagę moje zerowe doświadczenie z obciążeniem.

Żałuje tylko, że nie sprawdziłem maxa na jedno powtórzenie bo myślę że ponad 50kg by siadło i miałbym dodatkowy punkt odniesienia ?

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

No ja właśnie często testuję One Rep, w 2018 przed kontuzją miałem 70kg, w tym roku przed chorobą miałem 63kg, a teraz znów mnie dopadła choroba i znów lipa, ale robię challenge w jakim czasie dojdę właśnie do 100kg One Rep więc możemy razem cisnąć w tym temacie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie nie narzucam jakiegoś szalonego tempa i planuje dokładać na spokojnie co tydzień po 2,5kg żeby przyzwyczajać ciało po takiej przerwie nic nie robienia.

Celem na ten rok myślę będzie około 50kg na 5x, oraz max rep powyżej 60kg na dipie.

W podciąganiu jakby poszło 50kg na raz też byłbym zadowolony, czas pokaże jak to będzie wyglądać, ale traktuje ten rok jako tako bardziej 'wprowadzający' w poważniejsze ciężary.

  • Lubię to 1
  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Prawidłowo, na stawy musimy uważać przy takich zabawach. 

3 minuty temu, KaCC napisał:

co tydzień po 2,5kg żeby przyzwyczajać ciało po takiej przerwie nic nie robienia.

Ooo no i super, bo ja będę leciał inną strategią to zobaczymy która przyniesie fajniejsze efekty. ?

 

  • Lubię to 1
  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Dynloth napisał:

Prawidłowo, na stawy musimy uważać przy takich zabawach. 

Ooo no i super, bo ja będę leciał inną strategią to zobaczymy która przyniesie fajniejsze efekty. ?

 

Nie oczekuję po swojej strategii jakiś spektakularnych efektów, byleby powoli zaliczać jakiś progress.

 

8 minut temu, Quake napisał:

Ciekaw jestem efektów:)

Jeśli wszystko będzie szło w miarę to chciałbym spełnić swoje marzenie i wystartować w jakiś zawodach, nawet amatorskich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

No a mi tu się pojawia problem ? Blacha i 6 śrubek przy stawie skokowym ? Dwa lata po kontuzji, a jak robiłem przysiady z obciążeniem to noga zaczęła się odzywać. Więc albo mnie to wykluczy całkowicie, albo za rok będę Was musiał ścigać ?

  • Przykro mi 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...