Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kapitan Pow3r

Firma produkuj±ca sprzęt do parków SW.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość nasu

Siemka chcia³bym od¶wie¿yæ troszkê temat. Kapitan powiedz mi co zrobili¶cie ¿eby w waszym mie¶cie powsta³ taki park? Jakie¶ petycje projekty itd.?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kumpel z którym æwiczê pracuje w ratuszu i po prostu zagada³ do burmistrza pare razy,potem do zarz±du "obiektów sportowych" na terenie miasta i jako¶ posz³o :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

TRENER

Walczy³am o plac :D i wiem krok po kroku co musz± zrobiæ osoby, które nie maj± znajomo¶ci :D Pierwszorzêdnie to wzi±æ ,,Wniosek na realizacjê inicjatywy lokalnej'' z Urzêdu Miasta'' w ka¿dym mie¶cie ten wniosek jest troszeczkê inny. Ale je¶li bêdziesz mia³ ju¿ wniosek to pomogê Ci go wype³niæ je¶li chcesz :) Ale to nie wszystko, jednak ¿eby za bardzo nie mieszaæ teraz powiem krok po kroku co dalej jak ju¿ we¼miesz wniosek :) Musisz byæ przygotowany, ¿e d³uga droga Cie czeka, czêsto ró¿ne miasta przez kilka miesiêcy walcz± o plac do æwiczeñ. I jeszcze tak na koniec dodam, ¿e bardzo du¿o grup chce, ¿eby plac im budowa³a firma FLOWPARKS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nagrody

Ja w³a¶nie teraz te¿ zacz±³em walkê o inwestycje na moim osiedlu narazie dzi¶ posz³y emaile zobaczymy co odpisz±;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nagrody

TRENER

Jak co¶ to pamiêtajcie, ¿e s³u¿ê pomoc±, porad± itp. Chêtnie podzielê siê do¶wiadczeniem, ¿eby powstawa³o coraz wiêcej placów do æwiczeñ :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nagrody

Karola no dobra i powsta³ ten plac w DG ? :) Oczywi¶cie je¶li kto¶ by chcia³ zebraæ jakie¶ dotacje na taki obiekt jest do¶æ fajna strona która mo¿e pomóc w czym¶ takim http://polakpotrafi.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

TRENER

Tak, plac jest ju¿ prawie wybudowany i ka¿dy mo¿e przyj¶æ na otwarcie 15 czerwca :) Link do wydarzenia na fejsie: https://www.facebook.com/events/475841425879429/ Plac nie jest du¿y ale za rok maj± dobudowaæ kolejn± czê¶æ :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nagrody

Kurde bajka :D napewno bêde tam zagl±da³ bo i lokalizacja mi odpowiada i te¿ dystans pomiêdzy miejscem zamieszkania i placem :D heh Bajka to 15 czerwca siê widzimy :) za tydzieñ :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

TRENER

To super, w koñcu bêdzie okazja na wspólny trening :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nagrody

Gość nasu

Super dziêkuje wam wszystkim za odpowied¼. Mam kolegê który jest radnym bêdê siê z nim te¿ kontaktowa³. Jak nie da rady nic zdzia³aæ to bêdê walczy³ z tym wnioskiem co pisa³a ZIPOLA. A mo¿e jest kto¶ z Jelenia Góry kto tutaj æwiczy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi