Skocz do zawartości
Workout Athletes

Duża nadwaga +przerwa. Lepszy 5x5 czy 3x3 plus gumy??


Majchrzal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie Proszę Państwa

Według Was co lepiej podziała? 3x3 vs 5x5? Poszedłbym raczej w push/pull/leg plus na dobitke ćwiczenia z gumami oporowymi. Rozgrzewka również z gumami - ćwiczenia stabilizujace łopatki, przedwczesne uruchamianie cwiczonych partii. Dobitka byle by się podpompowac. Co sądzicie? Co jest według Was za, a co na nie? ?

  • Lubię to 1
  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Quake napisał:

Jeżeli cel to masa siła i hipertrofia to brałbym 5x5 ? według Twojego opisu to będzie pięknie w połączeniu z tymi ćwiczeniami:)

Właśnie wydaje mi się, że szkoda by było zmarnować taką okazję jaką jest masa. Z drążkiem zrobienie pełnego 5x5 będzie dla mnie w obecnej chwili ciężkie, Ale od czego są negatywny  ?

12 minut temu, Trip napisał:

Mysle ze 5x5 będzie bardziej optymalne ?

Dzięki za odpowiedź. To chyba wygra 5x5 ?

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Trip napisał:

Negatywy lub lekka guma oporowa ??

Z technicznego punktu widzenia negatywny mają wiecej zalet niż guma ?

33 minuty temu, Banan napisał:

Metodą 5x5 jest fajna do budowania mięśni i robienia siły. ?

Oj tak. Ja na siłowni po pewnym czasie przerzucilem się na ten system i były mega efekty ?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Dynloth napisał:

Ja trenuję 5x5 i polecam. ? Siła rośnie szybko i sylwetka też się fajnie rozwija. Natomiast ja jeszcze na koniec dobijam się serią powtórzeń do odcinki, żeby fajnie pompa mięśniowa weszła. ?

I elegancko. Dzisiaj w okolicach godziny 15 wrzucę moja wizję planu treningowego. Byłbyś tak mily i w wolnej chwili ocenił go i ewentualnie doradził jakieś poprawki jeśli takie byłyby potrzebne? Potrenowalbym systemem Push/Pull/Leg + brzuch i prostowniki do każdego dnia treningowego. Dodatkowo w dwa dni wolne od treningów dorzuciłbym sobie coś pod stanie na rękach

7 minut temu, Flash napisał:

Jako że jesteś po przerwie to i tak progres szybko pójdzie, bo pamięć mięśniowa zrobi robotę. ?

Całe szczęście jestem świadomy tego cudownego zjawiska ? mam nadzieję, że najbardziej się sprawdzi w chodzeniu na rękach/staniu na rękach ?

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 minuty temu, Majchrzal napisał:

I elegancko. Dzisiaj w okolicach godziny 15 wrzucę moja wizję planu treningowego. Byłbyś tak mily i w wolnej chwili ocenił go i ewentualnie doradził jakieś poprawki jeśli takie byłyby potrzebne? Potrenowalbym systemem Push/Pull/Leg + brzuch i prostowniki do każdego dnia treningowego. Dodatkowo w dwa dni wolne od treningów dorzuciłbym sobie coś pod stanie na rękach

Jasne że tak, chętnie pomogę. ?

2 minuty temu, Majchrzal napisał:

mam nadzieję, że najbardziej się sprawdzi w chodzeniu na rękach/staniu na rękach ?

Ja mam taki patent na HandStand, że bawię się nim między seriami i całkiem fajnie się progresuje ?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...