Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik treningowy Gonzo


gonzo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jak patrze kiedy ostatni raz pisałem w dzienniku to aż mi się smutno robi :( W tamtym tygodniu nie ćwiczyłem regularnie z braku czasu, ahhh nie wiem jak pogodzić prace i ćwiczenia+ pomoc w domu Zrobiłem sobie tylko pare testów :P maksymalna ilosc diamentow - 50 Robiłem też pompki w hs :D aa wczoraj chciałem zrobic hs na poręczach.... zrobiłem frog stand i nagle wyprostowalem sie ! 3 sekuny pó¼niej leżałem na ziemi, oszołomiony jakbym dostał kowadłem w głowe haha :D Mogłem sobie coś zrobic ale na szczęście tylko kostkę stłukłem także już przestała praktycznie boleć :D Dzisiaj planuje zrobić konkretny trening, barki+core+ klata (moze ) Od poniedzialku mam inne zmiany takze będe regularnie ćwiczyl, a w nast tygodniu same techniki. h5 !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buuu , ja tu cicho i pusto :( Dawno nie pisałem, ale nie przestawałem ćwiczyć ! Ogarnąłem ostatnio tuck plancha ( tak wiem, że to łatwe ale mi sprawiało problemy ), bl gdzies na 3 sek,, fl na jedną noge z 10 sek Dodam zaraz pare zdjęć z tymi ćwiczeniami .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema ! :D Dzisiaj trening po pracy , wróciłem o 22 ale dałem rade zrobić trening ! Robiłem klate i triceps , nie będe rozpisywał ćwiczeñ bo ide już spać i nie mam czasu :D Ogólnie miałem zakwasy po wczorajszym treningu z reidarą, na bickach i plecach :D Potem ryz i piers mmmm Zawijam spać , dobranoc :D aa zamawiam bialeczko , musze zlapac 5 kg :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sieeema ! Dzisiejszy trening : Muu na rozgrzewke, podciąganie do karku, podnoszenie fl Trening właściwy : Rutynka od brendana na barki wszystko z większą ilością powtórzeñ Czuje, że jestem jakiś osłabiony, nie wiem czy to przez to, że śpie srednio 6h czy przez to ze mniej jem, nie mam pojęcia :( Ostatnio ćwiczę żeby zrobić powolne mu , jutro trening z Reidarą (haha) ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj piękny dzieñ na trening moi drodzy ! Przyszło mi białeczko od expert suple + 3 przed treningówki w prezencie :D Oczywiście musiałem zepsuć otwieranie białka bo by nie było, jutro musze kupić specjalny woreczek na to żeby się nie zepsuło :D Brak motywacji, zmęczenie, mało snu spowodowały, że postanowiłem spróbować przed trenigówki Wypiłem, poczekałem 30 min i poszedlem na trening Æwiczę pod idealnie technicznego mu, już prawie robie Dzisiejszy trening : Explosive pull ups 8/8/8 Dips on bar (do brody haha) 10/10/10 negative mu (wejscie na drazek albo akrobatycznym mu albo jakims wymykiem takim nie wiem jak to sie zwie ) 5/5/5 Potem chciałem zrobić trening fl ale tak bardzo byłem spocony(było zimno i wietrznie a ja nie chce sie rozchorowac ), także postanowiłem dać sobie spokój+ ręce odmawialy posłuszeñstwa :D Zrobiłem sobie więc wycieraczki, chciałem tez spróbować czy dam rade zrobić tzw kółko, coś jak wycieraczki tylko ze nie zatrzymuje nóg i powtarzam ruchu tylko kręce tak w koło :D kiedyś nie było mowy, żebym to zrobił a teraz 10 powtórzeñ, także jest progres Co do przedtreningówki : czuje sie jakbym byl na jakims spidzie xd Ręce same piszą , nogi same rwą sie do tanca ogolnie ostry pogrom :D Moze placebo, moze to naprawde coś daje ale mam ochoty ćwiczyć całą noc, pozdrawiam