Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik treningowy Gonzo


gonzo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj klasycznie , klata i triceps, oto co udało mi się zrobić : Dipsy 18/18/18 Pompki z rękoma szeroko, nogami na podwyższeniu 36/38/40 Pompki diamentowe 25/-/-/ i nagle zadzwonił brat, że mam po niego przyjechać, ahh , w samym środku treningu :( No nic, sko?cze jak przyjade ~Edit ( wiem , że trening się nie liczy bo przerwałem w połowie ale postanowiłem go dokończyć : ) ) Pompki diamentowe 30/30 explosive / pompki z dotknieciem klatki/ z klasnieciem 20/15/15 pompki na kostkach 30/30/30 Pompki na rękach 6/6/- Frog stand 60sek/60sek/60sek Teraz odżyweczka białkowa, jakieś racuchy(:D) i trzeba się coś pouczyć :D miłego wieczoru :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj abs, zrobiłem sobie trening spontaniczny : Najpierw coś na drążkach, planuje się nauczyć muscle up 360 i mu z klasnieciem z tylu , ćwicze na rurce do dipów i jest ciężko :( ręce mnie bolą tak jakoś dziwnie, nie potrafie tego opisać . Potem zrobiłem sobie : leg raises, unoszenie kolan na boki, scyzoryki, brzuszki do v, do kata prostego, l sit, russian twist z obciazeniem, hell touch, plank, side plank - to wszystko robiłem z minimalnymi przerwami tak by coś poczuć :D Zrobiłem sobie bodajże 2 serie, nie koniecznie w takiej kolejności Teraz wpitalam pyszny serek z bakomy, 7 zbóż + ziarna dyni + pestki slonecznika mhmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe :D dzisiaj spontaniczny trening na wf, zrobiłem sobie 3x serie po max mu wyszło gdzieś 5,4,3. Potem jakiś trening bl i ogólne świrowania na drążku :D Na koniec zajęć chcieliśmy z chłopakami wychodzić na linę, wuefista przyszedł, rozłożyliśmy materace i dawaj :D Jako jedyny z całej grupy wyszedłem na line w l sicie :D Dostałem 6 i jestem z tego dumny haha :D Reidara też by pewnie wyszedł (mówił , że na lajcie wyjdzie xd ) ale akurat go nie było bo gdzieś się szlajał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche przerwy było ale nie obijałem się w tych dniach ! zawsze się jakoś ruszałem i starałem coś ćwiczyć , chociaż nie zawsze było na tyle siły by zrobić pełny trening :D Dzisiaj postanowiłem zastosować trening, o którym przeczytałem w dzienniku Pow3r zrobiłem 6 serii po 3 ćwiczenia ( każde 6 powtórze?), brak przerw między ćwiczeniami, miedzy seriami ok 30 s :D Jedna seria wyglądała mniej więcej tak : - Podciąganie nachwytem 6 - Dipy lub pompki na poręczach 6 - Podciąganie nóg do drążka 6 Podciąganie zmieniałem co serie na inne ( szeroko , wąsko , archer, typewriter, explosive, i inne ) dipy robiłem cały czas lub zamieniałem na pompki na poręczach do dipów . Podciąganie nóg na poręczach zamieniałem na wycieraczki, przyciąganie nóg do klatki ) Potem ćwiczyłem jeszcze początkową HF i troche mu + dipy na drążku . Ogólnie trening zrobiłem gdzieś w 30 minut, ręce dopompowane tak jak powinny być , trening dał mi w kość nie powiem :D Napewno będe tak ćwiczył , w następnym dniu zwiększe powtórzenia o 1 Miłego wieczoru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trening sko?czony !! Zrobiłem : Rozgrzewka , pare mu i potem trening właściwy : Dipy 20/20/20 Pompki z nogami na podwyzszeniu rekami szeroko 36/38/40 diamenty 20/20/20 spiderman( czy superman zawsze mi sie to kiełbasi) push ups 26/26/26 pompki na kostkach 28/28/28 Frog stand ~ 1 min Próby hs , pompki w hs 3/3/3 Trening odczułem bardzo pozytywnie, lekki spadek formy ale za to zauważyłem, że mi troche klatka urosła i brzuch się całkiem całkiem wyrobił :D( wstawił bym zdjęcie ale się wstydze ) To mój pierwszy całkowicie zrobiony trening na dworzu , było tak ciepło, że ćwiczyłem w spodenkach i koszulce ahh Tylko mój mały pies mi troche przeszkadzał w diamentach , zabierał wode, zabierał słuchawki xd pieron mały. Teraz jakiś ryż i regeneracja :D Do jutra !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś chciałem zrobić plecy + biceps ale zakwasy nie pozwoliły Więc zrobiłem sobie trening mu i hf : Trening pod mu : dipsy na drążku ( jak najniżej ) 15/15/10 ( albo spadłem z formy albo wcześniej nie robiłem aż tak głębokich ) mu z wybicia : 10/10/10 ( bardziej sie zasapałem niż zmęczyłem haha ) mu ; 3/3/3 Trening pod HF : Zwis w początkowej : 10s/10s/10s (staram się ćwiczyć HF na obydwie strony ) podnoszenie hf : ~~~~ ( nie liczyłem, robiłem do zmęczenia) próby HF: ~~~ ( coś tam już wychodzi, może z pól sekundy utrzymam taką prawidłową flage :D Ważne, że jest lepiej niż kiedyś Ogólnie po treningu zjadłem mase pierogów, żeby się nie zmarnowały oczywiście xD Po treningu Hf straaasznie czułem(nadal czuje) skośne brzucha i całą lewą strone ( jak i prawą :D) Miłego wieczoru, już nie moge tych pierogów !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty zakwasy nie pozwoliły??? Ja też ostatnio miałem potężne zakwasy w całym ciele, ale wystarczy zrobić kilka lekkich serii. I przestaniesz zauważać, że "bolą Cię mięśnie" . Tylko trening nie może być hardkorowy, bo zakwasy, to nie zakwasy, tylko mikrourazy w mięśniach, więc trzeba im się dać zregenerować .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...