Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik - endomorfik - V2


endomorfik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema! Mój plan cykl treningowy na ten miesiąc (luty) wygląda następująco: Skill work: -RTO - 2 min -False grip hang na kolkach - 2 min -HS -German Hang Dzie? 1: 1)FL adv. tuck / FL pulls 2)Planche leans 3)Assisted OAC 4)HeSPU 5)DF 6)Nogi Dzie? 2: 1)BL adv. tuck / BL pull-out 2)L-sit 3)Expl. pull-ups 4)Bulgarian Dips 5)HeS Lift 6)Nogi 4-5 x w tyg + 1-2 dni basicsow (podciaganie, pompki, wznosy nog do drazka, pistolety, dipsy, hyperextensions) ------------------------------------------------------------ Cele (do ko?ca 2014): -hollowback press -One arm chin-up -Planche -BL (juz jest :D) -FL -Dipsy na kolkach odkreconych o 90 stopni i z cialem pochylonym na 75 stopni (bez dotykania przedramionami kolek i tasm) :D -V-sit -Straddle press -Ogarnięte Muscle-upy (najpierw na drążku, bo od tych na kolkach lokcie mi siadają) -Dragon flag (straddle juz mam) -1 arm HS ----------------------------------------------------- W tym cyklu skupiam się na podstawach, bo wykonując straddle front levera siadają mi barki po paru sekundach (5-6) i zgina sie tulow, a przy adv. tuck planche lean jest za maly. Mój protip, tak na przywitanie: Jeżeli chcesz sprawdzić, czy potrafisz zrobić prawidłowego pseudo planche pushupa, poloz sobie bluze na dupie kapturem do gory tak, zeby rekawy zwisały po jej bokach. Zrob scapula depression (lopatki i barki do przodu), wychylaj sie i jak dasz rade dotknac przedramieniami rekawow - witamy - plencz juz za pol roku xD Jezeli juz na ta pozycje wejdziecie, sprobojcie zrobic z niej PPP - nic ciezszego pod sloncem ----------------------------------------------------------- Słowniczek: HeS - stanie na głowie HS - stanie na rękach HeSPU - pompka w staniu na rekach glowa do ziemi HSPU - pompka np. na krzeslach czy paraletkach w staniu na rekach, barkami do platformy RTO - (z ang. Rings Turned Out) odkrecone kolka (support position) ******CHCESZ MIEć ZAJEBISTY PROGRES? KUP SOBIE KOSTKE MAGNEZJI. ;D*******

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz zrobić je samodzielnie. Ja z Pow3rem na początku kupiliśmy sobie linę o srednicy 1mm czy tam 1,5mm, zrobilismy na obu koncach jakies petle na podstawie przykladowych wezlow zeglarskich a uchwyty zrobilem ze styropianu, po czym wsio okleilem tasma. lina byla zbyt cienka, wiec calosc wrzynala sie w dlonie. do takiej zabawy polecam liny 2-3mm o dlugosci 5m. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...