Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik Treningowy Goocia90


Goocia90
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ahoj! ?

 

Dzisiejszy trening był na NIE na starcie- nie chciało mi się dziś potwornie, ale ostatecznie dotarłam i jak tylko zaczęłam checi wróciły! ?

 

 

  1. Single Leg DeadLift (z gumą) 12/12/14/14    12/12/14/14
  2. Single Leg Hip Thrust 12/12/14/14     12/12/14/14
  3. Pompki z nogami na podwyższeniu  6/6/6   6/6/6
  4. Pompki Szwedki 8/8/8/8  8/8/8/8
  5. Podciąganie podchwytem zamkniętym 3/3/3  3/3/3 z gumą
  6. Podciąganie Incline PullUp Nachwyt 8/8/10/10    8/8/10/10 
  7. Pompki na piłce  6/6/6   6/6/6 z kolan (tzw. damskie ;))
  8. Podciąganie za głowę 3/3/3    3/3/3 z gumą i cierpiętniczo, z wychyleniem w przód ale głowy nad barierkę nie wyciągnęłam ?
  9. Hollow Body Knee Raises 35s/35s/35s/35s   35s/35s/35s/35s
  10. Burpees 10/10/10/10/10   10/10/10/10/10

Macie jakiś złoty środek na odciski na dłoniach? ?

 

Niech moc będzie z Wami! ?

  • Jest moc! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie robiłam 2-3 podchody pod yerbę i jakoś nie weszła, ale może spróbuję jeszcze raz ? generalnie u mnie odciski to już stały element dłoni, ale jak się próbuję podciągać (?) zaczynają puchnąć i boleć i ciężko mi później chwytać drążek jakkolwiek to brzmi ?

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Też lubię yerbę, kwestia wybrania odpowiedniego smaku. ?

Czujesz jakiś duży zapas mocy w któryś ćwiczeniach? ?

Niektórzy biorą sobie takie gąbeczki pod dłoń, albo pseudo skórki gimnastyczne też troszkę pomaga.  Coś tego typu: https://allegro.pl/oferta/skorki-gimnastyczne-gripy-crossfit-roz-s-pertay-8271118318

Tu np mój odcisk. ?

 

  • Lubię to 1
  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie z tą yerbą to nie wiem, bo się tylko częstowałam u znajomego, który uwielbia a mi ni cholery nie smakowało ? 

co do odcisków- byłam dzieckiem, które u babci wrzucało 3 tony węgla do piwnicy więc odciski od zawsze mam twarde i z grubym naskórkiem ?

Tylko od kilku lat nie robiłam nic takiego więc one są twarde, ale po podciąganiu trochę puchną, skóra wokół różowieje i boli ?

Pytanie czy póki co warto stosować takie rękawiczki bez palców, czy po prostu trochę poczekać aż się przyzwyczają na tyle, że przestanie puchnąć? ?

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie siłę perswazji, pochylę się nad tymi smakami i zobaczę czy coś wjedzie ?

Co do zapasu mocy, na szerokich pompkach już czuję że mogę ciut więcej niż po 6, są też inne na których czuję zapas energii, ale jak robię trening do końca, to burpees na pożegnanie wyciąga resztki energii jaka gdzieś się uchowała ? 
Te skórki wyglądają całkiem nieźle, może zrobią robotę, zrobię jeszcze ze 2 treningi i zobaczę czy przechodzi czy dalej puchnie ?

noooo i to jest kozacki odcisk ? najgorzej jak pęknie, początkowe uczucie to masakra ? 

Ja jeszcze w wakacje lubię zamiast odpoczynku szlaki z plecakiem i namiotem, więc odciski na stopach po 5 dniu z bagażem 15 kg i 170 km w nogach są bardzo spoko, ale póki nie pękną ? 

  • Lubię to 1
  • Jest moc! 2
  • Że co? 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Goocia90 napisał:

Ja jeszcze w wakacje lubię zamiast odpoczynku szlaki z plecakiem i namiotem, więc odciski na stopach po 5 dniu z bagażem 15 kg i 170 km w nogach są bardzo spoko, ale póki nie pękną ? 

Woow, też bym chciał takie wyprawy, mam nadzieję że jak będziesz następnym razem to podeślesz jakieś fotki np z HandStandem na szlaku. ?

Odciski później zgrubieją i nie będą tak boleć, więc możesz przeczekać lub zaopatrzyć się w te rękawiczki co Dynloth podesłał. ? 

13 minut temu, Goocia90 napisał:

które u babci wrzucało 3 tony węgla do piwnicy

I stąd ta siła ?

  • Lubię to 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...