Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik treningowy Gonzo


gonzo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj od rana byłem na turnieju w piłkę nożną, ale nie jako gracz.... jako opiekun xD wiem, że to dziwne no ale poprosili mnie młodzi ( turniej był do lat 16) żebym został ich opiekunem to sobie myślę " grzechem byłoby się nie zgodzić , w tych czasach ich rówieśnicy tylko przesiadują przed komputerem, a oni chcą uprawiać sport i ja mogę im w tym pomóc ? jak najbardziej " . Musiałem wstać o 7:20 w niedziele ale nie żałuje :D Trzeba jakoś się poświęcać dla dobra ludzkośći xD Dobra a teraz dzisiejszy trening : Mu: 3/3/3 Podciagania ( różne chwyty) 10/10/10 Trening HF ~ Dipsy Wycieraczki 20/20/20 Wymyk, odmyk i różne wariacje na drążku xd Podnoszenie nóg do drążka 10/10/10 Pompki w hs przy ścianie (tak bardzo polubiłem to ćwiczenie, że chyba sobie tego nie wyobrażacie :D robie najdokładniejsze jakie się da, czasami robie side to side ale to jeszcze jest za trudne dla mnie :D ) 15/15/15 Trening HS poprzez próbowanie :P Potem chciałem spróbować czy dam rade zrobić 40 diamentów, bo kolega się strasznie chwalił, że zrobił 40 diamentów :D Zrobiłem 40 i zrobiłbym 50 spokojnie :D Trening trwał około 2h, nie pamiętam wszystkich ćwicze? bo w sumie robiłem to co mi się podobało :D Zjadłem potem 3 udka z kurczaka z ziemniaczkami i pieczarkami i nadal jestem głodny :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja Dynloth :D Wczoraj był trening HF + Fl, coś tam z HF już powoli wychodzi, teraz tylko utrzymać flage w poziomie i bedzie elegancko :D Jeśli potrafie utrzymać flagę w pozycji ponad początkowej można powiedzieć to jak ćwiczyć by to podnieść do góry ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj chciałem poćwiczyć przy tak pięknej pogodzie ahhh , 30 stopni w sło?cu. Zrobiłem serie muscle upów na rozgrzewkę i chciałem sprobować mu z klaśnięciem :D Za 5 razem się udało ale siły w rękach na dalszy trening nie ma także zrobiłem tylko serie wide pull ups (odl. miedzy rękami to chyba jakis metr , strasznie szeroko sie złapałem) Zrobiłem potem próby do HF , powolne opuszczanie i stradlle i to na tyle. Zaraz zrobie sobie pompki w hs + moze diamenciki :D Trzeba ćwiczyć w porach wieczorowych bo teraz to jest jakiś pogrom, ale dzisiaj nie dam rady wieczorem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu się zgodzę, zrobiłem trening po szkole, i gdyby nie drzewa częściowo zakrywały drążki, to bym podlewał ziemię :P. Co do HF, to ustawiasz się jak byś chciał to zrobić, kopiesz nogą, która jest na zewnątrz, kopiesz bardzo mocno, i dokładasz drugą, napinasz najszersze, biceps i skośne, do tego blokujesz barki, szczególnie dolny. Proste? proste :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w weekend zrobiłem spontaniczny trening + techniki. Dzisiaj udało mi się zrobić dwie pompki w HS ale nie jestem z tego jakoś szczególnie zadowolony, nie jest to tym czego chciałem :D Muszę dojść do perfekcji i robić 15 w serii nie ruszając sie wcale :D Udało mi się też zrobić mu z klaśnięciem ale z rekami z przodu , fajne to . Próbowałem zrobić z klaśnięciem z tyłu ale spadałem tylko na twarz także ciężko z tym będzie. Cały czas myśle jak się robi przerzucenie nóg przez drążek , do ćwiczenia tego przydały by się jakieś materace bo ja sie pozabijam niedługo :D Jutro cisne ostro klata + triceps + jakaś technika . H5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema ! Jak obiecałem dziś była klata + triceps + próby HF :D Zrobiłem : Dipy 20/15/18 Pompki z rękoma szeroko , nogami na podwyższeniu : 25/25/20 Diamenty: 20/20/18 lalane push ups/ krucyfiks push ups xd/ typewritter/ 15/15/15 pompki na kostkach 30/25/20 Próba HS push ups nie udana, strasznie bolą mnie lęd?wie , zrobie sobie