Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik treningowy Gonzo


gonzo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od dzisiaj będe regularnie umieszczał wpisy z treningów

We czwartek ćwiczyłem po raz pierwszy z grupą sw Kielce, myślałem, że zrobimy jakiś fajny trening , ale zrobiliśmy tylko podciąganie 5x 10 (zrobilem 4x10 , potem 1x7,1x7, 3 ostatnie negatywy) . Do tego mały pokaz umiejętności, pokazałem, że umiem bl i nic poza tym :D Poźniej zrobiłem sobie 4-5 serii dipów i tyle

Trening z dzisiaj :

Rozgrzewka, wymyki odmyki, mu, probna seria dipow i unoszenie kolan.

Ćwicze sobie na placu zabaw, mam słuchawki w uszach i tak pomyślałem żeby troche poświrować, robiłem koreańskie dipy ( taboret ?), jakieś tam ewolucje, bl itd :P Odwracam się a tam na chodniku zatrzymało sie z 6 osób i mnie oglądają z podziwem , fajne uczucie ! :D

Trening właściwy:

Wznosy nóg : 3x7

Trening na brzuch ze skazanego, gdzieś około 3s trwa jeden wznos, z czego 1 podnoszenie,1 przytymanie, 1 opuszczanie.

Koreańskie dipy, Dipy.

To tyle, jestem troche zjechany po czwartku i tych podciągnieciach, ale trzeba tak częściej katować, żeby wytrzymałość wyrobić

Wieczorkiem trening hs ...

A tak btw, dodałem ostatnio filmik na yt z freestylle push-ups Jakby ktoś chciał obejrzeć.. szału nie ma , ale to dopiero pierwszy freestylle.

Pondro !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podopa mi się to forum :D Naprawde świetne !

Jak już tu jestem to napisze co robiłem wczoraj :

Trzymanie hs pod ścianą : 70sek,70sek

Pompki nogi wysoko rece szeroko : 15,15 bardzo wolne

We wtorek robiłem barki i hs ! Jeszcze nigdy nie dowaliłem tak barków jak wtedy !
Robiłem tak :
Pompki w hs przy scianie ( 5 sek każda z przytrzymaniem ) : 5,5,5
Tuch planche na poreczach : gdzieś 5 serii
Lean planche : 3x30sek
pseudo pompki: 2x 15 wolne
Nie pamiętam co jeszcze zrobiłem , ale pamiętam, że następnego dnia czułem tylny akton barku, więc trening był bardzo udany !
Dzisiaj mam w planach zrobić podstawy z obciążeniem + brzuszek
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema ! Wczorajszy trening zaczerpnałem z filmiku barstarzz !

Rozgrzewka, skłony , skręty tułowia, 3 min pajacyki itd..

Trening :
3x 30 dipów
3x 5 pull ups, dips on bar

Trening krótki , bo zajął mi 30 minut , ale co ciekawego zrobiłem podczas tego treningu ? Żadnych przerw miedzy seriami i cwiczeniami, jedynie na łyk wody (max 5 sek ) .
Potem , w domu zrobiłem sobie hs, już coraz ładniej , coraz lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy trening :
Rozgrzewka : frog stand 2x 30 sek, pajacyki itd 5-10min

Trening właściwy :
Stanie na rękach pod ścianą ( 2 krok ze skazanego ):
75 sek, 75 sek, 75 sek.

Pompki w staniu na rekach : ( pompka 3 sek, 1 sek opuszczanie, 1 sek trzymanie , 1 sek powrot = masakra :D)
5:5:5

Hs assisted push ups
10:10:10 (wolne)

W sumie z barków to tyle, jutro zrobie klatke i triceps, w poniedziałek robiłem plecy, coś pięknego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrze, czytam i myśle " niee to za łatwe !" , lecz gdy robie to zgodnie ze skazanym , poprawnie technicznie, nie na ilość , to nawet najprostsze ćwiczenie można fajnie poczuć , dlatego przynajmniej w paru krokach będe ćwiczył skazanym Podciaganie , pompki(robie skazanego+własny mały trening), mostek , nogi
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, moim zdaniem nie jest to bezużyteczna książka, kupiłem obydwie częśći za 70zł z przesyłką i nie żałuje. Jest w niej opisane dużo ciekawych rzeczy dotyczących kalisteniki, dlatego polecam ją każdemu kto ma z tym styczność A co do pierwszych kroków , to są podzielona zdania. Jedni twierdzą, żeby robić tak jak jest napisane i nawet osoba, która jest zdolna zrobić 15 podciągnieć, powinna zaczynać od pierwszego kroku, inni mówią , że można odrazu od 3 np.. Ja sam nie wiem, mam tą książkę od wigili , staram się ćwiczyć od pierwszego kroku ale z techniką i dokładnością taką, jaka jest opisane w książce i efekty widze.

 

Dobra, koniec o książce czas na nowe wpisy do dziennika .

Wczorajszy trening : (30/01/2015)
~Rozgrzewka (15 min)
-Spiczaga Maksim : 5,5,5 ( stanie na głowie i uginanie nóg, chciałem tak zrobić w staniu na rękach ale najwidoczniej za słaby core mam, lub barki )
Po tym ćwiczeniu odezwał mi się lewy bark :( Ciągle go czuje ! Jeśli nie przestanie mnie boleć do następnej soboty to coś z tym zrobie .
- Próby hs ( nie wiem ile mi to zajeło, pewnie z 30 min, udawało mi się tam maksymalnie po 20 sekund, zawsze coś . Z tym hs to jest powolny progres , naprawde. W porównaniu do tamtego roku to i tak jest krok milowy, ale to jeszcze nie jest to co chce osiągnać w hs :D Ogarnałem wybicie z dwóch nóg, z balansem coraz lepiej , tylko ćwiczyć :D
- Przysiady z asystą ze skazanego 3x10 ( mega powolne, aż cały drżałem)

To by było na tyle, potem jakieś rozciągania przy filmie :D

Trening z dzisiaj !
Rozgrzewka (15 min) Z racji tego, że ćwiczyłem na dworze musiałem się troche rozgrzać :D Pobiegałem z psem, pajacyki , wymachy rąk i odrazu lepiej :D

Dzisiejszy czas poświeciłem na doskonalenie techniki mu !
Sciągnałem trening od coreya hala :
Mu assisted (drążek na wysokości czubka głowy)
10/10/10
Mu asissted close
5/5/5
Powolne schodzenie z mu + zatrzymanie
5/5/5

Gdy już trochę sie zmachałem + zgrzałem (ćwiczyłem w samej bluzie, -2 stopnie :D ) postanowiłem przenieść się na inne drążki by zrobić brzuch i jeszcze troche mu :D
Wide assisted mu ( drążek na wysokości bioder)
15/15/15 ( gdy robi się to powoli to nawet coś tam czuć :D)
Close assisted mu
10/10/10

Trening brzucha ze skazanego :
Wznosy prostych nóg (3 sek jeden z zatrzymaniem )
7/7/7 ( w tym tygodniu powinienem po 8-9 nawet , ale nie czułem się na siłach by dodać powtórzenie, pewnie przez ten cholerny bark ;/     )

To by było na tyle, chciałem dziś jeszcze zrobić klatke ale już nie mam siły .
Wpadłem dziś na ciekawy pomysł co do zmiany mojego planu treningowego.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...