Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik treningowy Gonzo


gonzo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wracam do zdrowia , w pełni zmotywowany i spragniony ćwicze? :D Dzisiaj jakieś małe eksperymenty z Reidarą na wf , postanowiliśmy spróbować Muscle upy i coś tam wyszło :D Nagraliśmy krótki filmik byście ocenili czy robimy to (jak na jedne z pierwszych muscle upów w życiu ) poprawnie :D Wiem , że ja (pierwszy filmik) za bardzo wyrzucam nogi, ale głównie chodzi nam o to czy poprawnie wchodzimy na drążek, czy są obie ręce równocześnie :D Także łapcie filmik a co do treningów to wracam jutro !

Jesteśmy otwarci na waszą krytykę, H5 !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie z czystym sercem mogę dodać wpis :D Dzisiaj, po prawie tygodniu przerwy spowodowanej chorobą, trening klatki i tricepsaa (KLATKA+TRICEPS+HandStand) Pompki z rękoma szeroko, nogami na podwyższeniu 32/34/36 Pompki diamentowe 25/25/20 Spiderman PushUps 26/26/28 Dipsy 15/15/15 Pompki na kostkach 40/-/- Wszystko pięknie, dawno nie czułem tak klatki i tricepsa ( pewnie przez tą przerwe ). Miedzy seriami dipów robilłem jeszcze mu, bardzo sie jaram tą niedawno opanowaną techniką :D W sobote robie test i od następnego tygodnia chce już działać z nowym planem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtorek 25.02 - Abs Dzisiaj tj piątek - rutynka składająca się z : 10 leg raises 5 mu 20 pseudo push ups 45 sec plank 20 knee raises Potem trening pod Hf i tyle, jakoś osłabiony jestem ostatnio :( Trzeba więcej trenować żeby wrócić do formy, ale ciężko pogodzić szkołe i przygotowania do matury z treningami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez reszte dni, w które nie dodawałem wpisów ćwiczyłem, codziennie jakieś techniki albo treningi spontaniczne Wczoraj tj. 03.03.2014 Klata i triceps na siłowni (robiłem wszystko z planu tylko rozpiętki zrobiłem na ławce ) Nie wiem ile powtórze? sobie dodać żeby dać rade ale żebym się też maksymalnie zmęczył tym planem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj plecy i biceps, pierwszy raz ćwiczyłem z małą modyfikacją planu a mianowicie : Podciąganie nachwytem szeroko 10/10/10 Krótkie pompki z rękoma wąsko 80/80/80 Podciąganie podchwytem zamkniętym 8/8/10 i nagle musiałem ko?czyć trening :( zrobiłem sobie małą serie na dokończenie 10 podciągniec nachwytem - 10 dipow na drazku - poczatkowa do fl - poczatkowa do bl- 10 podciagniec - 10 dipsow na drazku :D teraz jajka sadzone, ziemniaki i odżyweczka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.hitec.pl/product-pol-534-Whey-C6-1000g-Shaker.html takie coś , już mi się sko?czyło i będę zamawiał kolejne opakowanie, albo znajdę może coś w naszym sojuszniczym sklepie :D Ogólnie lubię ją wszamać po treningu szczegolnie jak nie mam kurczaka czy jakiegoś konkretnego posiłku + jest bardzo smaczna :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj nogi .... : (Uda+łydki+L-Sit) Przysiad z wykrokiem 35/35/35 + 8kg obciązenia ( robilem bez przerw miedzy seriami) Kaczy chód 40s/40s/40s + 8kg Przysiady na jednej nodze 15/15/17 - dwie serie z obciazeniem Wspięcia na palce 35/37/40 + 4kg Wall Sit : 60s/60s/60s L-Sit Trening: L-sit – max / max / max trening zmasakrował mi nogi, nie robiłem prawie w ogóle przerw bo się spieszę :D miłego wieczoru :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy ja wiem... Te badania niby mają być takie dokładne a w wielu przypadkach podają błędnę informacje w sumie. ALBO TY JA I MOI KUMPLE się mylimy ;p Ale np mojemu koeldze dodali 5 cm wzrostu, ja myśłałem że ważę 67, a wyszło mi 64 na komisji xD Kolega który jest wyższy o jakieś 5 cm, według kartki jest wyższy o 12. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...