Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik treningowy Gonzo


gonzo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemaneczko W Środę zrobiłem kolejny trening podciągania, po świętach ... :P 

Wpadły jakieś 3-4 seryjki po 8 powtórzeń szerokim, nie ma szału ale każdy trening jest dobry Byłem u rodziny w Rzeszowie i troche poniósł nas melanż , ale wracam staram się teraz to odpokutować ! Bark nie boli, palec mniej ( ciągle go czuje, na przeswietleniu nic nie ma ), także planuje jutro pocwiczyc hs+brzuch+nogi
Udało mi się ostatnio zrobić pare pompek w hs na poręczach, coś pięknego Dałem rade się utrzymac po 3 pompkach tak gdzieś z 5 sekund Najtrudniejsza jest równowaga, ale śmiem twierdzić, że na paraletkach jest łatwiej utrzymać hs niż na ziemi...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na studiach to ciężko nie płynąć z melanżem ... :P W sumie dało by rade nie chodzić po tych imprezach, ale tam się poznaje tyle ludzi Czasami wypije co nieco, tak średnio raz na 2 tyg. Nie jest źle :D Dzisiaj mam cały wolny dzień to zrobie porządny obiad i trening, a potem do kina na szybkich i wściekłych !!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa , przekroczyłem o 48 :D Poleciałem troche :(
Zapowiada się chudy miesiąc :(
Co do treningów, dzisiaj udało mi się utrzymać hs na paraletkach ( wstawiałem zdjęcie moich paraletek ? ) jakieś 30sek, potem spróbowałem pompki i udało mi się zrobić tak z 4 , dość płytkie , ale to kwestia równowagi :D 

Wstawie zaraz zdjęcie moich paraletek, może komuś sie przyda  
Cena z materiałem - 50 zł

@http://zapodaj.net/84dd522964c5a.jpg.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robicie trening stricte pod mase/ siłę/ wytrzymałość czy nie zastanawiacie się raczej nad tym ? 
Wpadłem na ten temat : http://kalistenikapolska.pl/topic/8944-przyk%C5%82adowe-schematy-buduj%C4%85ce-mas%C4%99-mi%C4%99%C5%9Bniow%C4%85/

Tym więcej czytam tym bardziej sobie uświadamiam ile jeszcze nie wiem :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem :D

Głównie robie po prostu serie podciągania, dipów pompek wznosów, czasami trenuje tylko wybrane partie :D

Z siłownią nie wiele mam wspólnego Teraz będę ćwiczył 10x5 , zobaczymy co z tego wyjdzie :D
Najbardziej zależy mi na sile, chce wykonać 24 powtórzenia podciągnieć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemaneczko po krótkiej przerwie ! 

Od środy tj 15.04 zapisałem się z kumplami na muay thai ! Coś pięknego , bardzo podoba mi sie taki trening ! Wczoraj mieliśmy siłowe obwody i troche było ciężko ale jakoś daliśmy rade :D

Co do treningów , trenuje 2-3 razy w tyg, podciąganie, dipy, pompki , hs i ćwiczenia pod flage :D To tyle narazie, teraz lece na piłke z kolegami , siema ! 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka ! 

Trening z dzisiaj : 

W tym tygodniu ćwicze stricte pod siłę
Pompki nogi wysoko, na paraletkach : 
5 x 10 ( jedna pompka 5 sek)

Próby hs na paraletkach ( udało się ok 30 sek, fajnie czuć barki ). Robiłem aż do wykończenia
Na dzisiaj to tyle, teraz jakieś rozciąganie , wczoraj ćwiczyłem nogi i górne partie, też pięknie weszło
Zdjęcie klatki po treningu :  http://zapodaj.net/92c1b5e5a348f.jpg.html

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...