Skocz do zawartości
Workout Athletes

Jak z t± diet± ?


Leetal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Oblicz zapotrzebowanie kaloryczne, przelicz na węglowodany tłuszcze i białka. Dobierz wartościowe i odpowiednie produkty. Jeszcze zależy czy jesteś ekto, endo, czy mezo. Jeżeli ekto, możesz jeść ile chesz, jeżeli endo musisz uważać na to co jesz ew. przy spalaniu tkanki tłuszczowej lekki deficyt kaloryczny, a z mezo, dobrze jak będziesz utrzymywał konkretne zapotrzebowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaki mam typ budowy, wydaję mi się że mogę być ekto bo jestem dosyć wysoki i niby chudy, ale mam "kawałek" tłuszczy na brzuchu i cyckach, więc może coś podpowiecie;) Jak procentowo powinno wyglądać rozplanowanie białka, węglowodanów i tłuszczy, bo z różnymi opiniami sie spotkałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obliczyłem zapotrzebowanie dzienne metodą jaką podał konrado1104 tu gdzieś na forum i wyszło mi 2453 kcal (wziąłem współczynnik wysiłku 1,4 ale to chyba nie problem bo jak nie będzie masa szła to zawsze można dodać). B-184 g, T - 54 g, W - 306 g. I teraz mam pytanie jak poradzić sobie z doborem posiłków ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam swój sposób, na mnie to działa i wiem, że każdy uznaje coś innego i nasze zdania mogą się różnić. Ja początek zazwyczaj taki sam mam, czyli 150 g płatków zoocośtam(podróbki kangusów 3 zł za paczkę) + 400 ml mleka. Reszta dnia to jest totalny spontan. Tylko w ciągu dnia zjadam jeszcze sobie bułkę firmową z 200 g piersi z kurczaka + serek wiejski. Wszystko oczywiście liczę. Jem tak aby wyjść ponad moje zapotrzebowanie kaloryczne + pilnuję białka Tłuszcze też trzymam na odpowiednim poziomie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepsze efekty przy nabieraniu masy zyskam prze SW czy na siłowni, czy może połączyć to i to ? I jeśli zjem jakąś kanapkę czy zupę(bo pewnie sie tego nie ustrzegę z powodu tego że nie bede mógl zawsze przygotować sobie jedzenia samemu) to jakie makro one mają, ile wpisać przy podliczaniu ? Sory za prawdopodobnie głupie pytania, ale nie ciemny jestem strasznie w kwestii odżywiania :@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuuurdeeee. ¦lęczą pół dnia żeby dobrać jakieś produkty do diety ale idzie jak krew z nosa. Możecie podpowiedziec jak mieszać produkty ze sobą żeby było niezbyt skomplikowanie. Jeszcze trochę i ześwirruję, tak bym chciał to mieć juz za sobą ale nie wiem jak to ogarnąc. Pomóżcie :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...