ahaaa , kupilem duużo białka, głownie po to by mieć motywacje (tak wiem dziwne) i nie przestawać ćwiczyć jak i również po to by nie pić na imprezach bo ostatnio przyznam ze zdazylo mi sie pare razy ale juz nigdy więcej ! pozdrawiam . Kurde , chyba mam wene do napisania ksiązki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema :D Dziś , wstałem o 12 (wróciłem z imprezy o 5 rano, potañczyłem troche, pogadałem pośmiałem się, nie piłem nic + był tam też Reidara xD) , przyjąłem serek wiejski, kanapeczki z szynką i serem, odżywkę białkową (smak truskawkowy mhmm :P ). Pó¼niej coś tam porobiłem przez 2 h, obiadzik ( pomidorówka+ warzywa z ryzem i piersią). Pomyślałem - najwyższy czas na trening :D Był to trening w największym słoñcu, także nie dokonałem wiele ale zawsze coś :D Zrobiłem sobie : podciągania na rozgrzewke, wymyki odmyki, muscle upy, l-sit podciagania, l-sit dipy, pompki na dip barach, wycieraczki i trudniejszy wariant wycieraczek :D Wypiłem całą wodę wiec musiałem koñczyć :D Teraz bialeczko i potem znowu obiadzik mhmm :D Od czwartku zaczynam dłuższe treningi jak dawniej, bo wlasnie we czwartek koñczę prace Jutro planuje zrobić nogi i jechać na basen :D przydałby się jakiś regen :D Ostatnio patrząć w lustro widze przyrost masy, niestety nie mam wagi w domu, musze kupić i się zważyć ale już coraż bliżej mi do mojego idealnego wyglądu Pozdrawiam i polecam Gonzoo hha :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łej, wczoraj był trening z Reidarą na tym nowym "placu". Co moge dodać do tego co on już napisał w swoim dzienniku :D Ogarnalem overa przez drazek, mu z klasnieciem, bl z flippersami (tak to sie chyba zwie) ok 5 sek. Byliśmy inspiracją dla wielu ludzi, reidara ustawił też nas z takimi typami co niby ćwiczą pokazalimsy im mu bl , powiedzielismy co i jak ćwiczyć :D Najlepszy moment oprócz tego z dzieciakami haha, byl gdy jakas pompeczka (widac ze typ szeroki jak nwm) podchodzi pod drazki i zaczyna sie podciagac :D my zmeczeni z reidakiem siedizmy na lawce i obserwujemy :D W pewnej chwili wstalismy i rozwalilismy to towarzystwo, ludzie nas ogladali i tylko slyszalem ciche " wow, jak oni to..." hahaha pieeeknie bylo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś trening z Reidarą :D Wakacyjne treningi w moim przypadku to głównie freestylle na nowym parku z ziomkami Ogarnąłem ostatnio Slow mu false grip, bl (już około 5 sek). Jestem z tego mega dumny, zawsze chciałem slow mu ogarniać , ahhh progres jest tym co najbardziej motywuje ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czas wrócić do systematycznego pisania dziennika :D Jakoś nieszczególnie chciało mi się pisać w wakacje :( Nie żebym nie ćwiczył ! Cały czas ćwicze, czy to z moim planem, czy to jakieś rutynki albo freestylle, cały czas do przodu Dzisiaj Klata i triceps (podam tylko ćwiczenia jakie wykonałem, nie pamiętam dokładnie powtórzeñ ) Dipsy + 10 kg 3x Pompki z rekoma szeroko nogami na podwyzszeniu 3x Diamenty 3x Full body dips 3x Side to side push ups 3x Pompki odwrotne - nie zdołałem wykonać , ponieważ poczułem dziwny ból w prawym bicepsie, wolałem nie nadwyrężać ręki, żeby nie złapać jakiejś kontuzji Teraz szamka : 500 g serka wiejskiego, 2 banany, odzywka Jeszcze jedno : Aktualna waga po treningu - 70 kg , gdy zaczynałem ćwiczyć było 64 ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...