Skocz do zawartości
Workout Athletes

KaCCowy dzienniczek.


KaCC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

                                                                                                  TRENING #003 - PULL          4.01.2021r.

 

                          Podciąganie (nachwyt)                                                                            >>>>>  6 | 6 | 6 | 6

                             Podciąganie australijskie (nachwyt)                                                   >>>>>   10 | 10 | 10 | 10

                             Podciąganie (podchwyt)                                                                  >>>>>  6 | 6 | 6 | 6

                             Podciąganie australijskie (podchwyt)                                        >>>>>  10 | 10 | 10 | 10

                             Podciąganie młotkowe                                                                      >>>>> 5 | 5 | 4

 

Przerwy między seriami 3 min, między ćwiczeniami 4 min.

 

Pierwszy trening pull w tym roku, docelowo jak dojdzie obciążenie skupie się na treningu 5x5 podczepiając co tydzień po 2.5kg, a jak na razie muszę się zadowolić takim treningiem, ale już dostałem wiadomość z allegro że paczka jest w drodze więc myślę, że następny tydzień już będzie czysta siłówka + jakieś akcesoria.

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

                                                                                                  TRENING #004 - LEGS         6.01.2021r.

 

                          Wall Sit                                                                                                            >>>>>  1min | 1min | 40sec

                             Stepping Lunges                                                                                           >>>>>   15 | 15 | 15

                             Squats                                                                                                       >>>>>  20 | 20 | 20

                             Calf Raises                                                                                              >>>>>  20 | 20 | 20

                           

Przerwy między seriami 2 min, między ćwiczeniami 3 min.

 

Zapoznawczy trening na nogi, myślę że jakbym dodał jeszcze jedno ćwiczenie to byłby spoko wycisk, ale tak jak napisałem był to trening zapoznawczy bo w zeszłym roku w ogóle nie trenowałem nóg ?. Ktoś ma jakiś pomysł co mógłbym dodać na dobicie jako piąte ćwiczenie?

 

7 godzin temu, Quake napisał:

Bo żeliwo to drogie jest niestety:(

Dodatkowe premie w grudniu w pracy zrobiły swoje i na spokojnie mogłem wydać parę stówek na te obciążenie, dodatkowo w tym miesiącu dokupię jeszcze z 30kg i przystopuję na jakiś czas.

 

  • Jest moc! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że na ten moment skupie się na tych 4 ćwiczeniach na nogi tyle, że zwiększę sobie objętość do 4 serii w każdym ćwiczeniu i będzie dobrze.

Po wczorajszym "zapoznawczym" treningu jestem taki zakwaszony, że aż mam problemy z chodzeniem.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

                                                                                                  TRENING #005 - PULL          8.01.2021r.

 

                          Podciąganie (nachwyt)     +2,5kg                                                         >>>>>  5 | 5 | 5 | 5 | 5            --- pierwsza seria rozgrzewkowa

                             Podciąganie australijskie (nachwyt)                                                   >>>>>   8 | 8 | 8 | 8 | 8

                             Podciąganie (podchwyt)           +2,5kg                                        >>>>>  5 | 5 | 5 | 5 | 5          --- pierwsza seria rozgrzewkowa

                             Podciąganie australijskie (podchwyt)                                        >>>>>  8 | 8 | 8 | 8 | 8

                             Podciąganie młotkowe                                                                       >>>>> 5 | 5 | 5 |

 

Dodatkowo po treningu wleciało jeszcze lekkie rozciąganie.

Przerwy między seriami 3 min, między ćwiczeniami 4 min.

 

Zaczynam stopniowe dokładanie ciężaru, fajnie poszło jak na pierwsze dodatkowe kilogramy po przerwie.

Szkoda tylko, że mam tak lipny drążek że ciężko mi idzie z tym chwytem młotkowym, ale czekam tylko na ciut cieplejsze dni to na placyku się nadrobi. ?

20 godzin temu, Quake napisał:

Oznacza to że dobrze weszło ?

Weszło tak, że już drugi dzień mi zakwasy doskwierają ?

 

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

                                                                                                  TRENING #006 - ABS           9.01.2021r.

 

                          Wznosy kolan na drążku                                            >>>>>  12 | 12 | 12

                              Hollow Body                                                                    >>>>>  25s | 25s | 25s

                             Mountain Climbers                                                         >>>>>   40s | 40s | 40s 

                             Plank                                                                              >>>>>  50s | 50s | 50s

                             Scyzoryki                                                                     >>>>>  40s +10 | 40s +10 | 40s

                             Crunch Kiss                                                                >>>>> 15 | 15 | 15 +3

 

Przerwy między seriami 2 min, między ćwiczeniami 3 min.

 

Dorzucone hollow body do planu i teraz wchodzi elegancko, co trening pozostaje tylko dodawać parę sekund do poszczególnych ćwiczeń i będzie ogień.

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...