Skocz do zawartości
Workout Athletes

Brak motywacji? Zajrzyj!


Sthenos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zajrzałeś tutaj, ponieważ masz problemy z motywacją do ćwicze?? A może poprostu moderujesz ten dział, to nie ma znaczenia :D. Chciałbym przedstawić użytkownikom, adminom, wszystkim osobom, jaki jest mój sposób na to gdy jestem przy tej 4-5 serii, a nagle mi się odechciewa, myśle sobie ,,Oj tam jedna, dwie serie opuszcze nic się nie stanie pójde se TV oglądać, czy pogram se w bf'a(chod? nadal mam siłe, ale chęci już nie). Wtedy przez głowe przechodzi myśl kilka miesięcy temu zobaczonego zdanka. 81en.jpg Naprawde działa, szczególnie jak sie patrzy w lustro i porówna się siebie kilka miesiecy, czy lat temu do tego co widzi sie teraz. Co z tego, że cos wymaga czasu. Czas leci.. Po przeczytaniu tego tematu, możesz zjeść posiłek chyba, że już zjadłeś/aś poczekać z 1,5h - 2h i zacząć ćwiczyć. życze każdemu świetnych efektów i PRZEDEWSZYTKIM Zdrowia. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...

Przez jakis czas mialem problemy z motywacja. Jednak zawsze w czasie rozgrzewki przed bieganiem gubilem ten problem. Moja metoda byla wtedy nastpujaca... Rusz dupsko, a przestaniesz ciotowac:D. Zawsze sie sprawdza:). Szkoda, ze nie moge tego zdania przeczytac ( jakis blad), ale licze na to, ze kiedys je poznam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Gdy ci się nie chce, biegnij na trening." " Naszą najgłębszą obawą, nie jest to, że jesteśmy zbyt słabi, ale to, że jesteśmy zbyt potężni. To nasz blask nas przeraża, nie ciemność. Umniejszanie swojego znaczenia, nie służy światu. Nie kul się tylko po to, by inni nie czuli się przy Tobie niepewnie. Przyszliśmy na świat by świecić. A światło jest w każdym z nas. Kiedy nasze światło świeci, nieświadomie pozwalamy innym czynić to samo. Uwalniając się od własnych obaw, wyzwalamy innych".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Tomek:). Chcialbym jeszcze polecic ksiazke Paulo Coelho " Alchemik". Moze nic w niej nie byc o treningu, ale jej przeslanie dodalo mi wiary, w to co robie. Widze w tym sens i nawet niepowodzenia, czy rozgoryczenia zwiazane z treningiem nie przyslaniaja mi idei, ze to ma sens, a wysilek kiedys sie zwroci z nawiazka. Niech kazdy bedzie wojownikiem i idzie droga swojej legendy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
szklanek23 napisał(a): Dzieki Tomek:). Chcialbym jeszcze polecic ksiazke Paulo Coelho " Alchemik". Moze nic w niej nie byc o treningu, ale jej przeslanie dodalo mi wiary, w to co robie. Widze w tym sens i nawet niepowodzenia, czy rozgoryczenia zwiazane z treningiem nie przyslaniaja mi idei, ze to ma sens, a wysilek kiedys sie zwroci z nawiazka. Niech kazdy bedzie wojownikiem i idzie droga swojej legendy:)
Czytałem tę jak i większość książek tego autora i przyznaję motywują.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma powstać nawet film " Alchemik " na podstawie książki;). Przeczytałem jeszcze jego " Bride" i "Pielgrzyma" . Dziwię się tylko ludzią, którzy mówią, że ta książka jest tandetna... Wydaje mi się, że takowe osoby są płytkie i nie doceniają piękna, które ich otacza. Prostota jest szczytem wyrafinowania. A nawet Piotr " Magik" łuszcz dziękował za tą książkę na okładce płyty:). I myślę, że jego przynajmniej jedno słowo będą powtarzać przez wieczność . A co do motywacji, jako, że zahaczyłem o Magika, to polecam bardzo motywującą piosenke Paktofoniki "Jestem Bogiem" .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...