Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik treningowy Gonzo


gonzo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś poniedziałek, a więc klatka + triceps ! Rozpocząłem rozgrzewką na dworze, pare mu + rozgrzewka 5-10min. Chciałem ćwiczyć na zewnątrz ale po zrobieniu paru pompek byłem cały w komarach, więc olałem sprawę i poszedłem do domu :D Włączyłem eska.tv i zacząłem :D Dodam, że chciałem połączyć robienie powtórzeñ baaardzo powolnych, średnio 2sek na pompkę z holdem w dolnej fazie z normalnymi powtórzeniami. Także 1 i 3 seria jest powolna a 2 to są powtórzenia normalne :D Dlatego taki wynik : ) Pompki z rękoma szeroko, nogami na podwyższeniu 25/40/25 Pompki diamentowe 15/25/15 Spiderman PushUps/ side to side/ typewriter 26/20/20 Dipsy 15/20/20 Pompki na kostkach 20/20/25 Pompki w HS ( dokładne) 10/8/6 Szukam swojego rytmu by dać z siebie 110% na treningu , dlatego tak eksperymentuje , raz powolne powtórzenia czysto na siłe, drugi coś innego :D Wydaje mi się, że tym sposobem co ja ćwicze daje z siebie naprawde wszystko, dawno tak się nie zmęczyłem ! :D Wczoraj nie dodałem postu bo ćwiczyłem z reidarą w parku i komary nas zjadly xd Miłego wieczoru :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dynloth, sorka nie widziałem, że coś napisałeś : ) Techniki hmmmm, chyba najbardziej ogarnałem mu , jest coraz bardziej techniczny, może kiedyś dojde do poziomu jaki jest w bar brothers :D Front lever .. 1 s utrzymam, jest progres ale powoli idzie :D Ważne, że ide do przodu nie ważne w jakim tempie :D Hand stand - raz sie uda 10 sek, raz nie . Nie wiem co o tym sądzić :D HF- 1 sek utrzymuje , raz sie uda raz nie haha, ale też czuje progres. Potrafie już znale¼ć się w tej pozycji, potrafię podnieść tak że nogi ma równolegle do rurki, co kiedyś bylo dla mnie nie lada wyczynem :DBl- ciągle słabo, zaniedbane na rzecz FL :D Planche - nie ćwiczę tego zbytnio ale tucka utrzymam :D Ogólnie czuje progres w technikach, ale nie jest to jakiś bardzo postęp :D Wszystko powoli ale do przodu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uff ale upał ! ¦roda , a więc plecy + biceps ! Podciaganie nachwytem szeroko : 10/10/6 Krótkie pompki z rekoma wąsko : 80/80/80 Podciaganie podchwytem zamknietym : 9/6/- Koniec haha :D wiem , że słabo, może to przez ten upal, ale mam też straszne zakwasy po treningach, także dzisiaj zrobie sobie jeszcze Pompki na rekach przy scianie i ćwiczenia na górne partie pleców .. Jestem padnięty, nie moge utrzymać rąk w poziomie a co dopiero się podciągac Jutro regen albo jakaś latwa technika @edit. Dodam, że dzisiaj ide jeszcze na basen , także plecy będą zrobione :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po raz pierwszy spróbowałem zrobić trening Core :D Ukradziony od Scy :D 3 SERIE, 2 MIN 1. Unoszenie nóg na poręczach 20 2. Uginanie ciała na podpórkach 15 3. Uginanie nóg stojąc na głowie 10 4. Unoszenie na przemian nogi i ręki 15 5. Podnoszenie nogi podczas SidePlanku ( 15 lewa , prawa) 6. Skłon-pozycja do pompki- powrót - 10 7. Æwiczenia na lęd¼wie - 20 Przerwa między ćwiczeniami - brak. Robiłem wszystko na jednym oddechu, spociłem się jak nigdy :D zobaczymy jakie będą efekty tego treningu Mam problem z ćwiczeniem "Uginanie nóg stojąc na głowie ". Robiłem to tak, że stałem na głowie i uginalem nogi w kolanach, a nie, że dotykałem wyprostowanymi nogami podłogi . To na tym polega ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie pisałem Mam teraz mało czasu na trening, ponieważ chodze do pracy :D Praca fizyczna także zawsze coś :D Ustawiam takie 20kg worki na palety, dziennie robie ok 12 palet, worki na jednej palecie waża 960kg, także ten.. Staram się ćwiczyć z rana, dziś zrobiłem 8 mu, proby hf i hs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie oglądałem :D Tęsknie za dobrym treningiem ale myśle, że już jutro taki sobie zrobie :D Zawsze przed pracą ide na drążęk, wczoraj zrobiłem 8 mu pod rząd, pare wznosów i tyle :/ Dzis trochę się podciagałem, zaraz zrobie trening hs + pompki w hs :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema ! Od jakiegoś czasu nie dodawałem postów z powodu .. pracy :( Od tego tygodnia pracuje w godzinach 6-14 także będą planowane treningi i wpisy :D Miałem pracować przez 2-3 miesiące a umowę mam do koñca miesiąca, wykorzystywania pracowników na każdym kroku, dochodzę do wniosku, że w Polsce nie znajde pracy także Holandia albo Anglia za pare tygodni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś chest day , a więc :D Dipy 20/20/20 Pompki z nogami wysoko rece szeroko : 36-38-40 diamenty: 25/25/20 nie mam pojęcia jak nazywa się kolejne ćwiczenie :D crucyfiksy : 20/20 pompki odwrotne 30/30 Przypomniałem sobie oo filmiku Pow3ra, który pokazywał swój drop set :D Także zrobiłem też swój :D 5mu,10wycieraczek,5 dipow(russian dipow albo inne warianty), podnoszenie fl - wszystko 3 serie, czasami dodawałem ćwiczenia jeszcze :P Na koniec zrobilem dipsy na drążku i czuje triceps tak jak powinno się go czuć ahh :D edit. Zrobiłem jeszcze trening hs ( próby + pompki :D) + na dobicie takie dipy dziwne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś freestylle + core ! O to co udało mi się zrobić 3 SERIE, 1min 1. Unoszenie nóg na poręczach 20 2. Uginanie ciała na podpórkach 15 3. Uginanie nóg stojąc na głowie 10 ( tutaj mam problemy, uginam nogi w kolanach bo nie umiem jeszcze robić tego jak nalezy, chociaz dzisiaj jedno powtorzenie zrobilem, mysle ze to kwestia wprawy ) 4. Unoszenie na przemian nogi i ręki 15 5. Podnoszenie nogi podczas SidePlanku ( 15 lewa , prawa) 6. kółko - 5 7. Pompki w mostku - 10 Zrobiłem jeszcze trening HS poprzez probowanie, uczylem sie overa i ogarnalem mu na niskiej poręczy do dipsow :D nigdy tego nie moglem zrobic nie wiem czemu :D nagralem tez maly freestyle ale zal pokazywac hahha :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...