Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik treningowy Gonzo


gonzo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś delikatnie , po małej kontuzji mięśnia strzałkowego (chyba) , wczoraj nie mogłem chodzić i prostować lewej nogi , dziś o niebo lepiej Trening : 5xmu,20 push ups na poreczach, 10 wild pul ups, hf one leg, 5 mu, 5 dips on bar, 20 dips, 10 australian dips.. i to tyle :P nie mam dzis siły, cały dzieñ pomagałem tacie coś robić i jestem mega zmęczony. Postanowiłem zmniejszyc delikatnie intensywność treningów, trenować z obciązaniami + dwie techniki ( musze je opanowac by przejsc dalej) HF i HS . To tyle, masa ciągle rośnie , powoli ale do przodu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema ! Dziś miałem trenować z kolegą , który ćwiczył sporadycznie na siłowni i chyba powoli przekonuje się do "drążków" jak on to mówi. Trening nie odbył się , gdyż padał deszcz i nie dało się ćwiczyć, dlatego zrobiłem sobie trening w domu Wyglądało to tak : Pompki z rekoma szeroko, nogi na podwyzszeniu : 36-38-40 diamenty ( Reidara mi kazał zrobić wolne to zrobiłem haha) 15-15-10 Side to side push ups / explosvie 15-10 full body dips 20-20 I to tyle jeśli chodzi o klatkę i triceps :( wiem , że słabo, ale wczoraj była dobra impreza i dzisiaj byłem hmm "słaby". Rzadko mi się to zdarza, ale jak jest fajne towarzystwo to nie żałuje sobie niczego :P Jedna taka impreza w miesiącu nie zaszkodzi :D Zrobiłem jeszcze trening core : Unoszenie nóg na poreczach 15/20 unoszenie ciala na podporkach 20/20 kolko 10/5 ! unoszenie na przemian nogi i reki 15 boczny plank z unoszeniem nogi, plank tyłem czy jakkolwiek to można nazwać xd To chyba wszystko co dziś zrobiłem, strasznie sie spociłem i zmęczyłem treningiem chociaż nie było to moje 100% ze względu na stan mojego organizmu :D Jutro postaram się zrobić trening Hf (ostatnio czesto katuje ) i moze hs :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj postanowiłem zrobić barki ! Na obiad miałem pyszną wołowinke i kurczak ahhh <3 Zaraz ide na szamke po treningową , ale najpierw wpis ! Trening : Pompki w Hs( nogi niestety przy ścianie ) 10/10/10 tuch planche hold 10sek/8sek/8sek korean dips 20/20/20 dips (zwykle ruskie i z tuckiem) 5/10/10 australian pull ups 20/20/20 Wróciłem do domu i ciągle czułem, że mam siłe w rękach ! Także zrobiłem jeszcze Æwiczenie od brendana meyersa na barki 20sek/20sek/20sek pompki w hs 10/10/10/10 pseudo planche push ups 15/15/15 Pisząc ten wpis spróbowałem zrobić pompke w hs i znowu zrobiłem 10 xD Także pewnie nie skoñczy się ten trening dzisiaj haha :D Nie wiem co jest ale lubie tak ćwiczyć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema ! ostatni wpis był 4 dni temu, ćwiczyłem przez te dni Hs i Hf Dzisiaj postanowiłem zrobić konkretny trening pod HF ! Podnoszenie HF, Początkowa Hf, Powolne opuszczanie Hf, Hf na jedną noge Całość trwała około półtora godziny, na początku treningu chciałem zobaczyć czy jestem już w stanie utrzymać full hf ... noi udało się :D Utrzymałem gdzieś 2 sek :D Jest progress ! Do koñca września będzie zdjęcie na forum jak trzymam flage Po treningu HF nadszedł czas na trening spontaniczny Mu, Podciagania chwyt wąski, pompki na poręczach głebokie, dipy z l sitem ( w tym momencie jakoś skoñczyła mi się woda, więc postanowiłem przenieść trening do domu W domu zrobiłem : 3 serie pompek ( szerokie, diamenty,) Dragon flagi na