je innym razem . Pompki na jednej ręce : 15/15 (o matko , jak to męczy ! ale podołałem, 15 na prawej i 15 na lewej ) Pomyślicie , hmmm coś słabo . Chyba spadłem z formy, wcześniej robiłem więcej ! Probuje nową technike, mianowicie robie wszystkie pompki najdokładniej technicznie i najpowolniej jak moge. ¦rednio na jedną pompke schodzi 3 sek, przy każdej robiłem tzw" push up hold". Przeczytałem to w dzienniku jakiegoś kolegi , chyba Scy Ther-a :D napisał, że jeśli chce się wyrobić prawdziwą siłe to nie warto skupiać się na powtórzeniach tylko na technice, dokładności i robieniu wszystkiego w spowolnionym tempie :D Będe jechał tym systemem miesiąc i zobacze potem czy są efekty, ale czuje ze to jest świetny sposób na siłe Daje popalić nie powiem, mięśnie zmęczone, czuje, że dałem z siebie naprawde wszystko, nie dałem rady zrobić HS bo lęd?wie bolą :( 7h w pracy dziś byłem bo zarabiam na wypad do zakopanego Teraz jakiś posiłek i spaaaaaaać Dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś był abs + HF ! Najpierw rozgrzeweczka, padał lekki deszczyk ale to mi nie przeszkodziło : Podnoszenie kolan do klatki : 20/20/20 podnoszenie nóg do drążka : 10/10/10 Wycieraczki : 20/20/20 Brzuszki do v : 20/20/20 hell touch 100 brzuszki do kąta prostego: 30/30/30 boczny plank 1min Zrobiłem jeszcze jakieś 5 ćwicze? na dolne partie, na skośne i górne :D Nie wiem jak się nazywają to nie pisze o nich. Trening przeszedł bardzo fajnie , nie śpieszyłem się , mam tyle wolnego czasu, że hoho ! Ogólnie czuje przyrost siły , co zauważyłem np po wycieraczkach czy dragon flagach Jutro plecy i biceps !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do planu to czasami się go trzymam czasami nie :D Znam już pare ćwicze? i właśnie to mi się podoba w SW, że mogę sobie sam wybierać co chce ćwiczyć, urozmaicać trening i bawić się tymi ćwiczeniami :D Dzisiaj czwartek, a więc plecy i biceps xd Podciaganie nachwyt szeroko, oj bardzo szeroko : 10/10/10 krotkie pompki z rekoma wasko: 90/80/ ( dawno tego nie robiłem i bylo ciężko pod chwyt zamkniety : 10/9/8 Ogólnie mówiąc , nie czuje progresu w ilości powtórze? w podciąganiu :( widze, że plecy urosły, ale nie moge zrobić więcej powtórze? w serii :( zobaczymy za pare tygodni jak będe robił wszystko systematycznie Pootem zrobiłem w domu ćwiczenia na górne partie pleców, czuje je strasznie . Pó?niej ćwiczenia na lęd?wie i to wszystko. Teraz jakiś serek, płatki , mleko , twaróg i ogólnie wszystko co mam w lodówce xd Zbieram kase na odżywke białkową !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj było ostro :D Barki od Brendana Meyersa :D Rutynka wyglądała następująco : 12 assisted handstand push ups 10 dipping push ups 10 tuck planche push ups 10 practice planche push ups 8 second pulsating delt pyramid 12 assisted hs clap push ups 5 alternative assisted hs push up Robiłem te ćwiczenia bez przerw, traktowałem to jako jedną serie :P Zrobiłem 3 serie , 1-2 min przerwy między seriami Na koniec zrobiłem próby Hs + Hs push ups Czuje zakwasy na plecach po wczorajszym treningu ! coś pięknego Co trening uświadamiam sobie, jak bardzo lubię ćwiczyć i jak bardzo nie mógłbym bez tego żyć To na tyle, miłego piątku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Æwiczyłem przez te 5 dni ! :D Ogólnie too pokazałem na czym polega street workout ludziom, którzy zauważyli, że ćwiczę Pokazałem jakie pompki robie, dipy, podciaganie, fl mi sie tam nawet troche udał :D Dziś po 5 dniach , prawdziwy trening na drążkach :D Zrobiłem muscle upy, podnoszenia fl, proby hf, podciaganie do klatki zeby kiedys zrobic perfect mu :D, zaraz zrobie pompki w hs + jakies diamenty moze Na obiad kurczak + ryz , po treningu też sobie zjem bo troche zostało Miłego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...