podłodze, Trening HS poprzez próbowanie Hs coraz lepiej mi wychodzi, potrafie utrzymać minimum 5 sek każdą próbę , jest dobrze będzie jeszcze lepiej Uczę się też tzw spiczagi hahah , ostatnio robiłem trening od maksyma, świetnie wchodzi Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema ! Dziś odbył się trening pleców + bicka :D Zrobiłem wczoraj test podciągnieć - 15. Coś muszę z tym zrobić, gdyż moim celem jest minimum 25 :P Także maks ( reidara) polecił mi smarowanie gwintów :P nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale podciągam się gdzieś tak co godzine, po 5-7 razy. Dzisiaj udało mi się zrobić takich serii hmmm z 7 Będę tak robił przez równy tydzieñ i w następny czwartek wyniki z tego mojego doświadczenia :D Udało mi się dziś zrobić : Podciaganie szeroko nachwyt (nie wiedzialem czy mam robic normalnie 3x po 10, czy to smarowanie, wiec wybralem smarowanie xd) 5/5/5 pompki z rekoma wąsko ( nie robilem tego ruski rok xd ) 70/70/110 ( chciałem sprawdzic ile dam rade zrobić na koniec i troche dobić , dałbym rade 130 spokojnie a 100 w serii, tylko lekko pobolewał bark :( ) Australian push ups (ćwiczenie od corey hala, polega na tym, że przezucam ręcznik przez drążek do dipów i na zmiane lewa-prawa ) 20/20/20 Potem wpadł kolega i mały pokazik :DBl, mu iii długo oczekiwana flaaaaga ( wyszło 2 sek, jutro musze nagrać sprawdzić czy wszystko jest jak być powinno ) Także jaram się tą flagą straaasznie :D Z treningu to tyle bo póżniej zacząłem gadać z kolegami i poszedłem do domu bo zgłodniałem ( odkładam siły na jutro haha ) Nie chciałem też zbytnio się przeciążać gdyż musze mieć troche siły, żeby jutro robić to podciąganie :D Po treningu małe bieganie z psem w nocy, potem patrzenie w gwiazdy z 10 min i jestem jakiś wyciszony :P Piękna rzecz , polecam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Siema ! Dzisiaj drugi trening po przeprowadzce do Kielc Wczoraj zrobiłem sobie ćwiczonka w domu, pompki na krzeslach, dipy na taboretach, hspu, podciaganie takiej szafce hahah i l sit :D Dziś kolega zabrał mnie za free do takiej siłki , oesu , full wypas. Jest tam wszystko, piękne drążki, ketle itd :D Profesjonalna siłka (karnet chyba kupie ) Zrobiliśmy 2.5km na bieżni ( pierwszy raz biegałem :D) , potem drążek, ławeczka( fuj, robilismy to szybko i wgl ale no nie było czasu, weszlismy o 20 a a zamykali o 20:30, miało być do 22:30 ahh ....) Potem na saune, basen , saune i tyle :D najbardziej podobala mi się koncówka i mina koksow gdy zrobilem pare mu hahahaha :D Karki jedne, chyba sie tam zapisze. Mają świetne drązki, pasy do obciążeñ, ketle , wszystko a będe miał zniżke bo kolega tam ma znajomości i ten basen , sauna po ćwiczeniach -magia :D Także ogieñ dzisiaj był :D Jutro chce się ustawić z chłopakami z kielc , mam ponad 2.5km do najbliższego parku ale może tam wpadne, musze to ogarnąć H5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, konkretnego parku nie ma, jest plac zabaw na "skwerze szarych szeregów" , są tam drabinki do hf, rurki do dipów, rurki do podciągania ... to chyba tyle Pod Słowakiem znalazłem profesjonalne drążki ale o dziwnej grubości... także nie polecam. Na ulicy bukowej znalazłem kółka na metalowym łañcuchu To tyle, myślę, że najlepszym rozwiązaniem bedzie ćwiczenie na skwerze boo tam jest najwięcej tych rurek,drążków .. mam tylko 3km od mieszkania takze lajt xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...